Zbavte se obav ze smrti jednou provždy

Zbavte se obav ze smrti jednou provždy

Jako astrální cestovatel se na svět dívám jinýma očima, neboť když prožijete to, co je za hmotou, tak vás to změní. Lidé se mají ve všem jasno, ale v otázkách "co bude dál" se většina pouze domnívá. A v tomto jsem chtěl mít jasno již v mládí, aby vůbec mělo jakékoliv budoucí konání zde na Zemi smysl. A proto astrální cestování.... člověk při něm prožívá přímé odpovědi. Pokud nám odejde blízký člověk, je to velmi těžká chvíle, při které nám pomáhají bližní. Ale co kdybyste mohli nahlédnout ještě dále... Například jen kam se odchází? V tomto nahlédnutí mimotělního cestovatele vás vezmeme alespoň skrze text hlouběji…  

Opuštění těla je uklidňující

Obecně v západní kultuře mají lidé za to, že smrt hrozná, že duchů se musí bát a mnoho dalších domněnek. ALE NE! Ve chvíli, kdy odcházíme přirozeným způsobem, tak je smrt přívětivá. Však i buddhističtí mniši se připravují na vědomý odchod, stejně jako někteří moudří lidé na smrtelné posteli. Proto i vy můžete prožívat svůj život i odchod z něj zcela vědomě, jen se to musíte předtím naučit - prožít, nebo během života se nad mnohé nadnést.  

Přirozené umírání je radostné stejné stejně jako porod

U přirozeně umírajícího člověka nevidíte strach, ale uklidňující blaho.  V posledních pár minutách jsou nadšení, tak nadšení, že se těší jako malé děti, ANO! Je to zcela přirozená cesta každé živé bytosti, odejít ze hmoty a jít žít dál, nezávisle na svém hmotném těle. Tak proč věříme tomu nesmyslu, že smrt je špatná,  snad proto že mozek toto neprožil a brání se, neboť žije zde ve hmotě... A když konečně v sobě probudíme onu schopnost astrálního cestování, tak veškeré strachy odcházejí. Neboť vědomě vystoupíme ze svého těla, byť na deset sekund a opět se navrátíme a nyní již nevěříme, ale zcela prožili jsme, že jsme mnohem více. A od této chvíle jdeme a ještě zcela sebevědoměji žijeme život zde na Zemi, protože je to vlastně nyní zábava.  

Astrální vycestování změní poznání člověka... Zcela...

Zmizí všechny domněnky a teorie o duchovních světech a zcela samozřejmě přijímáme realitu. Může to být náročné, protože již pár desítek let žijete ve hmotě... Ale když to zvládnete, tak vaše poznání je uvolňující a žije se náramně lehce. Již se nebojíte smrti, již si neničíte život stresem, již..... si život užíváte a za mrtvé se radujete - ale v dobrém slova smyslu. Doslova jako člověk, který se vtělil do tohoto těla který si užívá a zcela vědomě se pohybuje světem. Rád vám budu vyprávět mé zážitky, ale nelze je pochopit, jen prožít. Stejně jako méně náročné prožitky, jako ovládnutí telepatie a telekineze.. Je to jednoduché, zvláštně jednoduché... O telepatii najdete u nás i návod ZDE. S telekinezí se setkáme přímo v kurzu AstralniCestovani.cz i v Astrální akademii.  

Změna pohledu díky prožitku

Jakmile již vidíte, že dokážete pomocí své Síly hýbat předměty, tak se uvnitř vás probudí hluboké myšlenky... I já jsem měl na začátku strach. A dokud jsem se ho nezbavil, tak jsem nemohl jít dál. A to je ono! Musíte se doslova těšit na to, co objevíte. A zde přijde ta silná potřeba opravdu zjistit, co je dál, až dojdete k Astrálnímu cestování.

To je ale zážitek, to je něco!!!!! Vystoupíte z těla a díváte se, jak si jen vaše hmotné tělo pochrupuje na posteli. A vy jste přitom zcela reálně u postele, ba co dokonce u kamaráda pouhým pomyšlením. Vše reálně vidíte, vy jste tam! Sledujete co se odehrává u kamaráda, opětovnou myšlenkou na "navrácení do těla" se opravdu vrátíte a samozřejmě voláte kamarádovi, kde mu vše řeknete a on vám potvrdí, že opravdu nyní toto dělal. Takto vystoupíte dvakrát, pětkrát, desetkrát, dvacetkrát... A vždy máte jasné potvrzení, že to umíte a již víte, že nějakým způsobem jen své hmotné tělo používáte k interakci s ostatními lidmi, ale vůbec nemusíte! Že to lze i astrální cestou...  

Tak co je pak smrt?

