Byliny pro stav nerušeného soustředění

Byliny pro stav nerušeného soustředění

Aktualizace: Čtete historii produktu AY!energy, u kterého jsme ukočili prodej 26.7.2020, kvůli byrokratické zátěži. Od té doby již plně věnujeme sílu pro Laskyplnysvet.cz a Astralniakademie.cz

Známe kávu, čaj, dokonce i zombiózní energy drinky... ale... to na celé planetě neexistuje nic lepšího? Velmi dlouho jsme pátrali... A nalezli jsme přímo v pralesech! A také jsme je dovezli přímo z nejčistších pralesů Brazílie, Amazonie a Afriky. Mísíme je speciálním poměrem a uvedli jsme na trh produkt AY!energy

A zde to přichází - tyto velmi čisté a silné byliny mají účinky až násobně silnější, než jsou u nás běžně prodávané produkty. Do balení jsme získali velmi silné extrakty Guarany, zcela původní Colu Nitidu (tu která měla být v původní receptuře Coca-Coly) a dodali Maté, jenž většina z nás zná jako probouzející čaj. Všechny složky jsou mnohonásobně silnější a přitom přívětivější.

Možnost volby

Síla AY!energy spočívá v dobrovolném výběru účinku. Můžete celé hodiny běhat, ale také se koncentrovat. Co si vyberete, je na vás.

Fyzická aktivita

Stačí méně jak jedna běžná dávka čistě přírodního AY!energy baleného ve veganských tobolkách a přichází tolik fyzické síly, že máte pocit jako kdybyste omládli o půlku. Získáte příval energie, po které máte chuť utíkat, cvičit, tancovat, užívat si dlouhý výlet... Čaj, káva a energetické nápoje jsou jen slabý odvar, přesto vnímáte přirozenost z pralesů.

Nevyrušitelné soustředění

Po jednom balení se hlava uvolňuje a vy cítíte, jak se myšlenky uspořádávají do jasných a srozumitelných polí. Vy víte co chcete udělat, máte na to energii a tak to jdete dělat! Po další 4 hodiny se cítíte jako sama dokonalost a celkem 10-12 hodin máte na dokonání svých plánů.  

Osvěžuje mysl

 • zlepšuje paměť a soustředění
 • stimuluje mozkové funkce a podporuje mozkovou činnost
 • podporuje soustředění a koncentraci, udržuje pozornost a bdělost,
 • je ideální pro studenty zvlášť během zkouškového období
 • je vhodná při nervovém vypětí, při depresích,
 • kladně působí na nervový i tělesný stav

Povzbuzuje tělo

 • je nejúčinnější přírodní stimulant pro své povzbuzující účinky
 • snižuje únavu
 • snižuje chuť k jídlu a zrychluje metabolismus a spolu s fyzickou aktivitou je to výborná alternativa k redukci váhy
 • může tišit menstruační bolesti
 • napomáhá při průjmech
 • obsažená guarana je často součástí redukčních diet, protože snižuje chuť k jídlu a stimuluje odbourávání tuků
 • v Brazílii ji užívají jako afrodiziakum

Postarali jsme se, aby se byliny dostali přímo z pralesa až k nám do Evropy, kde jsme pro ně vytvořili přesné dávkováním, čisté balení (krásné plechové krabičky, žádný plast!) a název, který vystihuje energii právě pro nejlepší dnešek!

 

🌱🌴🌿✨🌱🌴🌿🌱🌴🌿✨🌱🌴🌿🌱🌴🌿✨🌱🌴🌿

👉 objednávejte u nás na AY!energy

🌱🌴🌿✨🌱🌴🌿🌱🌴🌿✨🌱🌴🌿🌱🌴🌿✨🌱🌴🌿

 

Mystický zážitek - do vesmíru a zpět

Byliny pocházejí z Jižní Ameriky a Afriky, tedy z míst, kde se používají pro probuzení vědomí. Samotná Guarana hraje důležitou roli v kulturách brazilských kmenů Tupi a Guaraní.  Tyto kmeny věří, že rostlina je magická, léčí střevní problémy a působí jako prostředek nabytí síly. Traduje se, že její duch komunikuje s člověkem. Máte k tomu ovšem jen jednu příležitost, a to při prvním užití. Další komunikace jsou možné, ale již ne tak významné. Jak na to? Do hodiny od prvního ochutnání přichází nával fyzické energie, ale vy se ještě udržte, napoprvé stále seďte na svém klidném a nerušeném místě.

