Ptejte se Sidrise (5) Lucidní sny a Minulé životy

Ptejte se Sidrise (5) Lucidní sny a Minulé životy

"Měla bych otázku ohledně lucidního snění s dalším člověkem.  Četla jsem váš příspěvek a už několik dní nad tím musím přemýšlet, pořád mi nemůže dojít princip toho, jak se spojí můj sen a další osoby? Přece se nemohu dostat do snu např. slavné osobnosti. Jak tedy probíhá? Pokud to ovšem má nějaké vysvětlení. Nevím jestli znáte knihy od K. Gier konkrétně trilogii knih stříbrných snů, Kerstin o lucidním sněním s více osobami vysvětluje chodbu plnou dveří, každý člověk v ní má své dveře, vstup do jeho snu. Myslela jsem si, že je nemožné snít s více lidma, ale asi jsem se spletla." Petra

V běžných snech se nacházíme svým duchem/vědomím ve sféře mentální, tedy o vyšší jak astrální. Ocitáme se však ve zcela soukromé sféře, ve které budujeme doslova to, co je nám záhodno. Ač vědomě v lucidních snech, či nevědomě. Pakliže chceme v prvních cestách dosáhnout vědomého spojení snů s partnerem, pak je dobré se spolu naučit mentálně cestovat. (Prožíváme spolu prakticky v Astrální akademii)

V článku o lucidním snu popisuji spojení s láskyplnou přítelkyní. Mimo nutnosti společných zážitků mentálních cestování zde tak můžeme viděti nutnost v absolutní napojení na partnera v nejniternějších chvílích. Musíme totiž dokázati ve snech probudit lucidní stav, což je vědomé přijeti mentální sféry a zároveň býti již před usnutím vědomě myšlenkově spojeni. V tu chvíli jsme pak schopni cestovat zcela neomezeně.

Nebo jednodušeji: Stačí se opravdu hluboce milovat a zároveň mít zkušenosti z mentálního cestování.

Návštěvy snů přátel ještě nebylo doteď proč zkoušeti, ale třeba se tu mezi čtenáři najde někdo se zkušenostmi? Cesta s dveřmi zní velmi zajímavě, ale námi prozatím nevyzkoušené.  Proto pokud máte čtenáři zkušenosti, napište nám je do komentářů. Děkujeme! :)

 

Důkazy regresní terapie do minulých životů

"Stále se v tom plácám... jak tomu mám plně důvěřovat, když si čtu články, vše dává smysl. Ale občas se najdou články, které vše dokonale popřou a perfektně popíšou co se vlastně děje, jako například o Třetím oku...  Popisují, že jsou to vlastně zakrněné receptory zraku, ale taky umí tato věc v mozku způsobit halucinace. Jak se to dá vysvětlit, ze to vše není jen výplod... Třebas to astrální cestování. Nebo minulé životy, co když to je jen fantazie, která se prostě v tom transu spustí...a pak vlastně opravdu není nic. Mam opravdový strach. Je to můj boj. A úplně mě to mučí." Eliška

Třetí oko

můžeme brát jako připodobnění, které nám pomůže jasnovidně sledovat aurické vyzařování. Učíme se doslova vnímat méně omezeným tělem, tedy mimo své hmotné omezené tělo. Nacházíme své vědomí. Své mentální i astrální tělo.

Telekineze

lze lehce nacvičit a stačí to jen udělat. Například s námi na youtube a v Astrální akademii.

Rozdíl je však v případě Astrálního cestování,

kdy musí být zájemce zcele rozhodnut, že chce krátkodobě a bezpečně z hmotného těla doslova vystoupit. Zde již s vírou pracovat musíme, neboť musíte věřit právě sama sobě že to zvládnete. Následně je vhodné astrální výstup důkazně potvrdit.

Je příjemné, že v v minulé životy nemusíte věřit vůbec, jen prožít...

přesto se do minulých životů dostanete skrze stále hlubší stavy. Od přítomnosti společně procházíme do mládí, dětství, do batolete, lůna maminky až do minulých životů. Pro potvrzení zde hledáme přesné roky a jména, které se velmi dobře potvrzují skrze veřejně dostupné kroniky. Strach je na místě jako přirozená reakce na něco nového. Vy však můžete přijít na to, jak je to doopravdy, stejně jako mnoho našich přátel :)