Audio meditace pro regresní terapie

Dobrý den. Chtěla bych poprosit, jestli byste mi poradili, zdali se někde dá koupit nebo stáhnout nahrávka - průvodce do minulého života. Abych mohla doma trénovat. Nechcete třeba vy něco takového vydat? Na youtube nic použitelného není. Děkuji.
Tereza Čermáková

Dnešní dotaz se tak týká nahrávek s prováděním do minulého života. Máme pro vás vysvětlení pro, proti i jednu dobrou zprávu nakonec. Pojďme se na to podívat.

PRO

Pokud byste chtěla trénovat, pak by nahrávka smysl dávala. Doslova jen na cvičení do klidného bodu mysli.

PROTI

Pakliže byste pokračovala až do minulých životů, tak na základě zkušeností se stovkami regresních terapií nemohu doporučit. V emočních zážitcích a situacích jste stejně hluboce ponořena jako v tomto životě, a když u sebe nemáte průvodce, který by vám pomohl se nade vše nadnést a pochopit, hrozí, že regresní terapie udělá více škody než užitku.

Když jsem se o to sám pokoušel (píše Sidris), měl jsem zážitky, jako kdybych se na místě zasekl dva roky, přestože reálně uběhly dvě hodiny. Jsem nyní o tyto dva roky vnitřně starší. Dalo mi to opravdu velké poznání, ale zcela zbytečně autentické, složité na pochopení, a nikdo mi nemohl pomoci. Musel jsem já sám. Nemohu tedy doporučit konat takto, a to ani s blízkou osobou - situace, do kterých se můžete dostat, se řeší zcela nestandardně.

Najděte si kteréhokoliv profesionála, který má za sebou více než sto hlubokých terapií, a máte velmi příjemnou šanci prožít něco, co vám pomůže v současném životě.

V minulých životech zažíváme vše reálně, proto víme, kde jsme udělali chyby, co jsme naopak řešili dobře a jak to lze vše udělat ještě lépe. Toto ponaučení vztažené k našemu aktuálnímu životu si doneseme do přítomnosti a doslova ze sezení odcházíte jako nový člověk - plný sebedůvěry, sebepoznání, a přesně víte, co máte dělat.

Osobně nás doporučuje stovky našich klientů, protože díky tomu došli v životě k tomu, co opravdu chtěli - žít svůj vlastní život. Více o regresní terapii v tomto článku.

MÁME ŘEŠENÍ = DOBRÁ ZPRÁVA

V Láskyplném světě ale máme řízené audio meditace, které jsou průpravné právě pro minulé životy, abyste se již pak v naší příjemné terapeutické místnosti mohli zcela uvolnit a o to více a hlouběji se ponořit do zážitků z životů minulých.

Při regresní terapii jde u nás o velký prožitek, který můžete znásobit a prožít jej mnohem hlouběji s přípravou. Alespoň týden před terapií ovládejte své myšlenky, chceme spolu vylepšit váš dosavadní život a vyřešit všechny problémy. 

1) Stáhněte si audiomeditaci "Pozorování vlastní mysli" zdarma níže skrze formulář, kterou si před terapií alespoň jednou denně poslechněte. Pošleme vám i více audio meditací, které vás připraví pro vstup do bezpečného hlubinného prostoru.

2) Psaný návod na ovládání myšlenek naleznete zde.

3) A jistě vám udělá radost youtube návod s naším terapeutem.

Potřebujete se poradit? Pak jsme na emailu jste@mujterapeut.cz
nebo lehké konzultace na ‭‭‭‭777 540 201.

 

Astrální očista domácnosti

Zjistit více

Nové a moderní audio meditace

Přejít na web

Tvá cesta k úspěšnému
- materiálnímu životu
- harmonickým vztahům
- hlubokým duchovním prožitkům

Vstup do Astrální akademie

První kroky k astrálnímu cestování

2,5 hodinové video, které ti umožní ještě dnes začít s astrálním cestováním.

ZDARMA

Hlubinné terapie

Místo, kde život znovu začíná.

Zažít a začít

Audio meditace pro poznání

Realita je odrazem našich vlastních myšlenek…
Právě proto je v našem nejvyšším zájmu prožívat jen ty nejlepší myšlenky, ale to není vždy tak snadné.

Poslechnout si