Prolínání realit

Prolínání realit

"Dobrý večer, ... myslíte, že se dané "reality" se mohou prolínat tím způsobem, že se v našem světě objeví nějaká hmotná věc - konkrétně míč ležící na zemi - pocházející z té jiné reality, kterou má někdo z lidí u nás schopnost zahlédnout a pak si ji bytost (duše) vezme zpět do svého světa? Nebo naopak...že to může fungovat tak, že si ji bytost vypůjčí z našeho světa do toho svého, odnese ji tam a odtud ten míč zmizí? Anebo další případ...koňská stopa vytlačená do země od koní, které my nevidíme, jsou v tom druhém světě a přitom na zvukovém záznamu je slyšet koňský klusot, jakoby "neviditelní" stáli vedle nás? Mockrát děkuji... S přáním všeho dobrého
Eliška"

 

Zdravíčko Eliško,

tato otázka mě zajímala od mládí také, proto jsem chtěl doslova zažít, jaké je to v jiných sférách. Našel jsem cestu skrze návštěvu posmrtných světů díky astrálnímu a mentálním cestování, kdy cestujete doslova svým duševním či duchovním tělem a fyzické tělo leží na posteli. Díky tomu jsem zažil několik zajímavých chvil při pomoci s vymítáním bytostí z domů, kdy se bytost dokáže velmi citelně dotknout jakéhokoliv předmětu, tedy i nás.

Veškeré astrální bytosti jsou schopny působit na hmotném světě, pakliže k tomu mají dostatek Síly, avšak značí to, že jsou velmi daleko od své cesty pro pochopení právě onoho posmrtného stavu. Pro případ bytostného, který nezemřel, ale přímo z astrální sféry pochází, pak toto chování značí získání značného pudu sebezáchovy a opět značného množství sil.

Tedy ano, bytostní z jemnějších sfér než hmotných sfér, se dokáží na hmotném světě realizovat, avšak velmi omezeně. A právě proto máme takový dar, že máme hmotné tělo :) Pomůže článek o mimotělním cestování, z kterého tyto zkušenosti pramení:
Astrální a duchovní cestování

Mějte se co nejlépe a život plný radosti přeji :)
Sidris