Chceš vystoupit astrálně a pak ... se to stane!

Chceš vystoupit astrálně a pak ... se to stane!

Zažiješ podobný zážitek jako Áďa!

" Okolo 2 v noci som si šla ľahnúť. Bola som už riadne unavená tak som si začala uvoľňovať telo ale po chvíli som zaspala. Mala som neprijemny sen z ktorého som sa chcela zobudiť, keď som sa zobudila a vstala z postele, znova sa ten sen opakoval. Čiže som sa vlastne nezobudila toto sa opakovalo asi 3 krat až som buchala rukou nech ma už konečne zobudia.

Zrazu som teda ležala na posteli ale neviem či to bol zasa sen či som sa zobudila som cítila ako sa pohojdavam až tak že som sa skoro prevrátila na brucho ako vo vode. Tak som sa potešila, že som konečne rozhybala astralne telo.

A zrazu som bola pod stropom v tej izbe, čo som spala. Videla som pred sebou stenu a dvere, tak som si povedala, že však ja dokážem prejsť cez dvere, tak som v pohode prešla na druhú stranu.

A tak som letela cez dům a videla som nejakých ľudí, ktorých som nepoznala. Bola to nejaka partia mladých ľudí, ktorí šli so mnou. Sprevadzali ma, stale som nevedela teda, či astralne cestujem, či čo sa so mnou deje. Drzali sme sa za ruky, tak som si pomyslela, že keby som astralne cestovala, tak by som necitila dotyk ruky. Tak som sa pozrela na svoju ruku, že ako vyzerá a bola skoro priehladna, ale mala svoj tvar a keď som s ňou zamavala, tak okolo nej som videla pohyb vzduchu, bolo to úžasné.

Potom sme sa ocitli niekde von, neviem kde, bola tma a ta partia mladých ľudí boli velmi veselí, šťastní presne ako ty. Potom som zistila, že hovoria po česky, tak som sa ich pýtala, prečo som v Čechách, keď ja som slovacka a oni že vsetko ma svoj dôvod. Citila som sa s nimi veľmi dobre.

Potom som zrazu v diaľke v tme videla krásne svetielkujuce farby a zrazu dopadlo nieco z toho na zem, vyzeralo to ako dúha ale oveľa krajšia ziarivejsia. Tak som sa ich opytala, čo to je a oni že NADEJ.

Tak som doslova priletela k tomu a tá duha sa premenila na ženu, ktora bola veľmi milá, nikdy som ju nevidela ale mala som pocit, že ju poznám. Tak som sa jej opýtala, či astralne cestujem, ukazala som na svoju ruku, či je toto moja duša a či moje telo spí a ona odpovedala ANO. Tak som bola spokojná a šťastná. 

Potom sme prišli ku nejakej reštaurácii a opytala som sa, že či ideme jesť a pomyslela som si že v astrali jedlo nechutí a v tom som sa zobudila.

Celé cestování trvalo asi 1hod a bol to pre mňa silný zážitok."

 

Odpovídá Jindřich Sidris:

Tvé usnutí je fenomenální zážitek! Je velmi pravděpodobné, že jsi zažila velice specifický druh astrálního cestování, kdy jsi byla svými průvodci vedena do vyšších astrálních sfér. Tyto zážitky jsou často cennější, než samotné astrální cestování ve hmotné sféře.

Průběh Tvého vnímání je sám o sobě úžasný, pojďme se jím pokochat.

1) Sen

Jdeš unavená spát ve dvě ráno a několikrát ve snu vstáváš.

2) Lucidní sen

Svým vědomým boucháním o stůl jsi se probudila do lucidního snu a pouhým chtěním proletěla dveřmi.

3) Návštěva vyšších astrálních sfér

Dostala jsi dar vstupu do vyšších sfér, protože jsi měla pevnou vůli, věděla jsi, co chceš, a také to stále opakovala a chtěla.

Procházíš se svými průvodci až do nekonečné astrální sféry, kterou poznáš podle černé barvy,  stále velmi reálně existuje. Nacházíš se nyní v astrálním prostoru, který je nad hmotou. Zde nejsou tvary a hmota potřeba. Ty jsi tam reálněji, než ve hmotě.

4) Nejvyšší astrální sféry, poznání duchovních sfér

Skrze tmu prochází světlo, vnímáš klid a krásu. Zde nic nepotřebuješ, jen klidnou mysl sama sebe. Setkáváš se s průvodcem, který tě jemně seznamuje s těmito sférami. Radí, pomáhá, podporuje.

5) Návrat

Z nejvyšších astrálních sfér jste sestoupili nejprve do nižších astrálních sfér, kde opět existují tvary, které známe, když se nacházíme ve hmotných tělech. A poté jsi připravena k návratu.

Gratuluji! Toužila jsi poznat astrální cestování, avšak svou klidnou a láskyplnou myslí jsi prožila ještě mnohem více. Již navždy budeš vědět, ne věřit, ale přímo znát a vědět, jaké to je, poznat svůj život nezávisle na hmotném těle, ba mnohem více, jaké je to, cestovat do nejvyšších sfér astrálních až k letmému poznání božských sfér mentálních.

Od nynějška ti veškeré poznání půjde mnohem snadněji, protože půjdeš do míst, která znáš, a intuitivně budeš procházet od nejnižších astrálních sfér, kde se pohybuješ ve hmotě svým astrálním tělem, až po nejvyšší astrální sféry, až za božskou nicotu a další univerzum.

Rozhodně trénuj dále lucidní snění a každý večer si určuj, že chceš astrálně cestovat pro poznání vyšších sfér. Výborně!

Děkuji, že existuješ,
děkuji, že jsme se poznali na astrálním cestování,
děkuji, že jsi chtěla poznávat a šla dále za prozřením,
děkuji, že jsi opravdu důvěřovala své niterné lásce.
Děkuji, Áďo, že si užíváš tak nádherný svět a ukazuješ jej dalším úžasným lidem pro možnost tvořit a užívat si zcela vědomě.

PS: Při našem společném astrálním cestování se učíme, jak efektivně krátkodobě vystoupit z hmotného těla a opět se příjemně navrátit. Jak to u nás probíhá, se nechte inspirovat v příběhu Vycestoval s námi astrálně.