To není byt, ale magický blázinec

To není byt, ale magický blázinec

Lukáš, přítel Láskyplného světa, se na nás obrátil s problémem, s velmi výjimečnou záležitostí, která měla na konci i šokující vyústění. „Doma v obýváku mám portál a tím pádem spousty bytostí. Není den, aby jich tam několik neprošlo. Jak ty dobré, tak ty špatné. Nejsilnější to je kolem Vánoc, to si připadám jak na Václavském náměstí. Ze začátku to byla sranda, ale už se tam necítíme dobře.

Bojím se. Je to tam divoké a přestávám to ovládat. Jakoukoli ochranu udělám, tak pomůže jen na jeden dva dny a pak jedeme od znova. Hele je to fakt šílené, nastěhovat se do bytu a vzápětí zjistit, že se ti tam shlukují bytostní. Nevím, co mám dělat, nechci jim ten portál dlouhodobě brát, vždyť se jím dostávají do vyšších sfér. Ale občas ten klid vážně potřebuji. Kdyby aspoň nechodili přes ložnici, abych se mohl v klidu vyspat.“ Po spoustě vypitého čaje a sáhodlouhých vyprávění jsme se dohodli na mimotělním působení.

Sidris měl již zcela jasno

„Zítra pomocí mentálního cestování navštívím tvůj byt. Podívám se, co se tam děje a pokud vše bude odpovídat tomu, co tu dnes padlo, tak bytostným jasně vymezím cestu podél stropu. Nebudou moc jít k portálu nikudy jinudy než po daných cestách. Jednu povedu z ložnice, druhou z předsíně, ale vše povede u stropu, takže vás to dále nebude zatěžovat. Prozatím to vidím jako nejúčinnější řešení, obzvláště, když si nepřeješ portál rozpustit.“ Vše domluveno k oboustranné spokojenosti a další den se mohlo jít na věc.

Sidris si rozpouští vlasy, ulehá na terapeutické lehátko, zavírá oči a několikrát se zhluboka prodýchá. Já sedím v blízkosti lehátka, připravuji si počítač, abych vše mohla zapisovat. Zároveň se opírám o zeď, uklidňuji mysl a uvolňuji tělo. Musím se dostat do stavu, kdy jsme schopna vnímat a hlavně psát, co Sidris diktuje, ale zároveň se během pár sekund dostat mimotělně za ním, kdyby vznikl nějaký problém a potřeboval pomoc. Po přibližně 10 minutách v meditaci Sidris překvapeně vyhrkne: „To není byt! To je magický blázinec! Ještě tam tedy zcela nejsem, jsem o kousek výš, ale už teď mě pohlcuje ten šílený chaos a zmatek, který tam je. Wow, tohle se jen tak nevidí.“

„Potřebuješ ochranu?“

zněla má otázka. Už nám je obou jasné, že tohle nebude jen tak. „Ne, zatím to zvládnu. Jen zjistím situaci a nebudu do ničeho zasahovat, to by mělo projít bez problému.“ Jsem sice lehce nervózní, ale Sidris už začíná vyprávět, takže není čas na přemýšlení a honem zapisovat. „Jsem v obýváku, uprostřed vidím velký černý portál. Je 2,5m vysoký a tak 1,7m široký. Vážně vypadá majestátně, ale zatím nějak nechápu jeho funkci.“ „Dokážeš ji zjistit?“ „Jasné, dokážu… Ale předtím musím zjistit okolí.

Zaujal mě tu trpaslík, který běhá uprostřed obýváku. Běhá protisměru hodinových ručiček a je plný energie a je vážně ulítlý!“ Oba se začínáme smát. Takové příjemné rozptýlení bylo potřeba. Průzkum pokračuje dál. „Zároveň je pěkně zhmotněný, takže tu musí být už dlouhou dobu. Dále u dveří stojí velká bílá ochranná bytost. Je vysoká až ke stropu, široká 2,5m. Na všechno tady dohlíží. Dál tu teď žádnou bytost nevidím, tak jdu prozkoumat portál.“ Po pár minutách ticha Sidris promlouvá již velmi klidných a tichým hlasem.

„Portál slouží opačně, než jsme si mysleli."

"On směřuje z astrálních sfér do nižší hmotné. Astrální bytosti (ne zemřelí) nejsou schopny se svou vůlí přenést do stvořeného světa. Nemají totiž ani tvar, mají pouze jakési základní vědomí a někde uvnitř sebe lehce tuší, že můžou zažívat i něco víc. Ve chvíli, kdy za těmito bytostmi přijde mág, tak s nimi může spolupracovat. Pravý mág si však vytvoří svou bytost, protože nad ní má zcela kontrolu, a nevyužívá již existující. Mág však může také tyto bytosti stáhnout do hmotných sfér, vzdává se tím ale kontroly nad situací.

