LS odpovídá -9- Ochrana při astrálním cestování

LS odpovídá -9- Ochrana při astrálním cestování

Někdo se o astrální cestování snaží několik let, někdo opouští své tělo nekontrolovaně a samovolně. Zda se jedná o dar, či neštěstí, záleží na mysli dané osoby a na její informovanosti. Jsme rádi, že se nám ozval čtenář, který samovolně opouští své fyzické tělo a my tak můžeme být nápomocni v otázce ochrany v astrálních sférách.

"Zprvu jsem moc AC nevěřil, takže po pár zkoušení před několika lety jsem toho nechal a už jsem se o to ani nepokoušel. Jenže pak se mi to nakonec nevědomky povedlo a tento měsíc dokonce třikrát. Často se probouzím v noci a pak jdu zase spát. Nevím jak, ale z lucidního snu, kdy jsem se vznášel nad nádhernou krajinou, jsem se najednou vrátil do svého pokoje, uslyšel jsem to takzvané bzučení. Zvedl jsem tělo, ještě jsem uviděl siluetu zajíce, který ode mě běžel a který byl i v tom snu, kdy jsem létal nad krajinou. Asi bych i klidně vydržel v tomto stavu déle, ale raději jsem pomyslel na to, že chci zpátky nebo spíš, že chci pohnout svojí rukou. Na sebe jsem se raději nepodíval. 

 Další výstupy se pak konaly dokonce v jeden den. Po probuzení jsem chtěl ještě spát a vždycky to pak skončilo vystoupením. Možná, že byl něco jen sen, protože jednou se mi zdál můj pokoj nějaký větší než ve skutečnosti. Ale u posledního vystoupení jsem měl už ten pocit, že se vznáším nad svým tělem. Po chvilce jsem zase raději pomyslel na ruku, že s ní chci pohnout. Ještě se mi stihla před očima zjevit, ale pak už jsem byl zase v sobě. Je to zajímavé, ale i děsivé zároveň.Tyto dvě zkušenosti s výstupy jsem měl během jednoho měsíce.

 Teď už k tomu dotazu. Někde jsem četl o nějakých ochranách, abychom si náhodou někoho s sebou nepřivedli. Z tohoto důvodu jsem obezřetný a moc dlouho se v tomto stavu nezdržuji. Proto jsem Vás chtěl poprosit, jestli nemáte nějaké zásadní rady, abych se rizikům spojeným s AC vyhnul? Vědomě cestovat určitě nebudu, takže hlavně pro případ, kdy se mi to zase náhodou stane.

Omlouvám se, musel jsem to popsat celé, s ničím si nezahrávám a ani nehodlám. I když zajímalo by mě, proč se mi toto děje."

Je nádherné, jak v životě dostáváme to, o co žádáme (i když s časovým odstupem). Před pár lety jste toužil poznat astrální cestování a nyní se vám této zkušenosti dostalo, aniž byste o ni v tuto dobu vědomě usiloval.

To je hlavní důvod, proč zažívat samovolné astrální cestování - chtěl jste to. Sami si tvoříme naši realitu, a to skrze naše emoce a myšlenky. Podle toho, kolik v sobě máte síly a energie, tak se vám tato přání plní s prodlevou několika let až několika hodin.Prostor v astrálních sférách může být lehce zdeformovaný, jelikož tam již v podstatě neexistuje - je oproštěn o hmotu, tedy jeho proporce jsou malinko jiné, než ty hmotné.

Co se týká ochrany - nejlepší ochrana jste vy sám, pakliže ovládáte vlastní mysl. Na cokoli v astrálním světě pomyslíte, to se okamžitě stane. Pomyslíte-li tedy na nějaké nebezpečí či bytosti, během chvilky si je do svého astrálního prostoru přivoláte.

Tedy doporučuji začít ovládat svou mysl.

Na Láskyplném světě máme velmi prostý návod, který vám pomůže: https://laskyplnysvet.cz/stesti/tri-stupne-k-rozvoji-vlastni-mysli-cast-i/

Další velmi účinnou ochranou je vytvořit si svou vlastní bezpečnou sféru, návod zde: https://laskyplnysvet.cz/stesti/vytvoreni-vlastni-bezpecne-sfery/

Pakliže ovládnete svou mysl a naučíte se vytvářet svůj vlastní osobní prostor, potom by byla neuvěřitelná škoda, kdybyste momentální možnosti astrálně vycestovat nevyužil. Poznávání života nezávisle na našem hmotném těle a návštěvy různých astrálních sfér jsou probouzející zážitky, které dávají mohutnou sílu tvořit hmotný svět. Máte možnost nahlédnout za roušku hmoty a postupně odkrývat realitu takovou, jaká skutečně je.

Astrální sféry jsou nádherné a zajímavé, rozhodně ne nebezpečné. Až se trochu rozkoukáte (během několika pohledů na své hmotné tělo, které odpočívá na posteli), určitě navštivte svého kamaráda a poté se chtějte podívat na zajímavá místa na planetě Zemi, která jste vždy chtěl navštívit. Zavítejte pod hladinu oceánu. Jděte se podívat jak se vyrábí vaše oblíbená čokoláda. Až o něco později vyražte na průzkum vesmíru.

Můžete prozkoumat celé Univerzum. Vaše fyzické tělo si vás vždy vtáhne zpět,  anebo se do něj vědomě navrátíte. Ještě může pomoci sklenička se studenou vodou u postele, které se stačí jen letmo dotknout a okamžitě vás vtáhne zpět do těla. Voda zde slouží jako spolehlivý magnet mezi vaším hmotným a astrálním tělem.

Napište časem, jak si užíváte astrální cestování, nebo zda jste se jej definitivně vzdal.