Láskyplné meditace z domova

Láskyplné meditace z domova

Uklidnit mysl... Být vším a ničím.

Také byste rádi meditovali, ale stále hledáte kdy? Pojďme se domluvit na společném čase. Nejen, že se zvýší osobní motivace, ale navíc společná meditace umožňuje rychlý vstup do klidu mysli. Je jedno zda začínáte, nebo máte zkušenosti. Můžete být doma, v přírodě, v meditující skupině, vždy se mysl při společné meditace utiší rychleji.

Každý den usedáme v Láskyplné světě k meditaci ráno i večer. Je jen na Vás, zda se v mysli připojíte a věnujete si minutu, nebo více. Pojďme využít rozjitřeného stavu mysli, neboť právě v této chvíli se budeme moci nejlépe učit uklidňovat mysl, zjistit naše já, zažít stav bez těla, myšlenek... jen být... Je dokázáno, že meditující lidé ovlivňují stav svého okolí pro klidný život.

Každý z nás tak tvoří láskyplný svět. Jen uklidněme myšlenky a vnímejme stav klidu.

Vždy se nám dostane

 • pocitu štěstí
 • vnitřního klidu
 • zlepšení zdraví
 • zvýšení sebekontroly
 • vnitřní pozornosti
 • podpory společenského života
 • vnitřní rovnováhy
 • a obnovení životní síly.

Návod je jednoduchý

 1. Pohodlně se usaďte, uvolněte své tělo
 2. sledujte svou mysl, každá myšlenka je jako jedna fotografie
 3. nerozebírejte myšlenky do hloubky, jen sledujte jak přicházejí a odcházejí
 4. postupně uklidňujte svou mysl, již žádné myšlenky vás nezajímají, nepřicházejí
 5. ... nyní... jen jste...
 6. na konci rozšiřte svůj dobrý pocit a lásku do celého města, státu, planety.

Nic víc. Klíčem k úspěchu je pravidelnost a poctivost k sobě samému. Proto nejlépe vytrvejte každý den i jen na krátkou chvíli a vytvořený zvyk vše usnadní. Zde do komentářů můžeme sdílet zkušenosti, které nádherně sepsala Jana:

" ...Nic speciálního dělat při meditacích nemusíš, jde o to, zklidnit mysl, sednout si pohodlně na zem nebo na gauč a pozorovat své myšlenky. V průběhu společné meditace je možné cítit jakousi vibraci navíc, vědomí, že jsou tu další lidičkové praktikující totéž tak nějak dodává šťávu do žil, řekla bych.. :-) " Jana

Rádi byste hlubší návod k meditaci? Pokračujte na Tři stupně k rozvoji vlastní mysli, část I.

Slyšeli jste již o Astrální akademii?

Sebevědomě ovládnete a zažijete propojení se světem.  Vyřešíte svůj život, protože jedinečně ovládáte mysl a vědomí. Nejvýznamnější chvíle svého života budete tvořit zcela vědomě. Jste Vládce Síly! Jaké jsou meditace?

Vždy v devět večer sednu a 10 min se připojím k láskyplné meditaci, člověk se báječně uvolní a to chvilkové vyprázdnění mysli se vážně hodí. Do té doby než otevřu oči a zase jak stroj ťukám čísla do počítače :-)
Hanka