Portál slouží právě k těmto účelům – stahuje z astrálních sfér bytostné, čímž jim umožňuje získat tvar, díky čemuž získávají soustředěnou moc. Tato bytost se dlouho neudrží ve hmotných sférách a většinou během 1 hodiny, nejdéle 6ti hodin, se opět rozplyne do astrálních sfér. Ona však již zná cestu k portálu. Proto nabere veškeré své síly a opět znovu projde portálem do hmotných sfér. V té chvíli ale už nastává problém, protože tato bytost se tu udrží víc jak 12 až 20 hodin. Pak se opět rozplyne a při 3. průchodu se již dokáže udržet i 10 dnů. Asi nemusím zmiňovat průšvih, že při 4. průchodu dokáže zůstat už i několik měsíců.“ Odmlčel se. Zkusila jsem ho nasměrovat pro další informace.

„Jak se tyto bytosti v hmotných sférách chovají?“

„Bytosti mají po 4. průchodu extrémní, až nezdravý, pud sebezáchovy. Postrádají veškerý vyšší smyl života a hmotné sféry jen pokoušejí skrze veškeré možnosti. Dělají vše proto, aby poznali své možnosti a sebe sami – jako miminko v lůně se roztahuje a zkouší vše, co dovede a co mu je umožněno, tak tyto astrální bytosti se také roztahují a zkoušejí vše co mohou.

Co hůř, oni divočí! Nepomáhají, k tomu je totiž potřeba odhodlání, a to postrádají. Jen laškují, až provokují.“ Opět chvilka ticha, evidentně promýšlel, co s tím vším uděláme. A doopravdy – ani ne za minutu zazněl verdikt. „Pro Lukáše je tento stav v bytě zcela nevyhovující, neboť nelze žít ve zvěřinci, který nám bere veškerou soustředěnost a moc nad sebou samým. Portál je potřeba rozložit, stejně jako veškeré bytostné, které portálem prošli, zpět do Univerza. Dokonce i ona ochranná bytost tady není zcela v pořádku. To je bytost také z astrálních sfér, která používá naprosto dokonalé maskování, aby nebyla rozložena. Ne… tohle vážně není ochranná bytost, musím ji pak rozložit.“

„A co trpaslík?“ Pro jistotu tedy vše znovu překontrolujeme. Tohle je vážně jak v blázinci a raději se ujistit než něco podcenit. „Toho bych si nechal! Víš, že mám slabost pro trpaslíky. Je to výborná zkušenost, bezpečná a k tomu zábavná. Tento uvádí do bytu radost, klid a zároveň slouží jako hlídač před nechtěnou návštěvou. Rád lidi totiž pošťuchuje a štípe a tenhle speciálně rád skáče na hlavu.“ Rozhodlo se tedy, co a jak bude. Domnívala jsem se, že se teď Sidris vrátí do těla, nabere sílu a portál zrušíme za pár hodin nebo další den. Už je mimo tělo více než 1 hodinu, což je hodně vyčerpávající, a i v této fázi jsem věděla, že návrat do těla již nebude nejlehčí. Proto jsem vstala a šla připravit sklenici s ledovou vodou, která by mu ulehčila v případě potřeby návrat. V tom mě ale zarazila jeho další slova.

„Všechno to nyní zruším na omezenou dobu.“

Cože? On chce pokračovat? Nějak se z toho šoku nemůžu vzpamatovat, natož abych začala protestovat. Proto jen zatím zjišťuji další informace. „Na jak dlouho to dokážeš zrušit? 2 dny?“ „Ne… To je moc dlouhá doba. Je toho hodně a má to obrovskou sílu. I 1 den bude moc. Zvládnu maximálně 10 hodin. Ano… Vše zruším na 10 hodin a jestli Lukáš chce, tak ať to pouze potvrdí svou vůlí. Ať svou vůlí potvrdí mé rozhodnutí a to tím, že doslova celý byt naplní nicotným klidem. Neboli… jinými slovy… Ať nechá vše rozplynout do Univerza, stejně jako kapku inkoustu v nekonečném moři. Začne existovat nic.“ „Úžasné. Skvěle jsi to vysvětlil! Teď pojď zpátky a přímo zrušení uděláme později. Už jsi tam 1 hodinu a 20 minut.“ Mluvím jistě a pevně. Nechci nic riskovat.

