Zažijte důkazy sami na sobě, že Astrální cestování existuje!

Zažijte důkazy sami na sobě, že Astrální cestování existuje!

S běžnou myslí můžeme jen lehce věřit,  že něco mimo naše běžné vnímání existuje. Můžeme chtít ale více. Stejně jako jsem chtěl já a vytrvalou vůli získal. Rád si vše ale potvrzuji ve změnách na hmotné úrovni - a toto si musí každý praktikující sám taktéž dokázat.

Experimentujme se silami

Asi nejtěžší to bylo zcela na začátku s telekinezí a pak při největším kroku a tou je astrální cestování. Je to totiž tak velký krok, člověk se musí zcela jen poddat do důvěry v ono něco - přírodu, proud života, Boha... 5 měsíců jsem praktikoval a věřil... 3 měsíce pomalu jen praktikoval, a další měsíc už mlel z posledního - jak z praxe tak víry.

Pevně se rozhodněme, nezávisle na výsledku

(který tak je stejně vždy úspěšný) Devátý měsíc jsem se rozhodl vnitřně tak, jako nikdy. Buď to zkrátka existuje, nebo ne! Chci to! A ... rozhodl se. Následovalo tak silné a reálné vystoupení z těla pomocí astrálního těla, že tyto zážitky se dají zcela srovnat jako kdybychom chodili vedle svého těla a přitom vše bylo zcela reálné!!! Je to stejné! Jen tělo leží v bezpečí a samo o sobě funkční na posteli... Až na to, že prostor jako takový je nyní jen pojem, ne překážka.

Začátky

Vhodný krok na uvolnění a získání prvního poznání je zažít regresní terapii.  Všichni ji však  nezažíváme stejně. Z vlastního pozorování musím říci, že jen 30% má velmi hluboký stav absolutního ponoření do vnímání proudu světa - kolektivního nevědomí... dalších 30% cestovatelů má zážitky hlubší, 20% zcela mělké a zbývajících 20% se nedokáže vzdát své jistoty fyzického těla a mysli.

Reálné mimotělní cestování mění pohled na život

Člověk, cestovatel, těmito zkušenostmi získává něco tak silného a jiného, že je to přirovnatelné snad jen kdybychom mnoho dnů nepili, nebo znali jen špinavou vodu.... A pak... Jsme objevili zcela čistou vodu.... Je to reálné, je to pomocné, je to něco, co nám ukazuje realitu v širším měřítku. Ne každý ji ale musí poznat, někdo si zcela vystačí se základními vlastnostmi tohoto světa, jen někdo chce zažívat veškeré možnosti.

Klient? Co se za tím skrývá? Nechceš lepší život? RODINU?

Stejně tak cestovatel již nechce zapadnout do běžného pojmu života. Například slovo klient je nepochopitelné. Opravdu si neumím představit, že bychom si nyní psali jen z oboustranného očekávání a osobního chtíče něco získat. Život je příliš cenný, než abychom promlouvali o těchto záležitostech a nestali se přáteli. Klienti ať se navzájem obírají, avšak s přítelem se však již zachází vždy lépe. Věřím proto, že se opravdu staneme všichni na této planetě přáteli.

Vámi potvrzený experiment Astrálního cestování

Nyní pojďme ještě více do reality - ano, jak už víte, jsme člověk který miluje ověření pravosti. Proto již od dětství jsme musel mít vše potvrzené. Ač se jedná o přenášení myšlenek, pohyb předmětů, tak i astrální cestování. Zde začíná radost, neboť když vycestujete právě za svým známým, tak slyšíte veškeré rozhovory, cítíte veškeré emoce, můžete vše přečíst - vše vidíte tak, jako když koukáte svýma očima. Vše, naprosto vše je reálné - jen onen člověk vás nevnímá a vy cítíte, že tak jste, ale zároveň jako kdybyste přestávali mít formu - což vás stahuje zpět do hmotného těla. Následuje telefon známému, kdy mu řeknete veškeré děje, co jste slyšel, viděl - a... slyšíte údiv, úžas, moment zděšení před soukromím, opět údiv, nevěřícnost. Ale i vy si to musíte potvrdit, přeci jenom, co kdyby to vážně byla náhoda?...

Tedy jdete takto cestovat podruhé, potřetí, podesáté, dvacáté... Z dvaceti cestování budete mít zkrátka devatenáct zcela přesných. Divíte se vy, známý, další přátelé, všichni máte důkazy, radujete se, ale co s tím dále... Existují totiž ještě další a mnohem zajímavější místa bytí či sféry. Sféry Nicoty - kde nic neexistuje, necítíme, nepotřebujeme - až přechod do stavu Blaha. Přestáváme cítit hmotné tělo, mysl, emoce, nic nemá smysl, ale vše nám naplňuje. Již... chápete co je to svět. Ne před smrtí, v životu a za smrtí, ale již pak známe ono... ono co má smysl. Pak láska, a pak dlouhá čára a za ní všechno ostatní....

Co pak když přijde veškeré poznání?

A když se vrátíte, tak již nechcete toliko vystupovat astrálně pomocí duše - charisma, ale duchem - mentálním tělem - tedy naší podstatou - přímo námi. Již nevnímáme přesné detaily světa, formu, emoce, již pouze jsme. Ale ... o to jediné právě jde. Vše ostatní doteď byla vlastně jen zábavná cesta, jež nám pomohla dojít až sem.... A my jsme to museli zažít - prožít sami na sobě, na svém poznání! Poznání spojení se světem, láskyplný svět. Kdo nezažil, ten nemůže plně uvěřit.

Splyňme s proudem života-Univerzem a zažijme to, získejme zkušenosti sami na sobě! Nevěřte mi, dělejte to. Sidris Ať opravdu naleznete klid mysli s jistým transem, který vás následně odvede dále a dále a dále.... Mimochodem, už jste slyšeli, že zvládnutá technika bubnování velmi pomáhá dostávat do velmi příjemného transu, s kterým když se pracuje tak zažijeme astrální cestování? Cestou je online kurz Astrální cestování - ukazujeme vyšší stavy bytí po celé ČR. Nicméně užívejme tohoto světa a všeho, co nabízí. Je to jedno velké pískoviště, které jen většina lidí bere tak vážně, že hrají své role, kvůli kterým si ani nevšimnou kdo opravdu jsou za tím vším...

Poznání minulých životů skrze regresní terapii

Zaujala vás možnost poznat svůj život zcela do hloubky? Jak by probíhalo poznání minulých životů u vás? Poznejte více o regresní terapie pro návrat do minulých životů a příběhy, které můžete zažít zcela bezpečně v nově rekonstruovaných libereckých prostorách. Více ZDE.

Vaše mimotělní cestování

poznáte s námi a dalšími astrálními cestovateli na našem online kurzu Astrální cestování.

Poznejte své schopnosti v praxi s Láskyplným světem!

Dlouhodobá intenzivní cesta v  Astrální akademii. Jak se probudit ze sna do reality? Každý má v sobě svou cestu, probuďte ji a Tvořte!