Příběh života jednoho z vás

Příběh života jednoho z vás

Ve svém životě zvládnete COKOLIV! Zde je důkaz...

Každý z přátel Láskyplného světa má za sebou doopravdy jedinečný příběh. Jsme vděčni, že vám můžeme být nápomocni v těžkých chvílích a prožívat s vámi ty radostné. Děkujeme Honzovi za sepsání jeho napínavého životního příběhu, který nám dovolil uveřejnit a třeba tak pomoci někomu dalšímu, kdo se v následujícím vyprávění zhlédne.

"Abyste pochopili následující příběh, musíme zabloudit trochu do minulosti této mužské bytosti - mě. Nehraji si na nic výjimečného, jsem muž jako každý jiný, ale přesto jsem jedinečný, stejně jako jsme ostatně my všichni. Prožívám stejné trápení a nepříjemnosti života jako každý člověk, který si na tomto úžasném, překrásném, živém a ušlechtilém místě zvolil žít. Některé dny a období jsou jasnější a některé dny jsou naopak temnější. Prožívám stejné emoce, city a pocity jako každý z Vás.

Naše životy se liší pouze v tom, že žijeme na různých místech tohoto Světa, máme kolem sebe jiné lidi, které neznáme, anebo nám jsou velmi blízcí, anebo nám jsou úplně jedno.

Každý z nás touží být šťastný, být milovaný a milovat někoho, s kým půjde tou nejúžasnější hrou poznání jménem Život… Během mého života jsem potkal mnoho lidí. Každý mi něco předal, aniž by o tom třeba věděl a já jsem předal naopak něco jim. Jako každý jsem chtěl potkat někoho, koho bych miloval a ona milovala mě. Toužil jsem abych potkal ženu, která by mě milovala takového, jaký jsem, a netoužila mě změnit „k obrazu svému.“

Potkal jsem pár takových žen, které byly a stále jsou úžasné, krásné, chytré a okouzlující, ale především jsem u nich cítil, že mě nechtějí měnit. Byl v tom všem jen jeden malý (veliký) háček, i když jsem já chtěl být s nimi a jít s nimi životem, tak, jak už to bývá, ony nechtěly být se mnou. Jako každý, kdo má o někoho zájem, tak jsem se snažil dělat vše pro to, abych získal jejich náklonnost a probudil v nich lásku ke mně. Nedařilo se to ani u jedné z žen, o kterou jsem měl zájem. Dodnes si nejsem jistý důvodem, proč to tak bylo.

Nejdelší a nejvíce vysilující (jistě na obou stranách) snažení o získání lásky jedné opravdu velmi výjimečné, krásné, okouzlující a jedinečné ženy trvalo, tuším kolem sedmi let.

V té době jsem chodil hlídat - pracoval jsem jako security v Tescu a na diskotékách. Ta práce mě vnitřně ničila a uzavírala. Nikoho jsem si k sobě nepouštěl, byl jsem odtažitý, naštvaný bezdůvodně na celý svět… Bylo to opravdu velmi těžké období jak pro mě, tak myslím, že i pro lidi, kteří byli kolem mě. Sálala ze mě silná negativní energie. Ta žena, o které jsem psal na začátku tohoto odstavce, to nakonec ode mne schytala v plné palbě, za což se stydím í teď, když si na to vzpomenu. Neublížil jsem jí na fyzické úrovni bytí, nikdy bych na ženu nevztáhl ruku. Nýbrž v citové a emocionální úrovni, vůbec se nedivím tomu, že mi řekla, ať se jdu léčit...

Bezdůvodně jsem od sebe odradil úžasnou a výjimečnou lidskou bytost. Až nyní s odstupem času mohu vidět, jak veliká chyba to byla a jak veliké zlo to bylo...

Časem se v mém životě objevila další úžasná, krásná, výjimečná a vnitřně velmi silná žena se svou malou a úžasnou holčičkou. Pamatuji si, jako kdyby to bylo včera, když jsem se k ní otočil od něčeho, co upoutalo moji pozornost, a ona mi v ten okamžik položila svoji dlaň na mé srdce. Bylo to pro mě velmi silné a velmi nečekané. Vyvedlo mě to na pěknou chvíli ze stavu „nemám rád celý svět a nikoho, kdo se na něm zdržuje.“ Ukázala mi, že tam, kde jsem tehdy v sobě cítil prázdnotu a něco jako černou díru, tak že tam je něco jiného…

Velmi mi pomohla ve chvílích, které byly opravdu těžké… Protože když sedíte o samotě venku, držíte v ruce nůž, koukáte se na něj a přemýšlíte, jestli svoji cestu života ukončit, anebo to zkoušet dál, plácat se životem a doufat, že se někdy něco stane, co Vám pomůže k získání pocitu štěstí, lásky, klidu, pohody a radosti…, jsou to nepříjemné pocity a okamžiky…

Tato úžasná žena mi ukázala, že má smysl žít a nenechat se jen tak plácat životem. Dovedla mi ukázat, že pocit mrtvé černé díry namísto mého srdce je jen silná iluze, kterou jsem si ze začátku vytvořil jen ve své hlavě, ale čím víc jsem v tu iluzi věřil, tím víc nabývala na síle a stala se mojí realitou, kterou přijala celá má bytost. Pomohla mi získat vyšší a silnější sebevědomí a víru v sebe sama. Vedli jsme spolu rozhovory, které mi dokázaly pomoct uvědomit si, že je zbytečné se dobrovolně plácat v takovém bezvýznamném blátě života, ale že je tu jiná možnost…

