Konec se závislostmi

Konec se závislostmi

Jak se jen čokoláda rozpouští na jazyku a v hlavě příjemně brní, jak káva probouzí smysly a tabák dokáže tělo i mysl uvolnit do uvolněného stavu.  

Užijme si svět se vší parádou!

Žijeme v dokonalém evropském světě a tak si můžeme dopřát takřka čehokoliv a cokoliv! Jen se do toho vrhněme, vždyť je to tak správně. Svět má pro nás radosti a tím nás život baví! Co ale, když se naše smysly poblázní a chtějí víc a víc a víc? Je to v pořádku! Vážně. Vždyť opět si užíváme života a všechno okolo je k tomu dokonale stvořené. Na světě je takových různých příjemných požitků a byla by škoda zůstat jen u jednoho. Zkoušet dál, však třeba bude příští zážitek ještě lepší!  

Stále buďme sami sebou

Při požitkářství je důležité, abychom to byli stále my. To uvnitř těla, to co myslí a vnímá, to co se svobodně rozhoduje, to naše Vědomí, které je nezávislé na hmotě samotné. Okolo náš totiž létá každou chvílí ohromné množství myšlenek, které přijímáme stejně jako rádiové vysílání. Když se ale naladíme na jednu věc příliš, tak přestáváme být sami sebou, nýbrž onou myšlenkou.  

Nebuďme jen zabavováni

Pro příklad se celý den můžeme těšit na večerní pochutinu a večer zjistíme, že celý den utekl jen kvůli tomu, abychom si konečně splnili své přání. Tedy jsme celý den měli mysl plnou přání, místo abychom žili náš vědomí život. Celý den jsme byli například čokoládou, nebo dokonce tabákem. A tak to u mnohých může pokračovat den za dnem. Avšak pro náš niterní rozvoj není důležité množství nových zážitků, ale jakým způsobem přijímáme život sám o sobě. Právě proto můžeme být celý život u vody a tím... být šťastní. Stejně tak i třeba jen vychutnávat čokoládu...  Vždy je důležité, abychom to dělali my, naši niterné já a aby to prospívalo tělu, neboť bez něj si tu dlouho nikdo neužije. Také je se potřeba ptát, zda tím neomezujeme někoho jiného, proti jeho vůli.

Jak idea převezme naší vůli

Nejsilnější myšlenka přichází k nám a stále získává více naší pozornosti a Síly. Ve chvíli, kdy přeroste přes hlavu a je větší, než dokonce my sami nastává ovládá naši vůli. Je stále větší a tím se jí vážně těžko vzdoruje.  

Převezměme vůli my!

Jaké by to bylo ovládat zcela svou mysl a tím se zbavit závislostí. Začít můžete okamžitě, třeba právě teď. Nic nestojí, návod vám zde dáváme… Proto opravdu chcete být vědomí sama sebe díky metodě, která pomohla již tisícům lidem? Dokážete si věnovat 10 minut ráno, 10 minut večer a vydržíte alespoň 30 dnů? Pak jsou účinky velmi mohutné!
👉 Pokračujte na Tři stupně k rozvoji vlastní mysli.

 

Nebo vám náš zkušený terapeut celou cestu urychlí na jedno odpoledne skrze speciálně mířenou regresní terapii, kdy zažijete důležité chvíle ze svých životů a naopak se zbavíte nepotřebných vzorců chování.
✅ Regresní terapie pro návrat do minulých životů