Nu a tak jdete dál, chcete poznávat mnohem více, kde jsou ostatní bytostní, podobní vám, ale víte že to lidé nejsou a tak jdete dál za lidmi živými a dál za lidmi mrtvými. A zjišťujete, že zde není žádného rozdílu - jen vy máte tělo do kterého se můžete navrátit, ale oni nemají. Zcela přirozeně chcete jít dál, poznávat dále.. A najednou se ocitnete v bílém nebo černém světě... Kde nic není, nic...... jen vy... a nic... dokud vám v mysli nevytane myšlenka ... která se okamžitě zrealizuje a to velmi reálně. Vše se děje ale právě v oné sféře....

Můžete zde dělat doslova co jen prospěšného chcete. A docházíte k poznání, že právě z těchto sfér pocházíte vy, ale i vaše rodina, přátelé i lidé na Zemi. V této chvíli je to pro vás samozřejmé. Víte, že když někdo odejde, umře mu  hmotného tělo, tak odchází svým astrálním tělem do zcela odlišných a dalekých sfér. Vy na něj můžete stále myslet, můžete ho žádat aby přišel, ale přece byste to po něm nechtěli, když on sám chtěl odejít a rozhodl se odejít do své sféry bytí. Již si nechce užívat hmotu, nyní chce jít dál. Ale co jistě můžete, tak přímo za ním astrálně vystoupit. Je to stejné, jako když byste cestovali za ním domů. Jen on zůstane v astrálním domově a vy odejdete do hmotného domova.  

Hmotné tělo versus Astrální tělo

Astrální tělo je opravdu mnohem méně omezené, můžete cokoliv, dokonce i přímo působit na hmotu, ale... Již necítíte tu nádhernou vůni květin, necítíte své hmotné tělo při sportu, nemůžete být chuťovými labužníky... A právě proto má ohromný smysl poznat Astrální cestování, probudit se tak do reality, a nyní ne hrát hru hmoty, ale přímo hru hmoty tvořit. Protože vše, co od chvíle kdy poprvé, i jen jedinkrát astrálně vycestujete, si budete právě tyto hmotné sféry mnohem více užívat! :-)  

Vízová propustka

Můžete to brát velice podobně, jako kdyby vám přítel odešel do zahraničí a musel si vyžádat složité povolení a vy jej dostanete až později. Také většina odchází daleko a chtějí probudit svou mysl, osamostatnit se a opět získávat zkušenosti ve vyšších sférách. Mluvím bez obalů, bez pohádek, říkám Vám to rovnou, neboť byste měli vědět, že smrt jako taková neexistuje, že existuje příčina a následek, že existuje Zemská sféra a jiné sféry. Jsou zde určité zákonitosti, které jsou velmi široké a proto si lidé vybrali jen některé a dodržují je - například zákon karmy, desatero… Naopak o jiných nemají ani ponětí - sféry bytí, bytostné komunikace, napojení na druhé lidi… a co je po smrti, i když tolik lidí to zná osobně... Nemohu Vám ale říci rovnou vše, neboť je to v tomto bodě nepochopitelné, proto pojďme dále.

První krok, pojďte zažít něco více

Tak jak nyní čtete nyní tento článek, tak ihned máte možnost jít cestou přímější, kterou jsem já tehdá nemohl. Já jsem si musel na vše přijít, ale vám dávám veškeré návody. Protože věřím, že má smysl mít okolo sebe mnoho probuzených přátel, astrálních cestovatelů.

  1. Proto nejlépe začněte s návodem Tři stupně k ovládnutí mysli a postupně objevujte stále hlubší stavy. Půjde to! :)
  2. Chcete jít přímou cestou, která je jistá a kde přesně víte, co vás čeká? Pak pojďme společně online kurzem AstralniCestovani.cz
  3. Pokud chcete mít podobné nebo stejné poznání jako já, pak se podívejte na Astrální akademii, ve které vás přímo povedeme a především jsme všichni účastníci v každodenním kontaktu.

Uvidíte, budou se dít divy, neboť astrální poznání na sebe nenechá dlouho čekat. Důležité je nezůstávat stále v tom stejném zastaralém okruhu myšlenek, protože nyní máte tu nejlepší příležitost pochopit a hlavně zažít, co je život v těle, co je život mimo tělo a jak opravdu funguje svět. Přijde do vás neuvěřitelný klid, a to není fráze, ale realita. Běžte do toho, ale pozor, neboť svět už nikdy nebude tak nalinkovaný jako doteď... Již bude jiný... není vážně cesty zpět, protože realita je zcela odlišná a mnohem mohutnější, než ji v běžném dnu prožíváte... Možná že vycestujete astrálně za měsíc, půl roku, rok, ale toto je velmi krátká doba pro tak zásadní poznání. Vždyť jdete za samotnou Hmotou, krátkodobě, ale jdete. A řeknu  vám jedno: Běžte do toho, protože za Poznání, to stojí!  

Potřebujete vzít za ruku?

Poznání minulých životů skrze regresní terapii vám dokáže pomoci s prvním krůčkem. Popřemýšlejte o regresní terapii, kterou vám dokáže náš terapeut přizpůsobit podle vašich potřeb. Ocitnete se v bezpečných a v nově rekonstruovaných prostorách. Více ZDE.