Je astrální cestování nebezpečné?

"Prý je astrální cestování pro tělo celkově tak moc náročné, že to může o trošku zkrátit život :(  Dělat to často prý není zdravé."  

Astrální Cestování

Ahoj, zde Sidris a pojďme se na to podívat :)
Když astrálně cestuješ, tak tvé hmotné tělo leží na posteli a odpočívá. Je ve stejném stavu, jako když spí. Je to pro něj tolik náročné, jako samotný spánek. Při reálném astrálním vystoupení musí astrální cestovatel velmi ovládat svou vůli, aby se dokázal pohybovat po astrálních, ale i hmotných sférách. Nu a ve chvíli, kdy již nemáme schopnost udržet vůli, pak nás přitáhne fyzické tělo opět k sobě.

Ono se navrácení do těla děje poměrně snadno a to právě neovládnutou myslí.Totiž jakmile se zaraduješ, že se ti to povedlo a astrálně cestuješ, tak se nenaděješ a už jsi zpět v těle :) Proto tu přikládáme návod pro ovládnutí mysli, který chce jistě zvládnout zcela dokonale. Tedy tvé tělo spí, ale ty se do něj běžně navrátíš. Žádná únava, ale úžasné poznání, úžasné! Naopak jsi Silou přeplněn :) Maximálně jakmile se navrátíš z astrálního těla, tak máš pravděpodobně menší šok, že jsi zase zpět v těle a ihned chceš jít opět do vyšších sfér... Vnímáš totiž opravdové naplnění a je to silný pocit!  

Cestování duchem

A pak tu máme mentální cestování, které praktikuji velmi často, neboť není tak náročné na samotný akt vystoupení. Zanecháváš odpočívat své hmotné i astrální tělo a putuješ svým duchem, který není závislý na okolní Síle. Nu a právě proto při návratu do těla cítíš jen klid. Při samotném mentálním cestování již necítíš tělo a jen existuje NIC, nebo LÁSKA.

Mentální cestování, které využívám já,  je ještě na menší zátěži, neboť stále cítím své tělo a pouze přemisťuji své vědomí, jakožto svého ducha, který ale stále vnímá své tělo, nebo alespoň své okolí.  

Silovou náročnost známe všichni

Vzpomeňte si na takový ten pocit, když se s někým pohádáte a máte z toho pak nemoc. Jste zcela rozladění a vyčerpaní. Jste mimo své Síly. A stejné je to při astrálním cestování, kdy v těchto sférách zcela samozřejmě a každý vnímá, co je dobré a co již náročné. A právě proto vždy dáváme při našich kurzech jasně najevo, abychom si naše první astrální cestování užili až jako dětské dobrodružství. Naprosto v pohodě :)

Zamyšlení: Víte, já se miluji a kdyby to bylo nebezpečné, tak bych to nedělal. Popravdě nebezpečné je být elektrikářem, nebo jezdit autobusem, ale astrální cestování je zcela přirozená schopnost každého člověka, každého 👍

Cestujeme od mládí

Samotný akt vystoupení je stále poněkud složitější, než se "to správně uděje". Ale návrat do těla se odehrává naopak okamžitě, kdy stačí pouze pomyslet a jsme v hmotném těle.

Pokud by byl zádrhel, pak vždy pomůže vytvoření své vlastní sféry. Jsou to běžné techniky, které pomáhají. A kdo je lenivý se po vycestování usazovat dlouho v těle, tak má u sebe připravenou studenou vodu, která ho takřka okamžitě vtáhne do těla. Stačí se vody dotknout již astrálně. Chce to vážně jen cvik a pak je to stejné, jako když jde člověk na procházku... :) 

Začněte astrálně cestovat, je to úžasné

Vy to zvládnete, je to zcela přirozené a tuto schopnost máte v sobě. Poznejte více o astrálním a mentálním cestování a nechte se inspirovat z mnoha příběhů. Ty nejlepší naleznete na portálu www.AstralniCestovani.cz který jsme dali dohromady právě ve spolupráci s astrálnimi cestovateli.

Jsme astrální cestovatelé a prošli jsme si mnoha nesnázemi. Díky tomu víme, co přesně a v jakých chvílích budete prožívat. Jak by to pak bylo, kdybyste měli možnost se s námi více poznat? Můžete se připravit na astrální cestování skrze naše osobní zkušenosti. Nejen teoreticky, ale především prakticky. S námi to zvládnete! Můžete zažít zcela bezpečně na online kurzu Astrální Cestování.

Přidejte se  a zažijete něco úžasného 😉
Konec slov, nyní pojďme na praxi 💡
Online kurz Astrální Cestování

Setkáme se?

  1. Pak vás bude zajímat Astrální akademie, kde se setkávají astrální cestovatelé.
  2. A pro ještě větší soukromí pak terapie v Liberci přímo s astrálním cestovatelem, jeden na jednoho.

 

Společný nácvik astrálního cestování

Jdeme spolu online do praxe.
Seminář + nácvik astrálního cestování
+ na tebe čeká 🎁 

Rezervace zde

Tvá cesta k úspěšnému
- materiálnímu životu
- harmonickým vztahům
- hlubokým duchovním prožitkům

Vstup do Astrální akademie

První kroky k astrálnímu cestování

2,5 hodinové video, které ti umožní ještě dnes začít s astrálním cestováním.

ZDARMA

Audio meditace pro poznání

Realita je odrazem našich vlastních myšlenek…
Právě proto je v našem nejvyšším zájmu prožívat jen ty nejlepší myšlenky, ale to není vždy tak snadné.

Poslechnout si