Pusť křečovitost ze svých snů, ať se splní

Pusť křečovitost ze svých snů, ať se splní

Každý z nás má přání a sny, které by chtěl splnit. Někdy se to vede více, jindy méně a není výjimečné, že občas se ani zdaleka k cíli nepřiblížíme. V čem tkví kouzlo splněných snů? Nabízíme vám velmi efektivní návod, který vás posune přímo bleskovou rychlostí vpřed. Je jen na vás, zda využijete všechny body najednou, nebo budete praktikovat jen určitou část. Čím více metod zvolíte, tím rychleji všeho dosáhnete. Nejlépe si to ukážeme na konkrétním případě, kdy si žena přeje vyléčit své bolavé koleno.

  1. Autosugesce: 
    Večer před spaním si stále dokola opakujte: "Jsem zdravá.  Mám zdravé koleno. Jsem zdravá. Mám zdravé koleno..." Tvrzení musí být přesvědčivé a v přítomném čase. Nejlepší možností je tyto věty stále opakovat, dokud neusneme. V tu chvíli je to poslední myšlenka před usnutím a velmi silně může pracovat na podvědomé úrovni po celou noc.

  2. Ovlivnění vody a jídla: 
    Než začnete jíst či pít, vložte své přání do potravy, kterou se chystáte zkonzumovat. Velmi reálně si představte, že váš sen se nachází uvnitř jídla a jakmile ho pozřete (či vypijete vodu), dostává se do vašeho těla, kde pomocí trávení dojde k uvolnění energie, která se vnese do každé vaší buňky. Sen vás v tu chvíli doslova naplní.

  3. Vizualizujte: 
    Zavřete oči a zcela reálně si představte, že máte zdravý loket. Sněte, fantazírujte... vžijte se do situací, kdy vás již nic nebolí. Hrajete tenis, běháte, skáčete a bolest nikde! Prožijte si to se všemi emocemi, jako kdyby to byla pravda! Zcela se do té představy ponořte a zapomeňte na běžný život. Teď žijete šťastná a zdravá.

Toto jsou 3 nejúčinnější metody, které ale sami o sobě nic nezmůžou, pokud se vynechá jedna velmi podstatná část. Využívejte autosugesci, impregnaci i vizualizaci, tak dlouho, jak uznáte za vhodné. U někoho to může být týden, jiný je spokojen až po měsíci. A poté... Zcela na svůj sen zapomeňte. Pusťte se  křečovitého držení svého snu. Přestaňte po něm toužit a stane se. 

Momentálně to asi nedává zcela logiku že? "Já se tady měsíc budu snažit, intenzivně myslet na svůj sen, žít jím a pak se ho mám vzdát? Proč?" Odpověď je velmi jednoduchá. Představte si, že s každou autosugescí či vizualizací tvoříte novou realitu. Takovou realitu, kterou vy sami chcete. Čím kvalitněji si přejete, tím větší množství energie vzniká. Můžeme to vnímat jako obrovský nafukovací balónek, který máme přivázaný kolem zápěstí. Vždy když si přejeme, tak se o něco zvětší, ale stále je u nás.

My ho nyní musíme od sebe odstřihnout a propustit ho, aby mohl začít pracovat. Tato energie (balónek) potřebuje volnost, teprve potom může provést potřebné kroky, které vedou ke splnění snu. Ať se budete snažit sebevíc, vaše autosugesce a impregnace budou zcela dokonalé - nikdy však nedosáhnete výsledku, pokud se nedokážete svého snu vzdát. Dejte takto Univerzu  najevo, že se nejedná o závislost na dané věci, ale je to upřímné přání, které si zaslouží být splněno.  

"Dnes jsem si ověřil účinky autosegesce, našel jsem návod na vašich stránkách. Tak sem si řekl ze zkusím něco malého. Dnes mě ráno z ničeho nic bolelo rameno, nemám s nim žádné zdravotní problémy jen me začalo bolet. Tak jsem si v hlavě stále opakoval že mám zdravé rameno. Po chvíli sem na to v práci úplně zapomněl a když jsem si znovu vzpomněl, rameno už nebolelo. Je to opravdu zajímavé, hlavně ted s přítelkyni čteme Vaše články a vše se zdá neskutečné, ale oba tomu věříme. Proto už se moc těším na další lekce Astrální akademie."
Šimon

Pozorování mysli (audio meditace 19 minut)

Pozorování mysli (audio meditace 19 minut)