 1. Zavřete oči a zcela se soustřeďte na klid mysli,
 2. promluvte vnitřně k bytosti bylin, spřátelte se, budete vědět jak na to,
 3. pak opět uklidněte svou mysl a nechte si volně odehrávat přítomnou chvíli.

Nechte vše klidně, jen být... Vše pusťte... Bude následovat výtah do Univerza a okamžité vhození do těla takovým způsobem, že se do sebe zaboříte jako o Vánocích do gauče po bramborovém salátu. Po chvíli už nevnímáte své tělo a jdete stále hlouběji, dokud nenarazíte na něco… něco, co vás překvapí - je to bod, centrum všeho, všeho ve vás. Začne se to opět roztahovat, světlo roste a vy vládnete celé místnosti. Gratulujeme, právě jste zažili jeden z nejvíce probouzejících zážitků určených pro vás, jakožto vládce tohoto světa! Duch bylin se s vámi spřátelil a ukázal vše, jak nahoře, tak dole....

Jaký bude váš první zážitek?

Nejenže vám dodá sílu, ale může být právě nápomocen při niterné meditaci. Nápoj pijte vědomě, rituálně... Byliny přivítejte ve svém těle a požádejte je o pomoc při vyřešení otázky, která vás trápí. Zklidněte mysl... Přichází silný příval energie, ale vy musíte potlačit tendenci vstát a jít vykonávat fyzickou činnost! Veškerou energii přesuňte do svého nitra a buďte jen pozorovatelem své mysli. Odpověď jistě brzy přijde.

Co o AY!energy lidé říkají?

"Neuvěřitelné. ... ve dvě ráno. ... spánek stále nepřicházel ... zato plno indicií a odpovědí, cože se mi to poslední měsíce děje .... Takže start PC... a práce do pul šesté ráno ...v 6.30 a v 8. 40 opět budíček. .. takže to nemá cenu... jedeme dál  😃 Jsem na sebe zvědavá,  jak budu fungovat dál. ..."
Radka

 

"AY!energy mi v pořádku dorazili a už si užívám nálož energie :-) . Dokonce i můj partner, který neustále pociťuje únavu, cítí příjemnou změnu :-) Mějte se krásně a spoustu pozitivní energie posílá"
Andrea

 

"AY!energy používám dle pocitu. Poprvé jsem měl úžasný zážitek jiného stavu vědomí, prohloubila se mi přítomnost teď a tady, bylo to zajímavé. Další stavy nebyly až tak intenzivní, ale energii dodá skvěle! Takže hodnotím jedině kladně! :)"
David

 

"Dobrý večer, první setkání sice nebylo mystické, ale energie jsem nabyla o sto šest :) Dala jsem si jednu dávku. Manžel dnes před procházkou ochutnal taky a byl pěkně probuzený... "
Soňa

 

"Musím se přiznat, že první poznání s AY!energy nebylo zcela přívětivé, neodolala jsem a musela okusit ihned když dorazila a to jsem byla v práci...(špatná volba) :-) , celá jsem se třepala a nebyla jsem svá... Ovšem druhý pokus už neměl chybu, ubrala jsem "dávkování" a byla jsem HAPPY,bylo (je) mi táááák dobře plná energie ,štěstí a radosti . Pro velký úspěch opět objednávám AY!energy vícekrát"
Eliška
 
"Připadá mi, že méně je někdy více.  Rozložené do více malinkých dávek v průběhu dne mi to sedí."
Martin
 
"Ahoj. Nespala jsem asi ještě ve 2 ráno, žádný duchovní zážitek mě nepotkal, ale zjevovaly se mi různé obrazy na přeskáčku. Prostě furt mi něco jelo v hlavě..."
Jana
 
"Poprvé jsem si vzala jen čtvrt dávky ve 4.00 ráno,když jsem vstávala na ranní. Dostavil se obrovský příval energie, měla jsem pocit že dokážu být na deseti místech najednou,byla jsem vnímavější,pohotová,měla jsem v sobě tolik radosti,že jsem nakazila všechny okolo:-D Mně se to moc líbilo! Tak to bylo v pondělí,v úterý i ve středu i ve čtvrtek ... Na semináři jsem viděla bytost pralesů, je krásná...od té doby k ní mám trošku respekt,takže si jí dám jen když opravdu cítím vyčerpání a potřebuji fungovat.Při pití jí říkám:ať je nám spolu dobře:-) A je."
Irča
 
