Mohu se vyléčit? Promluvte si s nezvanými hosty!

Berme naše tělo jako přítele s domem, který pořádá oslavu. Má u sebe mnoho známých na návštěvě, ale s nimi přišli i jejich známí. Jenže právě z nich jsou někteří nenasytní. Pijí více než mají a doslova vyjídají dům. Oni si to však neuvědomují, neboť pro ně je zcela běžné hltat dokud nepadnou.

Hosté jsou neradi vyhazováni

Nemoci jako rakovina, borelioza, plicní chlamydie a mnoho dalších jsou velmi těžko léčitelné. Pojďme si na ukázku vybrat chlamydii. Oficiálně se z ni vyléčit nedá. Doktor vám může pomoci tím, že na několik měsíců naordinuje antibiotika. Pokud se podaří, pak máte na nějakou dobu vystaráno a přesto nemoc propukne znovu. Opravdu a zcela upřímně musíme uznat, že je to úspěch, neboť lze oddálit plicní dávivé chvíle, nebo neplodnost. Člověk se v tomto případě může zařídit do budoucna. V tomto případě pasivně přijímáme nezvané hosty (nemoc) a najímáme si ochranku, která všechny nezvané hosty násilně vyhazuje (léky). Stejně se ale některý z nich schová na ve špajzu. Je to výborná cesta, velmi pomocná. Možná, že nalezneme pro začátek i možnost dále?

Zdvořile požádejme hosty o odchod

Hostitel se však může vnitřně obrnit, získat na sebedůvěře a požádat nezvané hosty, aby sami odešli. Nemůžeme ale počítat, že z toho budou nadšení. V této chvíli záleží jen na síle vašeho domu(těla), který musí ustát rozčilování hostů a síle vašeho ducha(mysli), neboť to právě vy budete vyjednávat s nezvanými hosty.

Přátelská domluva

Je na vás a vaší moudrosti, abyste se seznámili s vašimi destrukčními buňkami. Vy jste vládcem svého těla, vy tak musíte promlouvat k jejich pudům sebezáchovy, k jejich vědomí a jen vy je můžete přesvědčit. Sám Sidris, který píši tento článek, jsem toho důkazem.

  1. Ponořte se do klidné mysli skrze návod Vědomé mysli.
  2. Musíte vidět buňky svého těla a nezvané hosty.
  3. Seznamte se velmi opatrně a postupně, nevyplašte je!
  4. Promlouvejte"Přišli jste ke mě si užít? Jak se cítíte? Jsme rád, že se vám u mě líbí.  Když ale zůstanete v mém těle, tak brzy umře a vy s ním. Vy jste ke mě přišli se záměrem si užít - doslova jste si splnili svůj sen, svou cestu. Jsem za vás rád a bylo mi ctí.Nyní ale už máte potěšení za sebou a vy to víte a nyní už jen postupně budeme všichni umírat. To již ale nebyl váš plán, nemýlím-li se? Poskytl jsem vám radost, udělejte pro mě to samé - darujte mi radost.Ano, je k tomu pouze jedna cesta a tou je odejít z mého těla. Nic tím ale neriskujete - tak jako tak bychom umřeli. Já jsem vám daroval život s potěšením a nyní, když máte vše, tak můžete odejít a tím dát možnost opět dále žít i mně.Prosím nepleťte se, vážím si vás jako ducha a vědomí, pouze nyní jsme si vybrali tak rozdílná těla a smysl života. Někdy příště se však můžeme potkat jako dobří přátelé v podobně zvířat či lidí. Děkuji vám, upřímně."
  5. Veškeré vědomí všech bytostí je moudré, proto po správném vyjádření posečkejte pár minut, dokud nedojde k rozhodnutí na straně nezvaných hostů. Tak či onak, vždy prožijte, jak z vašeho domu(těla) odcházejí hosté v míru.

Jste zcela rozhodnuti, jste zdraví, jste čistí! Žijte tak každou minuti svého života! Držte se pouze vnitřního cítění s upřímnou rozmluvou. Po vhodné době tak běžte na lékařské vyšetření, které vaše tělo vyhodnotí zcela zdravé. Důkazem jsou vám lékařské testy. Tuto rozmluvu s vědomím nemoci může za vás udělat i někdo jiný, ten, který umí vymístit své vědomí z těla. Tedy například mimotělní cestovatel, nebo Vládce Síly. Berte však setkání jako počátek vaší cesty, neboť mimotělní cestovatel za vás nemůže změnit událost vás se týkající, ale dokonale vám ukáže, vysvětlí a přenese poznání vědomé komunikace. 

Pokud o cestě poznání uvažujete, pak vám pomůže náš hlubinný terapet.
Klíč k poznání však máte v sobě, vy jste Vládcem své Síly, vy to zvládnete!

Webinář o astrálním cestování

13. března OD 17 HODIN Ať vás o astrálním cestování zajímá cokoli - my vám vše zodpovíme jako Astrální cestovatelé. Veškeré obavy tak odpadnou a vy budete moci začít objevovat krásy nehmotného světa.

Vstupenka

Hlubinné terapie

Místo, kde život znovu začíná.

Zažít a začít