Alešova cesta - pojďme sledovat jeho proměnu společně (video)

Včera se vydala na cestu další skupinka Vládců Síly. Mezi všemi odvážlivci, kteří již chtěli reálně změnit svůj život a vědomě tvořit svůj svět se našel ještě jeden odvážnější - Aleš.

Aleš se rozhodl, že doslova každý den bude monitorovat svou životní proměnu a k tomu ji dá veřejně přístupnou! Můžeš se tak každý den podívat na jeho video, kde uvidíš nejen, co cesta Vládce Síly obnáší, ale také postupně objevíš celý Alešův život a budeš sledovat jeho proměnu ve Vládce Síly.

Zde není co více psát, pojď se na Aleše hned podívat v prvních 2 videích. Každé z nich má minutu - pusť si je a vsadíme se, že si hned Alešovu energii zamiluješ stejně jako my. :-)

 

Chceš Aleše sledovat každý den?

👉 Pak se s ním můžeš potkat na facebooku Vládce Síly,

👉  nebo na youtube kanále Vládce Síly.  

🙏 Nebo se chceš stát i ty Vládcem Síly a již konečně mít svůj život (a sám sebe) vědomě ve své moci? Pojď na cestu Vládce Síly. Řekni nám po čem toužíš a společně to dokážeme. (A pakliže to ještě nevíš, tak i s tím si snadno poradíme ;-) )

Webinář o astrálním cestování

13. března OD 17 HODIN Ať vás o astrálním cestování zajímá cokoli - my vám vše zodpovíme jako Astrální cestovatelé. Veškeré obavy tak odpadnou a vy budete moci začít objevovat krásy nehmotného světa.

Vstupenka