Magická ochrana místnosti

Magická ochrana místnosti

Čtení na 4 min.

Všichni máme okolo sebe přátelé, kteří nás mají rádi, avšak může se stát, že zrovna v den, kdy tě mají navštívit, mají špatnou náladu a energii sají a sají. Znáš to, pokec na nic, cítíš se jako vycucnutá tuba od Pikaa, ale návštěva odchází plná energie a přesto je stále nespokojená. Nebo k tobě přijde člověk naprosto poprvé, ještě ho neznáš, ale protože máš rád/a společnost, tak ho pozveš dál a ještě navíc je to doprovod tvého dobrého přítele, proč tedy ne… Někdy se v takové situaci stává, že ona osoba začne okolo sebe hýřit negativismem, vše okolo ní se začne hroutit, hádky, pomlouvání, spory, narážky na osoby i věci. Co v takových situacích dělat, nebo ještě lépe jak jim předejít?
Buď chytit za flígr a vyhodit 😀 , ale to by asi nikdo z nás nedělal rád. Tak se pojďme kouknou na příjemnější možnosti pro magickou ochranu místnosti.

Prostupující čistá energie

1) Pokud jsme ještě neudělali žádnou ochranu místnosti/bytu, pak zaujmeme vůdčí pozici, budeme si představovat jak proudí do místnosti světlo, celé zahaluje onu nepříjemnou osobu a světlo jí prostupuje, od hlavy až k nohám. Tímto jsme si přitáhli z univerza čistou energii, s jejích pomocí vyčistíme úmysly onoho člověka. Jak čistá energie prostupuje hlavou, tak přetváří všechny negativní energie (ty jsou často tmavé a zakalené) na bílou energii, která je plná čisté síly. Světlo necháme ať postupně vyčistí celého člověka. Do pár minut, až hodiny (podle intenzity tvé vizualizace, tvé síly přitáhnout sílu univerza a ochoty oné osoby) se situace uklidní a člověk bude jako beránek. Buď bude skákat veselostí a bude nadšený pro život, a nebo si sedne, bude tupě zírat a nebude se navážet do rozhovoru… Tak jako tak, můžeš opět rozvíjet nádherný vztah mezi svými milovanými 😉

Odstřihnutí

2) Předešlý návod se hodí do jakékoliv situace, kdekoliv (autobus, práce, škola…) ale musíš být aktivní a něco pro to dělat. Když jsi ale doma, tak chceš mít stále klid a je to tvoje obydlí míru, viď :o) A přece nechceš každého u tebe doma takhle čistit, proto tu mám velmi starou radu, která funguje:

Vezmi si do ruky nepoužívané, nové, nešpičaté a neostré nůžky (nejlépe dětské, to aby někoho neporanily kdyby spadly), drž je v ruce a představuj si, že každému kdo vejde do dveří a bude mít negativní náladu, tak odstřihnout jeho negativní energii a dál do místnosti bude pokračovat už pouze se svojí pozitivní. Soustřeď se alespoň 5min, lépe 10minut a více. Pěkně v klidu v křesle si vše představuj a do nůžek jakoby ulož tuto schopnost. Jakmile nůžky budou takto nabité (impregnované), tak je umísti nad vstupní dveře.

Uvidíš, že často se budou dít až divy. Někdy se stává že jedinec ani nevkročí k tobě, protože si chce nechat svou rozvratnou energii – je to jeho výběr samozřejmě, tvůj ale je aby jsi v bytě měl/a přínosnou.

Pomoc z Univerza

3) Usedni do meditace (udělej si pohodičku a v hlavě pořádek) a jakmile se uklidníš , tak požádej univerzum (Boha, přírodu, vesmír, nebo anděla, …), aby ti poslalo do místnosti mnoho čisté energie, jenž bude vše v ní prostupovat, čistit ji od všeho ostatního a nevpustí dál člověka se špatnými úmysly nebo s negativní energií, případně a to ještě lépe i jemu pomůže, aby byl čistý a měl plno čisté energie pro dobré úmysly. Měl/a by jsi přímo vidět (v mysli, nebo i očima), jak se celá místnost naplňuje bílou nebo i zlatou energií, taková mlhovina. V tu chvíli můžeš, ale nemusíš požádat o zesílení a až budeš cítit, že celá místnost/byt je naplněn a chráněn, pak požádej, ať se energie sama doplňuje z univerza. Poděkuj a porozhlídni se po místnosti, uvidíš a přímo ucítíš, jak se proměnilo ovzduší – teď je tu tolik klidné energie…

Hermetická

4) A až úplně nakonec cestu vynucenou, avšak zde se jedná o váš magický vývoj, proto to nějakou dobu potrvá (jak bude dlouhá záleží jen na vaší píli). Nicméně doporučuji tuto cestu znát, neboť nemusíte ji nikdy využít, avšak mnoho nového se naučíte a pochopíte o fungování tohoto světa. (varuji abyste postupovali od první stránky po druhou a žádné cvičené nepřeskočili, nebo jej neprovedli poctivě) Vše má svůj důvod, jenž poznáte… Doporučuji knihu: Brána k opravdovému zasvěcení, František Bardon

Poznejte své schopnosti na kurzech vedených Láskyplným světem!
Turné po ČR: Astrální Bubnování
Liberec: Vládce Síly

Foto Flickr

 • 1
 • 4
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
  5
  Shares