 
"Byla jsem z ní unešená, kolik energie jsem v sobě měla. Jako takový čertík na gumičce :)"
Jana
 
"Úžasně mě ,,nakopla". Zatím jsem ji měla dvakrát, až doberu, objednám znovu. Díky moc."
Jana
 
"Jsem moc šťastný a vděčný Sidimu a Terezce , že mám možnost mít k dispozici tento produkt AYenergy. Když někam jdu tak AYenergy jde se mnou. Když jsem chtěl v minulosti večer ponocovat, tak jsem si dal kávu a teď si dávám AY!energy, je to o hodně lepší, déle vydržím vzhůru a také je to zdravější. Káva večer, začíná být v mém životě minulostí. Malá rada, pokud si tento produkt koupíte tak určitě uděláte dobře, když ty tobolky budete cumlat a rospustíte v puse, sice je to trochu hořké, ale na to si zvyknete, je to mnohem účinější. Moc vám přeji Terezko a Sidi hodně spokojených zákazníků s tímto produktem AYenergy. S pozdravem P.J.Ch.“
Petr Chromela
 
"Takže musím říct, že AY!energy splnilo veškeré moje očekávání a to až nadprůměrněě!😁. I přesto, že jsem odolnější na kofein protože jsem často denně užíval guaranu s kolou.. tohle je něco mnohem lepšíhoo🤩Víc energie, víc poklidu, i konzumace jakožto tobolek je příjemnější 😊 za mě je hodnocení 15z10.💎"
Aleš
 
"To je fičák"
Jiří
 
"AY!energy mi způsobuje flow, dobrou náladu a ještě lepší soustředěnost. Pokud chci, dokážu se i snadněji dostat do pozměněného stavu vědomí. Přes den je to supr věc i pro lepší meditace."
Dan
 
"Zdravím, děkuji moc a děkuji za tenhle produkt! Drží mě nad vodou a je to nejvíc boží😍"
@nathy_pavelkova
 
"AY!energy miluji, protože mi dodává sílu tvořit můj lepší život. AY!energy využívám k mystické cestě. Cítím jak astrálně vystupuji z těla anádherně si to užívám. Cestování ukončuji lucidním snem."
Petra
 
"AY!energy a fakt super!! Včera jsem usnul až ve 3 ráno a po 4 hodinách spánku jsem byl docela fresh :)"
Jirka
 
"Při dvou kapslích na den jsem účinek cítil 24h, únavový syndrom se stal utlumeným a já se energeticky cítím lépe až zcela normálně jako zdravý jedinec. Při dvou kapsličkách jsem necítil nabuzenost, absolutní příval enegie anebo že bych někam odlítaval, špíše jen tolik potřebnou hodnotu energie, která mi běžně schází."
Martin
 
"Je to velmi kvalitní a funkční záležitost! :)"
Luk.
 
"Meditace s AY!energy vás vtáhnout více dovnitř. Superstav, který mě vtáhne jinam. Do kdysi bílého černého prostoru, nyní do bílého prostoru, jako růžové poupě, zmenšuje a zvětušuje. Je to Boží."
Martina
 
"Děkuji vám, že jste něco takového připravili a dovážíte :-)"
Radek
 
„Zdravím tak jsem testoval testoval a musím pochválit. Tři tobolky a o víkendu super, líp se mi přemýšlí .. :) ta energie je znát. No a ted když jsem měl fakt fajne náladu dal jsem taky 3 a tak uvolněně jsem se snad nikdy necítil .. Uplně taková svěžest, čistá mysl vážně bájo :)) takže díky moc .. ;) „
Daniel
 
"Snazil som sa ist do toho bez ocakavania, hoci moje podvedomie predsa nejake ocakavania malo, z pociatku som si myslel, ze nefunguje, pretoze som mal predstavu nejakeho rychleho nakopnutia,navalu energie, co neprichadzalo..takze chcel som to poriadne otestovat, predtym nez ti nieco napisem. No a teraz, po skonzumovani oboch krabiciek, co si nam poslal, ti musim povedat, ze ayenergy funguje super :)))) nie je to ako kava ani iny stimulant, ktory ti doda energiu na paru minut ale na cely den! Rano, na lacno, 3 tablety a cely den fungujem ako 'blazon' :D tak isto ked pridem z prace trosku unaveny a chcem si zacvicit, tak je to vyborny doplnok.  Urcite odporucam kazdemu. Vsetkeho ale s mierou, ako sa hovori :))) Takze dakujem ti krasne a prajem ti krasny a energicky den ;)))"
Tomás Zombek
 
