Ty a Láskyplný svět

Dnes se velmi těšíme na reakce k tomuto článku. Je totiž jen o vás milí čtenáři a o nás. O našem společném vztahu. Doopravdy 😊 Láskyplný svět vám dělá společnost již osm let.

Hodně jsme za tu dobu vyrostli a navzájem se obohatili. My tebe velkým množstvím návodů například na vidění aury, telepatii, mentální i astrální cestování, komunikaci s ochrannou bytostí a mnoho dalších.

Spousta z vás začalo ovládat svou mysl podle jednoduchého postupu. Vy nás na oplátku zásobujete ohromným množstvím životních příběhů, za které jsme nesmírně vděčni.

Prožili jsme spolu již přes tisíc regresních terapií, které vám pomohly se zbavit závažnějších věcí, jako například fobií, závislostí a traumat. Také jste pomocí cest do minulých životů našli svůj smysl pro současný život.

Vedeme vás jako Vládce Síly, abyste se naučili pevně uchopit svůj život do rukou a začali ho vědomě tvořit.

Společně prožíváme noční astrální cestování, které otvírá zcela nové poznání.

Každý den se setkáváme ve společných meditacích v 6 ráno a v 9 večer, kdy se společným vědomím dopracováváme k hlubším stavům meditace. Potkáváme se na nejrůznějších kurzech po celé republice, věnovaných telekinezi, astrálnímu cestování, minulým životům a celkově osobnostnímu růstu. (Seznam aktuálních kurzů a přednášek naleznete v horní části stránky v postranním panelu.)

Žádáte nás o mimotělní působení, ať za účelem očisty prostor, komunikace s mrtvými, či zjištění „záhadných“ a nepochopených událostí ve vašem životě.

Poznáváme kolektivní vědomí skupiny a své nejniternější emoce skrze bubnování ve tmě. Pomáháme vám překonat jakékoli překážky na cestě k vašemu vytouženému životu.

S námi žijete svůj vlastní život.

Jak vidíte, prožíváme toho spolu doopravdy mnoho a nás to velmi baví. Jsme hrdí na každý váš sebemenší pokrok a snažíme se nalézat stále nové a nové cesty, které by vás dovedly k poznání, že existuje i něco jiného mimo tento hmotný svět.

Děkujeme právě tobě čtenáři. Protože bez tebe by Láskyplný svět ztrácel smysl.

Ve fungujícím krásném vztahu jsou důležité dvě věci – komunikace a upřímnost. Po celou dobu existence Láskyplného světa se tímto řídíme. Píšeme spousty článků, odepisujeme na e-maily a jsme v osobním kontaktu. Vše říkáme zcela pravdivě a nic nemaskujeme. Teď je čas na tobě. Napiš nám prosím níže do formuláře jakýkoli vzkaz. Ať se bude jednat o chválu, poděkování, připomínku či náměty, budeme velmi vděčni. Jedna větička potěší a pomůže stejně jako celá esej. Co ti v Láskyplném světě chybí, nebo ti nejvíce dalo?

Zároveň bychom ti rádi představili novou posilu Láskyplného světa. Jaroslava, který se ochotně ujal korektur článků. Jen těžko se vyjadřuje, jak jsme vděční za jeho pomoc. Přijde nám, že se o nás a Láskyplný svět stará jako milující přítel. Děkujeme Ti Jaroslave! :)

  Pojďme spolu ještě více komunikovat, ať Láskyplný svět roste takzvaně do krásy, piš nám na muj@laskyplnysvet.cz

🎁 POZOROVÁNÍ VLASTNÍ MYSLI

Společný nácvik astrálního cestování

V pátek 27.5. jdeme spolu online do praxe.
seminář + nácvik astrálního cestování
+ na tebe čeká 🎁 

Rezervace zde

Tvá cesta k úspěšnému
- materiálnímu životu
- harmonickým vztahům
- hlubokým duchovním prožitkům

Vstup do Astrální akademie

První kroky k astrálnímu cestování

2,5 hodinové video, které ti umožní ještě dnes začít s astrálním cestováním.

ZDARMA

Workshop astrálního cestování

7. května 10-23 hodin Po 3 letech spolu opět naživo astrálně cestujeme. Tentokrát v překrásném Kaiserštejnském paláci. 

Vstupenka

Audio meditace pro poznání

Realita je odrazem našich vlastních myšlenek…
Právě proto je v našem nejvyšším zájmu prožívat jen ty nejlepší myšlenky, ale to není vždy tak snadné.

Stáhnout

Hlubinné terapie

Místo, kde život znovu začíná.

Zažít a začít