WORKSHOP: Naučte se vytvářet svůj osud pomocí nicnedělání (2017)

Co musíte udělat, abyste dokázali to, před čím utíkáte celý život?

Na co jste neměli peníze, čeho jste se báli. To, nad čím ostatní lidé, jen nevěřícně kroutí hlavou a tvrdí, že vaše plány jsou nemožné. Co je ten první krok ke splnění vašich snů?

Odpověď je zcela jednoduchá: "Sednout si a nedělat nic." Zdá se vám to nemožné a nechápete? Pak se přijďte osobně přesvědčit na zážitkový workshop. Reálně na sobě vše prožijete a budete již vědět... Co vědět? ... To, co právě vy potřebujete nejvíce!

Prožijeme spolu nádherných šest hodin! Věřte, že celou dobu budete naprosto fascinovaní. Zajímavé informace o fungování lidské mysli, budeme prokládat praktickými ukázkami. Každý z vás si na sobě prožije posun v čase. Zdolá překážky, které mu brání dojít k vytouženému cíli, najde spojence a cestu.

Nejvíce nás v životě posouvá takzvaný „wow efect“. Něco, co nás údivem usadí hluboko do židle a jen si povíme: „No tak tohle je vážně něco!“ Na našem zážitkovém workshopu bude takovýchto „wow“ nesčetné množství. My vás ale nenecháme dlouho v údivu sedět a hned vstanete a půjdete si vše prožít v praktických cvičeních.

Nečekejte klasický workshop, od prvního momentu na vás bude čekat něco, co jste pravděpodobně ještě nikdy nezažili.

Setkáním vás provede:

Jindrich Sidris: „Vím, jak otevřít charisma člověka, aby dosáhl všeho, po čem touží. Charisma je to, co tvoří naši realitu. Ovlivňuje reakce okolí na naši osobu. Posilte své charisma a tvořte si život, který vy chcete. Společně se mnou a Terezou zjistíte, jak snadné to je.“

Miloš Kováč: „Prozradím mimo jiné, jak se z pilota a špičkového leteckého inženýra, který se přímo podílel na vývoji a testování nových letadel pro Boeing, Dassault a čínskou vládu, stal expert na osobnostní rozvoj. To všechno v mém podání poprvé v České republice.

V současnosti převážně působím ve Francii a ve Velké Británii. Jako úspěšný letecký inženýr jsem pochopil, jaký vliv má na náš život vášeň a nadšení. V současnosti je moje hlavní specializací přeměna nemožného na možné a pomoc lidem a organizacím najít správnou cestu, aby dokázali to, co na začátku vypadalo absolutně nereálně.

Moji učitelé jsou velikáni a legendy osobnostního rozvoje – Bob Proctor, Mary Morrissey a Steve Siebold. Tito lidé mají celkem více než 130 roků zkušeností a vystoupili ve známém filmu The Secret."

 


Jindřich Sidris a Miloš Kováč

 

Kdy?

29.7. od 10 do 16 hodin

Kde?

Praha 1, Novotného lávka 5 Přednášková místnost u Karlova mostu mezi klubem Karlovy lázně a Café Lávka. Cesta je velmi jednoduchá: a) Tramvaj Karlovy lázně a směr Karlův most, na sever, b) nebo metro Staroměstská a vydáte se směr Karlův most, směr jih

Za kolik?

Vstupné pouze: 200Kč Platí se při registraci u vstupu na přednášku.

Jak probíhají přípravy?

Podívejte se kliknutím zde. Další informace, včetně odkazu na legendární film The Secret / Tajemství v dalším článku.

Rezervace

 

foto zdroj

🎁 POZOROVÁNÍ VLASTNÍ MYSLI

Společný nácvik astrálního cestování

V pátek 27.5. jdeme spolu online do praxe.
seminář + nácvik astrálního cestování
+ na tebe čeká 🎁 

Rezervace zde

Tvá cesta k úspěšnému
- materiálnímu životu
- harmonickým vztahům
- hlubokým duchovním prožitkům

Vstup do Astrální akademie

První kroky k astrálnímu cestování

2,5 hodinové video, které ti umožní ještě dnes začít s astrálním cestováním.

ZDARMA

Audio meditace pro poznání

Realita je odrazem našich vlastních myšlenek…
Právě proto je v našem nejvyšším zájmu prožívat jen ty nejlepší myšlenky, ale to není vždy tak snadné.

Stáhnout