Vládcem Síly na zkoušku

Zajímá tě kurz Vládce Síly, ale stále nevíš, co si pod tímto názvem máš představit? Recenze znějí hezky, ale je to to pravé pro tebe? I když vysvětlujeme celou cestu jak nejlépe dovedeme, tak změnu, která tě na této cestě čeká nedokážeme popsat slovy, to se musí prožít! A díky této skutečnosti přinášíme degustační kurz "Vládcem Síly na zkoušku". V tuto chvíli můžeš nahlédnout za oponu a nechat se obklopit energií cesty a na vlastní kůži tak procítit, jestli je cesta Vládce Síly pro tebe ta pravá. Tuto skupinu povede živě Sidris a budeme se setkávat doslova každý den po dobu jednoho měsíce. Tedy žádný automatický kurz - reální lidé, osobní přístup a skvělá atmosféra. Kurz začíná: 30. 4. 2020  a končí: 28. 5. 2020 Čas setkávání: Každý den v 19:00 přes video konferenci (návod ti zašleme, je to jednoduché)

Obsah:

1) nalezení vniřního klidu a rovnováhy Nejlépe ovládáme svou Sílu ve chvílích vnitřního klidu a vyrovnanosti a to i v situacích, kdy je celý svět zdánlivě ovládaný vnějšími okolnostmi. 2) poznání a ovládnutí vlastní mysli Práce s vlastní myslí je základem úspěšného a bohatého života. Dokud nepoznáme vlastní mysl a nenaučíme se s ní pracovat, stále budeme zaběhnutí v automatickém režimu života a jakékoli změny jsou pro nás velmi náročné. 3) seznámení s vlastní Silou Rozbouráme stereotypní chápání světa a ukážeme si, že za hmotným světem je toho mnoho k odhalení. 4) splnění si jednoho přání Můžeme dosáhnout čehokoli na světě a to pouze díky ovládnutí své Síly. Ukážeme si praktickou ukázku, díky které si během měsíce splníš jedno své přání. 5) nadefinování si budoucích kroků k dokonalému životu Kam směřuje tvůj život - čeho chceš dosáhnout a jak se k tomu co nejrychleji přiblížit? Společně vše zjistíme a nasměrujeme Sílu do správných míst. a v neposlední řadě se seznámíš s myšlenkou cesty Vládce Síly a můžeš tak zjistit, zda s cestou souzníš. Je nám totiž zcela jasné, že cesta není pro každého, jelikož životní změny, které přináší, jsou obrovské a rozhodně vyžaduje mít odvahu převzít zodpovědnost za svůj život a začít si jej vědomě tvořit. 

Výhody:

1) Vše půjdeme skrze praktické kroky a minimum teorie (tu se dozvíš spíše skrze zodpovězené otázky, které tě a tvé spoluúčastníky budou zajímat).

2) Osobní přístup - žádný automatický kurz, ale živé videokonference.

3) Každodenní kontakt tě udrží ve flow a vzájemná podpora a nadšenost tě posune mílovými kroky kupředu.

4) Přístup do soukromého uzavřeného fóra, kde najdeš všechny potřebné materiály a budeš si zaznamenávat svůj posun.  

Kurz začíná: 30. 4. 2020 a končí: 28. 5. 2020

Čas setkávání: Každý den v 19:00 přes video konferenci (návod ti zašleme, je to jednoduché)

Jdeš do toho? Máš odvahu přijmout to, že svět není pouze pevný a je v nás Síla, kterou dokážeme vědomě tvořit náš dokonalý svět?   

👉 CHCI BÝT VLÁDCEM SÍLY NA ZKOUŠKU 👈

(otevře se ti naše webová stránka, prosím zascroluj dolů a nalezněš tlačítko)