Tvůrčí duše

Již jste v životě prožili, že čím více síly vložíte do vašeho životního snu, tím lépe se zrealizuje?  Dávno víte, že nestačí pouze snít i dělat, ale někdy se můžete přetrhnout... a nestačí ani to...

Síla omezené vize

Všichni se nalézáme v určité skupině osob, na určitém místě a v určitém čase. Máme tak omezené možnosti. Máme také omezenou sílu tvořit náš vlastní svět. Jít za svým snem.

Ohromná síla, jenž doslova hýbe světem

Čím více síly jsme schopni do záměru vložit, tím více moci můžeme tvořit a tím přijímáme větší zodpovědnost. Už od dávných věků se tvůrci světa vždy spojovali do spolků, aby vytvořili společnou sílu a šly právě svou dokonalou cestou. Nestačí si jen představovat, snít, dělat, ale musíme doslova také do tvoření vyslat ohromnou sílu. Doslova ohromnou. Můžeme ji nazvat jakkoliv, ale vždy musíme cítit jak hýbe světem.

V setkání vizionářů je ohromná síla

Jednotlivci ve skupině mohou spojit své síly a tvořit ohromné působení, které roste. Ohromná síla tak působí nejen na ně, ale na veškeré okolí.  Je již na každém, co udělá se svým nejčistším záměrem.

Síla množství

Jaká je pak ohromná hybná síla v setkání vědomých tvůrců! Mnoho našich přátel má již potvrzeny jen těžce uvěřitelné a přesto tak reálné výsledky. I vy to alespoň trochu z života znáte. Zesilte svou životní cestu! Touto cestou jdou vědomí tvůrci. Buď svou cestu vytvoříte vy, nebo někdo jiný. My jsme se rozhodli ji tvořit.

Jak probíhá setkání

Setkejme se, dejme záměr k tvoření vlastních cílů, probuďme tvořivé síly, spojme je, nechme růst a následně směrujme pro cíle. Je to jednoduché, všichni chceme nějak pomoci světu a přitom si ho vhodně užít. Pojďme proto dále na:

Astrální akademie

 

Astrální očista domácnosti

Zjistit více

Nové a moderní audio meditace

Přejít na web

Tvá cesta k úspěšnému
- materiálnímu životu
- harmonickým vztahům
- hlubokým duchovním prožitkům

Vstup do Astrální akademie

První kroky k astrálnímu cestování

2,5 hodinové video, které ti umožní ještě dnes začít s astrálním cestováním.

ZDARMA