Prosím o pomoc, Sidrisi

Prosím o pomoc, Sidrisi

Zdravím, Sidrisi, šla jsem cestou v Astrální akademii, zúčastnila se regresí i obřadu Astrální akademie a několikrát jsi mně osobně pomohl. Proto se na Tebe obracím s prosbou. Mám přítele, na kterém mi záleží. Chodí mu hodně silné energie, se kterou si neví rady, a potřeboval by pomoct a poradit. Má v sobě dost bloků z tohoto i z minulých životů. Byl již na jedné regresní terapii u paní x, ale ta mu přinesla spíš zmatek než pomoc. Myslím, že by bylo dobré absolvovat regresní terapii u vás. A v čem je problém? Vím, že už regresivní terapie neděláš ty osobně. Nepochybuji, že tvůj spolupracovník je skvělý, ale on k němu nemá důvěru a je ochoten jít na terapii jen k tobě.Tak tě chci požádat, jestli bys mohl udělat výjimku a věnoval se mu. Byla bych ti moc vděčná. Děkuji. Hannah  

Odpovídá Sidris:

Ahoj, Hannah, rádo tě slyšeti :) Jsi srdcovka. Víš, jak jsem docela přímý a nevymýšlím si, ale říkám to, co může pomoci? Pokud nevím, tak raději mlčím. A nyní to je ta chvíle. Protože když se řeší bloky, zmatek, moc myšlenek…, tak to vše se přenáší do reálného života, a čím větší počet lidí mluví a rozebírají to, tak tím se vše často prohlubuje. Nejlepší, co můžete udělat, je být spolu. Být v lásce.  

Klidná mysl nalezne cestu Víš, opravdu jen ten čistý a ničím nerušený klid, kdy vše zahodíte za hlavu a jen jste spolu. Ve smyslu Proč byste měli něco řešit, když je vám spolu tak krásně. Víš jak, viď?…  Právě v takových chvílích nerad dávám rady typu „když uděláš tohle, tak ti to pomůže…“

Protože my všichni máme řešení v sobě.  A navíc prožívám hotový dar, protože vidím již u stovek Vládců Síly (studentů Astrální akademie) a astrálních cestovatelů, že toto je opravdu ta správná cesta do začátku.

A k tomu nikoho nepotřebujete, jen si sednout, uklidnit mysl a být. Všechen ten zmatek vytváří ona zábava okolo nás. Samé barvy, kladné emoce, negativní emoce, hypotéka, slova, tvary… Skrze meditaci toto tvůj přítel zvládne dokonale. Však to znáš z Astrální akademie, co to dělá s člověkem a kolik mu přináší vědomí sebe sama :)

Nu, a proto posílám návod na Tři stupně k ovládnutí mysli, který nám pomáhá si tuto cestu udržet: https://laskyplnysvet.cz/stesti/tri-stupne-k-rozvoji-vlastni-mysli-cast-i/  

Máme však dvě další možnosti, kudy se lze vydat.

1) Tvoř svůj svět od základu: Astrální akademie. Rád bych znovu zmínil Astrální akademii, jež nabízí  mnohem více praxe, kdy vytváříme společnost, v níž si pomáháme všichni navzájem. Především jdeme stále dál, opravdu řešíme to, co je náš život, a směřujeme k Poznání. Tato cesta je velmi zajímavá a můžeme na ní prožít dlouhodobé úspěchy a pochopení.

Sami na sobě prožíváme, co je hmota, co je astrální síla, a dostáváme se tak za hranice Hmoty samotné, doslova si hrajeme se světem.

Mrkněte na www.Astralniakademie.cz a pojďme společně každý den po dobu několika měsíců.  

Celoživotní úspěchy: Sidris vede Astrální akademii. Namísto regresním terapiím se nyní plně věnuji Astrální akademii, kde vidíme nesrovnatelné, celoživotní úspěchy. Proto si s Vládci Síly (studenty Astrální akademie) rád volám a setkávám se s nimi osobně, protože mi to dává ohromný smysl.  

2) Okamžité řešení: terapie vedou kolegové Regresní terapie je velmi důležitá, protože dokáže řešit takřka okamžitě zásadní životní situace. Astrální akademie se tak s regresní terapií dokonale doplňuje. Zatímco v Astrální akademii pracujeme na sobě a na svém Poznání, prostřednictvím regresní terapie či v hlubinných stavech řešíme své hlubinné příběhy.

Proto jsem si pro Liberec osobně vybral přítele Martina Pacalaje, kterému jsem sám dlouhodobě prostředkoval cesty do hlubin vědomí.  V Láskyplném světě tak máme terapeuta, který má vlohy pro porozumění hlubinným stavům, je po mnoho let velmi dobrým astrálním cestovatelem a dokáže nás všechny, včetně mě, vzít do opravdu velmi hlubinných stavů a pomáhat nám, takže od něj odcházíme s jasným řešením. Po terapii přesně víme, co máme nyní dělat a jak situaci řešit.  Jsem tedy rád, že se mohu za terapie hrdě postavit a říci s klidným svědomím a vědomím: "běžte :)“  

Tip: Pro další města hledáme terapeuty na celoroční zaučení, proto pokud máte zájem, ozvěte se nám na muj@laskyplnysvet.cz  

Po samotné terapii rychle, pevně a rozhodně vyřešte aktuální situaci, nejlépe však během prvního týdne. Budete k tomu mít velkou Sílu, na nás všech však je, abychom si ji udrželi. Toto již řešíme v Astrální akademii, kde poznáváme, že to má velký smysl pro život! :)  

Co tedy nyní?

  1. Astrální akademie: pro opravdové nalezení sama sebe, své cesty, svého života a Poznání, co je za Hmotou = pojďme společně poznávat, co je mnohem dál, než-li si umíme vůbec představit a prožít v běžném světě.
  2. Regresní terapie do minulých životů: zvolte si ji, pokud řešíte okamžitý problém = tedy zvolte si ji rozhodně.