Silově magická ochrana místnosti

Silově magická ochrana místnosti

Všichni máme okolo sebe přátele, kteří nás mají rádi. Avšak může se stát, že zrovna v den, kdy nás mají navštívit, mají špatnou náladu a energii sají a sají. Známe to, pokec na nic, cítíme se jako vycucnutá tuba od Pikaa, ale návštěva odchází plná energie, a přesto je stále nespokojená. Nebo k nám přijde člověk naprosto poprvé, ještě ho neznáme, ale protože máme rádi společnost, tak ho pozveme dál. Ještě navíc je to doprovod našeho dobrého přítele, proč tedy ne... Někdy se v takové situaci stává, že ona osoba začne okolo sebe hýřit negativismem, vše okolo ní se začne hroutit. Hádky, pomlouvání, spory, narážky na osoby i věci. Co v takových situacích dělat, nebo ještě lépe, jak jim předejít?

Buď chytit za flígr a vyhodit :-D , ale to by asi nikdo z nás nedělal rád. Tak se pojďme podívat na příjemnější možnosti pro magickou ochranu místnosti.

Prostupující čistá energie

Pokud jsme ještě neudělali žádnou ochranu místnosti/bytu, pak zaujmeme vůdčí pozici. Budeme si představovat, jak proudí do místnosti světlo, celé zahaluje onu nepříjemnou osobu a světlo jí prostupuje, od hlavy až k nohám. Tímto jsme si přitáhli z univerza čistou energii, s jejíž pomocí vyčistíme úmysly onoho člověka. Jak čistá energie prostupuje hlavou, tak přetváří všechny negativní energie (ty jsou často tmavé a zakalené) na bílou energii, která je plná čisté síly. Světlo necháme, ať postupně vyčistí celého člověka. Do pár minut, až hodiny (podle intenzity tvé vizualizace, tvé síly přitáhnout sílu univerza a ochoty oné osoby) se situace uklidní a člověk bude jako beránek. Buď bude skákat veselím a bude nadšený pro život, anebo si sedne, bude tupě zírat a nebude se navážet do rozhovoru… Tak jako tak, můžeme opět rozvíjet nádherný vztah mezi svými milovanými ;)

Odstřihnutí

Předešlý návod se hodí do jakékoliv situace, kdekoliv (autobus, práce, škola…), ale musíme být aktivní a něco pro to dělat. Když jsme ale doma, tak chceme mít stále klid a je to naše obydlí míru a klidu. Nechceme každého doma takto čistit, proto tu mám velmi starou radu, která funguje:

Vezmeme si do ruky nepoužívané, nové, nešpičaté a neostré nůžky (nejlépe dětské, to aby někoho neporanily, kdyby spadly). Držme je v ruce a představujme si, že každému, kdo vejde do dveří, a bude mít negativní náladu, odstřihnout jeho negativní energii a dál do místnosti bude pokračovat už pouze se svojí pozitivní. Soustřeďme se alespoň 5min, lépe 10minut a více. Pěkně v klidu v křesle si vše představujme a do nůžek jakoby uložíme tuto schopnost. Jakmile nůžky budou takto nabité (impregnované), tak je umístíme nad vstupní dveře.

Často se budou dít až divy. Někdy se stává, že jedinec ani nevkročí do bytu, protože si chce nechat svou rozvratnou energii - je to jeho výběr samozřejmě, náš ale je abychom v bytě měli tu přínosnou.

Pomoc z Univerza

Usedněme k meditaci (udělejme si pohodičku a v hlavě pořádek). Jakmile uklidníme naši mysl, požádáme univerzum (Boha, přírodu, vesmír, nebo anděla, …), aby poslalo do místnosti mnoho čisté energie, která bude vše v ní prostupovat, čistit ji od všeho ostatního a nevpustí dál člověka se špatnými úmysly, nebo s negativní energií. Případně - a to ještě lépe i jemu pomůže - aby byl čistý a měl plno čisté energie pro dobré úmysly. Měli bychom přímo vidět (v mysli, nebo i očima), jak se celá místnost naplňuje bílou nebo i zlatou energií - mlhovinou. V tu chvíli můžeme, ale nemusíme požádat o zesílení, a až budeme cítit, že celá místnost/byt je naplněna a chráněna, pak požádáme, ať se energie sama doplňuje z univerza. Poděkujme a porozhlídněme se po místnosti. Vidíme, a přímo cítíme, jak se proměnilo ovzduší - teď je tu tolik klidné energie...

Magická

A až úplně nakonec cestu vynucenou, avšak zde se jedná o váš magický vývoj, proto to nějakou dobu potrvá (jak bude dlouhá, záleží jen na vaší píli). Nicméně doporučuji tuto cestu znát, neboť ji nemusíte nikdy využít, avšak mnoho nového se naučíte a pochopíte o fungování tohoto světa (varuji vás před tím, abyste nepostupovali popořadě a některé cvičení přeskočili, nebo je neprovedli poctivě). Vše má svůj důvod, jenž poznáte v Astrální akademii.