Jak probíhají komunikace s posmrtnými sférami?

Pokud máte v přítomnosti bytostné, duchy, či jednoduše vnímáte i jiné sféry, tak věřte, že opravdovou a upřímnou láskou se jim dá velice pomoci. Následující příběh velice pěkně přibližuje dalších mnoho příkladů, které máme možnost spolu řešit.

Petra

Koupila jsem nedávno pěkný byt, a po týdnu jsme bohužel ke své hrůze zjistili, že v něm asi nebydlíme tak úplně sami... nýbrž s nějakým duchem či cizí bytostí...  V sobotu v noci minulý týden se mému synovi v jeho pokoji zjevil duch nebo něco takového... bylo to pro něj dost nepříjemné, pro mě taky... nikdy před tím se mi něco takového nikdy nestalo, i když na posmrtný život a duchy v podstatě věřím, ale nechci s tím mít nic společného... Asi před druhou v noci mě vystrašený syn vzbudil, ukazoval do chodby a říkal, že se mu v pokoji zjevil duch,

... předem upozorňuji, že můj syn si nevymýšlí, po celou dobu byl vzhůru, bdělý, a nebyl ani ve spánkové paralýze... ten duch byl oblečený, ale bez hlavy a viditelných rukou, oblečení mi syn popsal dost zřetelně a přesně, byla to černá sportovní bunda zapnutá až ke krku, se světle hnědým obdélníčkem s nápisem na spodní části pravého rukávu, a šedočerné kostičkované šusťákové kalhoty... syn se převaloval na posteli, a najednou se zadíval ke skříni v pokoji, kde ho spatřil ...

Duch se na něj asi 5 sekund "díval" a pak začal pomalu naštěstí mizet a to tak, že se vždy na chviličku zcela ztratil, a pak se objevil kousek dál, v podstatě couval pomalu z pokoje do chodby až zmizel docela... jednu chvíli to vypadalo, že se chce vrátit (vykukovalo jedno rameno dvakrát po sobě)... Tu noc jsem měla také neklidné spaní a ještě před tím, než za mnou přišel syn, jsem se také převalovala na posteli, ale oči jsem neotevírala, takže je pravděpodobné, že u mě byl ten duch předtím také a díval se asi chvíli i na mě...

Duch byl menší podsadité postavy a vypadal jako nějaký svalnatý chlápek... neprosvítal, ani se nerozplýval, ale postupně odcházel tím střídavým mizením a objevováním se... Dost nás to oba vystrašilo, a tak jsme se samozřejmě pokoušeli ducha nějak přesvědčit, aby z našeho domova navždy odešel...

Druhou noc jsem už spali raději v jedné místnosti, při rozsvícené lampičce (za tmy bych to asi psychicky nevydržela...) .... zatím se naštěstí neobjevil (světlo asi nemá rád), ale každou noc slyšíme divné rány ze synova pokoje (první noc až 2x, pak už bylo ticho) a hlavně z velké šatní skříně u mě v pokoji (až 3x za každou noc), kde nyní spíme... zkoušíme modlitby, svěcenou vodu, sůl... stále ho nahlas vyzýváme ať od nás odejde... ale stále se bojím, že jsme se ho nezbavili, nejhorší jsou noci, kdy se nemůžeme normálně vyspat... jinak žádné další známky nadpřirozených sil v bytě necítím ani nevidím, kromě občasných nevysvětlitelných zvuků...

Předminulou noc nás také oba poškrábal (mě na krku, syna na stehně)... podle rady od lidí, kteří se profesionálně zabývají magií, jde o člověka, který zemřel dříve, než měl (asi hodně mladý, při nějaké nehodě či tragédii), a neví, jak se dostat do jiné roviny, a zřejmě ho něco stále drží v našem bytě (třeba zemřel zde, nebo sousedé či jiné vztahy apod...)... Já také nevím, jak mu pomoci, aby se dostal do jiné sféry, kam jeho duše patří, vůbec nevím, o koho z minulosti jde... Moc vás prosím, četla jsem některé vaše příspěvky, o jakoukoliv pomoc, i na dálku...