Portál je tam bůhví kolik let, tak tam může být i o jeden den déle. „Ne! Já do tohohle šíleného prostředí už znovu nechci. Vyřešíme to teď hned. Hele je to jenom ta falešná ochranná bytost, pár bytostí, které se již prohánějí po hmotné sféře a rozložení portálu.“ Nechci věřit tomu, co slyším. Prý JENOM! Tohle je sakra spousta práce i za předpokladu, že s tím budou všechny bytosti souhlasit. A už vidím, jak bytosti s „nezdravým pudem sebezáchovy“ mu povědí: „Ty nás chceš rozložit? Jasné, děkujeme ti za to, že ztratíme svou individualitu a rozplyneme se. Přesně na tohle tu čekáme! Pojď, jdeme na to. Maximálně ti to ulehčíme.“ Ale zároveň vím, že v téhle fázi ho nepřesvědčím o opaku.

Nabízím tedy, že se připojím a budu mu dělat ochranu. „Zatím není potřeba. Vážně to bude v pohodě. Jdu na to a budu dávat průběžně vědět.“ Netrvalo to ani 10 sekund a hned se ozval s překvapeným tónem v hlase. „Začal jsem s falešnou ochrannou bytostí. Ta se okamžitě změnila v monstrum s velkými zuby. Je vážně odporná. Na rukách má dlouhé drápy a snaží se mě vyděsit. Zvládám to!! Ale chudák trpaslík se krčí v rohu… Kruci…“ „Co?? Co se děje?“ Naléhám… Tohle není dobré!

„Z portálu vychází stále více bytostí a navzájem se podporují."

"Je jich tu už víc jak 40 a všechny brání portál a snaží se mi vzít sílu, abych nemohl působit. Už tě tu potřebuji!“  Vidím, jak Sidrisovo fyzické tělo s sebou občas lehce škubne. „Jasné. Vydrž minutku a jsem u tebe.“ Opírám se o zeď a nastává pro mě nejtěžší úkol – zcela zklidnit mysl, abych mohla mentálně opustit tělo. Naštěstí vše jde díky počáteční meditaci snadno i za stresových okolností a doopravdy se za 1 až 2 minuty ocitám vedle Jindřicha a dělám kolem nás ochrannou sféru s průměrem 3m a dodávám mu více síly. Rozhlížím se kolem a prvně v životě si připadám jak na válečném poli. Stojíme tam, obklopeni hordou rozzuřených bytostí, které brání své území. V tu chvíli si uvědomuji, že oni jsou na nás krátký. Oni stojí 3m od nás a nedokáží se dostat přes ochrannou bariéru. Jsou bezmocní.

Užívám si to jako malé dítě v Zoo. Vše pozoruji a těším se, co bude dál. Ano! Jsme Vládci tohoto okamžiku! Sidris již nabral dostatek energie a odhodlání (takové to krásně zdravé naštvání). Jde na to. Nyní působí velmi silově a doslova obrací portál a všechny bytostné jím nechává násilně projít zpět. Bytosti tvoří zábrany, spousty zábran. I něco jako dveře na portálu. Přesto je tam úspěšně dostává. Pěkně jednu za druhou. Rozhlížím se a vidím, že zbývá už jen poslední bytost, která se dává na útěk. Nemá nejmenší šanci, a i ona je tlačena skrze portál zpět do astrálních sfér. Sidris se postavil před portál a několika gesty rukou začal zmenšovat portál, který se nakonec téměř vytrácí. Nyní má velikost zrnka písku. Bytosti se nacházejí v astrálních sférách, kde mají stále svůj tvar, pud sebezáchovy, rozhodnost i vědomí.

Chovají se tam jako hladoví lvi v kleci. Jen čekají na příležitost, aby mohli zaútočit. Kdyby se dostali k běžnému člověku, který neovládá svou mysl, bylo by pro ně velmi jednoduché se ho zmocnit. Teď je to jen na Lukášovi, zda rozhodnutí potvrdí a portál se tak skutečně zcela rozplyne v Univerzu a s ním i všichni bytostní. Vracím se zpátky do těla, zatímco Sidris ještě vše kontroluje a dočišťuje byt. Koukám se na hodiny a nechce se mi věřit, že dnešní působení trvalo více než 2 hodiny. Jdu tedy konečně pro ledovou vodu. Sidris se začal pomalu vracet do těla, podávám mu sklenici, kterou sám uchopí a v tu chvíli vím, že je vše v pořádku. Zvládli jsme to a můžeme si pro změnu užívat náš nádherný fyzický svět, který za to doopravdy stojí!

Již jste slyšeli o Astrální akademii?

Svůj život sebevědomě ovládnete a zažijete propojení se světem.  Vyřešíte svůj život, protože jedinečně ovládáte svou mysl a vědomí. Nejvýznamnější chvíle svého života budete tvořit zcela vědomě. Jste Vládce Síly!

Pozorování mysli (audio meditace 19 minut)