Sidris rodina: Probouzím se unavená

Sidris rodina: Probouzím se unavená

"Obracím se na vás s otázkou, je možné, aby místnost či byt mě fyzicky vyčerpával? Nebo je spíš životní situací, která mě může způsobit ospalost. Abych to přiblížila tenhle týden jsem přijela z dvoutýdenního pobytu v Berlíně, kde jsem ráno vstávala v šest, večer chodila spát až kolem jedenácté a necítila jsem se unavená. Po příjezdu zpátky do Čech, mi ranní vstávání dělá veliký problém a cítím se více vyčerpaná a to spím více. Než jsem odjela myslela jsem, že to může být městem a přelidněním (od malička jsem byla na vesnici), ale Berlín je ještě větší město a únavu jsem tam necítila v takovém měřítku."

Pakliže jsme unavení, vyčerpaní, špatně se nám vstává a mohli bychom prospat celý den, tak příčin může být několik.

1) Smysluplnost

Je otázkou, za jakým účelem jste byla v Berlíně. Jestli pro vás čas tam strávený byl smysluplný a život vás v tu chvíli bavil a naplňoval. V takovém případě máme kolem sebe spoustu energie, životní síly a spánková potřeba rapidně klesá. Jdeme naší cestou a tvoříme ji. A pokud ano... jaký život žijete doma? Je možné, že běžný stereotyp vás již nenaplňuje a bere vám sílu, kterou vy nedočerpáváte skrze tvoření vlastní cesty. Stačí doopravdy málo - můžete 8 hodin denně být v práci, která vás nemusí bavit, ale pak přijít domů a 4 hodiny strávit pro vás smysluplně. Ne tím, co musíte udělat, ale tím, co chcete dělat. Už tyto chvíle (i kdyby to nebyly 4 hodiny, ale i pouhá hodinka, půl hodinka denně) vám dodají takové energie, že budete až překvapená a vstávat se bude opět dobře.  

2) Prostor

Doopravdy může být problém i v prostoru samotném. Doma máme povinnosti, prožíváme jak dobré, tak špatné věci. Hádáme se s dětmi, partnerem, jdeme znuděně uklízet. Všechny tyto negativní energie se tam můžou kupit a pakliže jste vnímavější vůči těmto silám, tak je poté logické, že se vám nechce vstávat a raději budete spát, než abyste se probudilo do takového energetického chaosu.  

Žijte svůj vlastní život

V prvním případě doopravdy pomáhá žít aspoň pár chvil denně svůj vlastní život. Zaměřte se na to, co přes den děláte a jak se u toho cítíte. Skvěle k tomu slouží Astrální akademie, kde postupně společně rozklíčujeme, co se děje a naučíte se vědomě tvořit svůj vlastní život, kde budete spokojená.

Nalezněte svou cestu

Nebo si pročtěte tento jednoduchý návod, který velmi probouzí. Stačí vystoupit z automatického chování, začít vnímat, co dělám, co se kolem mě děje a jak mě to ovlivňuje. A když víme, kde je problém, je snadné ho napravit.  

Získejte vládu nad svým prostorem

Pakliže by se jednalo o druhý případ, kdy je v bytě nakupeno velké množství negativní energie, tak prvním krokem by bylo usínat s vědomím vlastní sféry. Tento krok zajistí, že budete usínat a probouzet se do "čistého prostoru".

Jste vládce prostoru

Dále je možné provést očistu bytu, kterou zvládnete udělat sama. Postup je velmi prostý: Posaďte či postavte se doprostřed místnosti, zavřete oči a vizualizujte si, jak ze shora skrze hlavu do vás proudí ohromné množství bílé síly. Nechte se touto silou zcela naplnit - od hlavy, ramena, hruď, břicho, boky až do nohou. Jakmile budete zcela naplněna, představte si, jak z vás tato síla vyzařuje do celého bytu. Vše negativní odsouvá pryč a zůstává jen čistá, láskyplná bílá síla. Až bude takto prosvětlen celý byt, můžete otevřít oči. Uvidíte, že bude v bytě hned všem obyvatelům příjemněji. Toto můžete opakovat každý den, s přibývající praxí a silnější vizualizací bude tato očista bytu pevnější a vydrží i po dlouhé týdny.

Proveďte všechny návody

Nejlepší bude, když vyzkoušíte návody, které zde zmiňujeme, jsou doopravdy velmi snadné a zároveň dostatečně efektivní. K tomu vám přinesou mnoho dalších příjemných bonusů do života. Viz. například článek o magické ochraně místnosti před negativními lidmi. Vše určitě rychle ovládnete.