Sidris

Situaci jste popsala dokonale. Bytost, která zde uvízla, nemá žádné špatné úmysly vůči vám, proto můžete být v klidu. Pouze jsou většinou smutné, že umřeli příliš brzo (přesně jak píšete) a chtějí své fyzické tělo zpět. Jdou na to ale špatným způsobem, kdy se chtějí vracet zpět, místo toho aby šli do dalších sfér. Nemusíte se ani bát různého škrábání, bouchání,nebo jeho těla - jde totiž o bytost stejnou jako my, jen nemá fyzické tělo... Děláte dobře, že s ním komunikujete a snažíte se mu pomoci.

Pojďme se domluvit na jednu hodinu času, kdy budete moci postupovat podle rituálu který vám zašlu, přičemž díky tomu budu moci za vámi přijít svých astrálním tělem, v případě nutnosti duchovním (tedy mě můžete také zahlédnout), v pohodě a radosti si pohovíme, naplníme dům čistou Silou a pak půjdu za bytostným, kdy ho odvedu do další sféry. Tak jako tak situaci berte poklidně - dřív jsem také žil v tom, že setkání s duchy nebo bytostmi musí být děsivé, ale postupem času jsem zjistil, že pravdou je pravý opak. Je velmi příjemné setkat se s někým novým a vždy jako vtělený člověk máte převahu, neboť vždy máte více Božské Síly, jen jednejte v radosti a lásce, jako kdyby to byl váš dobrý přítel.. :)

Petra

Děkuji Vám za Vaši odpověď i za Váš čas i ochotu mi (a hlavně té bytosti) pomoci... Je tady stále s námi, hlavně přes noc, kdy se “ozývá” různými zvuky (ťukáním do stěn, boucháním ve skříni apod..), vždycky si tak trochu “projde” celý byt... dnes ráno nás duch “budil” boucháním ve skříni, takže to začínáme brát po prvotním velkém strachu trochu s nadhledem, dá-li se to tak říci... každopádně tato duše sem nepatří a je třeba, aby našla cestu tam, kam patří, a kde jí bude mnohem lépe... Takový zážitek jsem ještě nikdy neměla, budu se snažit Vám pomoci, co zvládnu, půlhodinku i více, pokud bude třeba, si určitě najdu, navrhuji například tento čtvrtek, k večeru... prosím napište mi čas a postup...

Sidris

...před působením...

výborně že již se s ní začínáte přátelit :o) Vážně jsou bytosti "duchové" jen nepochopení a potřebují také trochu lásky... Navštívím vás tedy skrze mimotělní cestování (duchovní či astrální), tedy od vás budu potřebovat "pozvání" a pomoc v návodě, který zasílám v příloze emailu.

... po působení...

K dobrému napojení mezi námi došlo před 20:10, kdy jsem byl přímo před vámi. Od té chvíle jsem se nestačil divit, jelikož bytost skrze Vás působila poměrně silně až černě, kdy za vašimi zády její síla stále rostla. Chvíli se zdálo, že toto snad vychází přímo z vás, avšak jsem již zvyklý na různé přístupy, proto jsem bytostné síly nechal vydovádět a mezitím vám posílal další a další pomocnou Sílu přímo skrze Univerzum. Tím jasné bílé světlo prolilo celou místnost, pak celý byt a nyní jsem od Vás odtrhl ony bytostné síly a odhodil do rohu, odkud se vlivem zjevného symbolu nemohla již dostat. Univerzální pomocné Síly jen okamžitě zacelily u vás místo po bytosti a já se tak mohl věnovat průzkumu bytu, kde bylo ještě potřeba zbytky bytostných sil vzít z druhé místnosti, kde byla už jen velmi malá zbytková část.

Nyní jste mohla být již v příjemné relaxaci (20:15-20:20), kdy jsem se již plně věnoval bytostnému. Nejdříve pouštěl velkou hrůzu, děs... Ale jakmile byl uzavřen a již věděl, že to na nás nepůsobí, tak jsem se s ním dal do rozhovoru, který musel být v začátku dosti autoritativní.