"Je to úžasný nakopávač před tréninkem. Podávám mnohem lepší výkony a jsem více soustředěný na každý detail. Díky!"
Michal
 
"Neuvěřitelné. ... ve dvě ráno. ... spánek stále nepřicházel ... zato plno indicií a odpovědí, cože se mi to poslední měsíce děje .... Takže start PC... a práce do pul šesté ráno ...v 6.30 a v 8. 40 opět budíček. .. takže to nemá cenu... jedeme dál  😃 Jsem na sebe zvědavá,  jak budu fungovat dál. ..."
Radka
 
"AY!energy mi v pořádku dorazilo a už si užívám nálož energie :-) . Dokonce i můj partner, který neustále pociťuje únavu, cítí příjemnou změnu :-) . A též děkuji za dárkový poukaz na kosmetiku, moc mě potěšil. :-) Mějte se krásně a spoustu pozitivní energie posílá 
Andrea"
 
"Guruanu používám dle pocitu. Poprvé jsem měl úžasný zážitek jiného stavu vědomí, prohloubila se mi přítomnost teď a tady, bylo to zajímavé. Další stavy nebyly až tak intenzivní, ale energii dodá skvěle! Takže hodnotím jedině kladně! :)"
David
 
"Dobrý večer, první setkání sice nebylo mystické, ale energie jsem nabyla o sto šest :) Dala jsem si jednu lžičku. Manžel dnes před procházkou ochutnal taky a byl pěkně probuzený... "
Soňa
 
"Musím se přiznat, že první poznání s guaranou nebylo zcela přívětivé, neodolala jsem a musela okusit ihned když dorazila a to jsem byla v práci...(špatná volba) :-) , celá jsem se třepala a nebyla jsem svá...  Ovšem druhý pokus už neměl chybu, ubrala jsem "dávkování" a byla jsem HAPPY,bylo (je) mi táááák dobře plná energie ,štěstí a radosti . Pro velký úspěch opět objednávám AY!energy 2x"
Eliška
 
"Připadá mi, že méně je někdy více.  Rozložené do více malinkých dávek v průběhu dne mi to sedí."
Martin
 
"Ahoj, měla jsem ji zatím jen jednou. Nespala jsem asi ještě ve 2 ráno, žádný duchovní zážitek mě nepotkal, ale zjevovaly se mi různé obrazy na přeskáčku. Prostě furt mi něco jelo v hlavě..."
Jana
 
"Poprvé jsem si vzala čtvrt dávky ve 4.00 ráno,když jsem vstávala na ranní. Dostavil se obrovský příval energie, měla jsem pocit že dokážu být na deseti místech najednou,byla jsem vnímavější,pohotová,měla jsem v sobě tolik radosti,že jsem nakazila všechny okolo:-D Mně se to moc líbilo! Tak to bylo v pondělí,v úterý i ve středu i ve čtvrtek ...to už mě začala bolet hlava,pěkně,takže nic se nemá přehánět:) Na semináři jsem viděla bytost guarany,je krásná...od té doby k ní mám trošku respekt,takže si jí dám jen když opravdu cítím vyčerpání a potřebuji fungovat.Při pití jí říkám:ať je nám spolu dobře:-) A je."
Irča
 
 
"Byla jsem z ní unešená, kolik energie jsem v sobě měla. Jako takový čertík na gumičce. Jen po odeznění jsem byla hodně unavená:)"
Jana
 
"Úžasně mě ,,nakopla". Zatím jsem ji měla dvakrát, až doberu, objednám znovu. Díky moc."
Jana
 
U velmi silného AY!energy opravdu platí pravidlo, že z většího množství prášku nám nemusí být nejlépe, naopak i z méně jak čtvrt lžičky prášku dostaneme kvalitnější energii.
 

Tento produkt je schválen Evropskou unii jako potravina. Na základě nařízení Evropského parlamentu a Rady evropského společenství č. 1924/2006 ale nesmíme u tohoto produktu jako prodejci uvádět žádné zdravotní tvrzení a proto vás musíme smolně odkázat na externí zdroje na internetu.