Příběh o Lásce, která překonala iluzi světa

Byli mladí a poznali pravou Lásku. Navždy.

Věděli, že svět je Iluze. Ale když už se do ní narodili, proč by si ji společně neužili? Museli však v odloučení získávat zdroje intelektuální i hmotné. Jen nepozorovaně si  tak Iluze přivlastňovala nejen jejich čas, ale také mysl. Chtěli stále více, všechno. Již nestačila čistá Láska a zapomněli, že z Lásky je člověk živ.

Až do chvíle, kdy se láskyplní většinu života zabývali Iluzí. V tom světě je však normální, že lidé neprožívají spojení, ale odloučení, nedůvěru a strach. Oni tomu snad podlehli... V tu chvíli pařáty převzaly nadvládu nad Láskou a ukázala se celá Bestie jménem Iluze.

Vztah již nebyl dokonalý, protože k němu bylo potřeba tolik nutností a všichni okolo se přeci chovají stejně. Jak by mohla existovat pravá a čistá Láska, na to přeci už všichni zapomněli...  Láska přicházela o zrak i srdce... Důležitější byla prestiž, oblečení, masky, intelekt, hmota a především co si mysleli o nich druzí. Již nebyli hlavně jeden pro druhého, ale věřili ostatním.

Bestie Iluze ovládla jejich mysl a zahltila je strachem. Nikdo je nemohl přesvědčit o důvěře... ani jejich nejbližší druhá polovička. Jen to oni sami měli klíč, ke svému nitru a vzájemné důvěře.

Náš příběh je šťastný,

zamilovaní totiž už na začátku znali velkou sílu své čisté mysli a moc dobře cítili ten hřejivý pocit, který byl vždy v jejich nitru srdce. S radostí opět poznali sami sebe a přestali tak dávat pozornost okolnímu světu plný Iluzí. Již nebyla možnost jak je ovládnout. Oni opět žili jeden pro druhého.

Protože to nejdůležitější jim vždy zůstane a tou je Láska, kterou vždy v sobě naleznou. Je tam a všechny obavy před ní utíkají. Láska je tak čistá, že nic nepotřebuje, jen sdílením roste a plesá srdéčko radostí. Je šťastná. Jen... je.

Oni totiž věděli, že stačí pouze přelít sílu z Iluze opět do Lásky a to pouhým poznáním nalezení svého nitra. Samo sebe. Oni znali jak na to. Znali totiž už od mládí uvolnění Iluze:

Klid mysli uvolňuje Iluzi a nachází čistou Lásku.

Návod vedoucí k láskyplné mysli je zde a přitom tak snadný....

Věděli, co je Láska. To jediné v životě důležité. Chránili ji, protože život je tak krátký a krásný. Žijte ...

Webinář o astrálním cestování

13. března OD 17 HODIN Ať vás o astrálním cestování zajímá cokoli - my vám vše zodpovíme jako Astrální cestovatelé. Veškeré obavy tak odpadnou a vy budete moci začít objevovat krásy nehmotného světa.

Vstupenka

Audio meditace pro poznání

Realita je odrazem našich vlastních myšlenek…
Právě proto je v našem nejvyšším zájmu prožívat jen ty nejlepší myšlenky, ale to není vždy tak snadné.

Stáhnout