Začal jsem se tedy více věnovat sám sobě. Snažil jsem se zjistit důvod, proč jsem se v takových stavech a myšlenkách ocitl, proč jsem v nich žil, proč jsem je vůbec přijal za své a jak z toho všeho ven a změnit své postoje, náhled na sebe, na ostatní a jak začít vlastně vůbec začít žít svůj vlastní život. Bylo to velmi těžké, nevěděl jsem jak začít a to byl největší kámen úrazu, který mě od toho všeho zrazoval, neustále oddaloval začátek a zvyšoval nechuť o snahu změnit a posunout sám sebe. Nešlo to, smyšlená nenávist, smutek a tak silná uzavřenost byly natolik silné, že jsem se od toho smyšleného světa nedokázal odpoutat.

Poslední a nejsilnější impuls k tomu, abych se sebou začal opravdu něco dělat, byl, když jsem se při jednom hlídání nechal vyprovokovat ke rvačce a od jednoho člověka mě táhli tři lidé, kteří se mnou měli co dělat, aby mě od toho druhého odtáhli. Tehdy jsem si uvědomil, že je něco opravdu velmi, velmi špatně. A to byl impuls. Uvědomil jsem si, že k sobě přitahuji zlo a negativní energie a to samé ze sebe vyzařuji do okolí. Lidi, kteří mě měli rádi a které jsem měl rád, jsem od sebe odháněl. Někteří z mého života odešli a někteří zůstali.

Uvědomil jsem si, že takto opravdu nechci žít. Že tohle nejsem já. Jednoho dne jsem brouzdal po internetu a vzpomněl jsem si na stránky Láskyplného světa. S Jindrou Sidrisem se znám již poměrně dlouho a věděl jsem, že zná pohled z vyšších sfér daleko za hmotou. Já jsem se o vnitřní růst a sebepoznávání zajímal již v nižším věku. Z různých důvodů jsem se ale o svůj vnitřní rozvoj přestal zajímat a nechal jsem jej ladem.

Na stránkách Láskyplného světa jsem našel článek se jménem „Astrální akademie.“ Otevřel jsem jej a projevil jsem zájem o to, být vládcem své vlastní síly a svého života. Když mi přišel první stupeň, žádné ze cvičení mi nebylo cizí, všechny jsem již znal. S jistým očekáváním jsem se tedy následující den pustil do cvičení.

Na konci prvního dne jsem cítil radost, štěstí, klid, vyrovnanost a lásku k sobě samému. Další den to pokračovalo, nebylo to ve větší míře, to ne. Prostě to tak bylo. Bylo mi krásně, stejně jako v tuto chvíli. Jsem skálopevně přesvědčen, že nastoupení na tuto cestu bylo mé nejlepší rozhodnutí. Můj život se velmi silně změnil… To, jak jsem se cítil první den po cvičení, pociťuji stále a každým dnem je to silnější a stabilnější. Každým dnem mi je vnitřně lépe a cítím a vím, že to tak má být a že je to správně…

Nedávno jsem měl možnost jít opět dělat vyhazovače. Bylo to do baru, o kterém je známé, že se tam vždy něco seběhne a že se to tam vždy popere. Šel jsem tam. Během té šichty se nikdo nepopral, a to že tam bylo docela hodně lidí, kteří byli opilí. Chodil jsem mezi nimi. Po chvíli jsem začal tančit, protože muzika, která tam v tu dobu hrála, mi prostě nedala klid. Postupně se začali do tance přidávat další lidé.

Nakonec se mi podařilo roztančit téměř všechny lidi, kteří tam byli. To ale nebylo vše. Za celý ten večer jsem odmítl sedm žen, které o mě měly zájem. Dvě z nich se na mě vrhly a začaly mě prostě jen tak líbat a zbylé ženy se kolem mě stále motaly, hladily mě a snažily se získat moji pozornost. Nenechal jsem se zvábit, protože jsem tehdy měl zájem o jinou úžasnou, úchvatnou, krásnou a jedinečnou ženu…

Astrální akademie je výborně sestavený systém, který lidské bytosti nenásilně, ale velmi pevně pomůže v sobě najít, mít a žít lepší život. Já sám jsem tomu příkladem. Během necelých dvou měsíců jsem se změnil ze stavů, ve kterých jsem přemýšlel, jestli a jakým způsobem ukončit své bytí v tomto úchvatném a dokonalém místě, na Planetě Zemi, na Gaye, na stavy štěstí, vyrovnanosti, klidu, pohody, spokojenosti a lásky k sobě samému.

Toto je příběh mého života. Největší změny v něm. Nikdy nebudu litovat, že jsem projevil zájem o to být Vládcem síly a Vládcem svého života. Bylo to mé nejlepší rozhodnutí v životě. Ano, můžete namítnout, že každý se dokáže změnit sám od sebe, když sám chce, to je veliká pravda. Ale když jste ne na dně, ale hluboko pod hranicí pomyslného dna, tak je opravdu velmi těžké a téměř nemožné se vzchopit a změnit sám sebe tak, že Vám bude opravdu dobře a hezky.

Je jen na Vás, jestli vezmete svůj život pevně do svých vlastních rukou a budete jednat vědomě a každý den pro Vás bude něco jako zázrak. "