Díky tomu jsem zjistil jeho jméno: Martin Trnovec, který měl v roce 1845 pracovat v těžbě. O jeho rodinu přišel při požáru, o ženu, děti.. Cítil od té doby velkou beznaděj, až se v ní do roka zcela utopil a to doslova, až ve vzdálené Nežárce. Bytostný (Martin) byl stále vyděšený, o to více ze svého života. On sám se uklidnil do jemnějších sil a doslova velmi prahl po pomoci.

Tím vysvětlil i proč se vám zjevoval, neboť už byl v úzkých a nevěděl co si už má počít, protože nejdřív z naší hmotné sféry nechtěl odejít vlivem velké bolesti a stesku a nyní již po té dlouhé době se mu nezjevovalo velké světlo, Síla, jenž působí jako dveře do dalších sfér. A právě tímto jsme mu dnes mohli pomoci.

Žádal jsem Univerzum o pomoc, která se okamžitě dostavila a bytostného zabalila do láskyplné Síly, jež ho odnášela postupně do další sféry. Bytostný byl avšak i přes veškeré očištění bytu připoután k tomuto místu, proto jsem mu pomohl odstřihnutím, jež jsem následně jeho zbytkovou Sílu opět za ním poslal.

Bytostný se konečně mohl od místa, které obýváte, ale také celkově této hmotné sféry plně odpoutat a byl plně přijat. Bylo to velmi dojemné setkání, neboť bytostný byl velmi velmi šťasten, že konečně mohl najít pomoc a nastoupil opět cestu z astrálního meziprostoru do následných sfér. Jsem velmi rád, že jsme mohli takto společně dopomoci této bytosti, která si to doopravdy již zasloužila a v plném štěstí se s námi rozloučila. Univerzum běžně nebývá tolik při pomoci, jako právě dnes, v tomto případě. I ono plně souhlasilo a okamžitě pomáhalo, žádné dohady... okamžitě... Následně jsem skrze Univerzum vám dodal pomocné Síly, i pro vašeho syna.

Zkontroloval opět byt, dodal ochranné Síly, rozloučil se s vámi a odešel. Bytostný je již ve sféře, z které s námi již nemůže komunikovat, není to možné a ani by sám nechtěl, je nyní v pro něj lepším světě - šťasten. Nyní si můžete plně oddychnout, neboť jsme mu velmi pomohli! A já jsem velmi vděčný za tuto nádhernou seanci, nejen za bytostného, ale také za to, že nyní znáte plné působení a zvládnete magicky ovládat svůj životní prostor.

Petra

Velice Vám děkuji za pomoc a dobrou zprávu... Svíčky jsme nechali dohořet až do půlnoci... V bytě lepší atmosféra a větší klid... Informace, které jste zjistil, jsou docela překvapující a zajímavé – je pravda, že celá širší oblast byla několik staletí místem rozsáhlé těžby černého uhlí... 

Jsem ráda, že jsem mohla býti nápomocna této zbloudilé duši, aby konečně našla klid... a my ho měli také... jedna zajímavost: po seanci jsme našli v koupelně přes půli shrnutou záclonku na garnyži u okénka (vím bezpečně, že ani velký vítr by toto nedokázal, dřevěné kroužky jsou příliš těžké a nikdy předtím se něco takového nestalo...).

Děkuji Vám ještě jednou za očištění bytu ...

Astrální očista domácnosti

Zjistit více

Nové a moderní audio meditace

Přejít na web

Tvá cesta k úspěšnému
- materiálnímu životu
- harmonickým vztahům
- hlubokým duchovním prožitkům

Vstup do Astrální akademie

První kroky k astrálnímu cestování

2,5 hodinové video, které ti umožní ještě dnes začít s astrálním cestováním.

ZDARMA

Audio meditace pro poznání

Realita je odrazem našich vlastních myšlenek…
Právě proto je v našem nejvyšším zájmu prožívat jen ty nejlepší myšlenky, ale to není vždy tak snadné.

Poslechnout si