Sidris rodina: Vycestovala jsem astrálně?

"Před nedávnem jsem našla stránky laskyplnysvet.cz a když mi vyjde chvilka, ráda k vám nahlédnu. Prožila jsem astrální cestování, tedy spíš vytělesnění, bylo to poprvé, mám tak pár nejasností, mohu prosím?..

Večer jsem ulehla, uvolnila se a v duchu si představila, že letím do oceánu čistých energií a blaha a tam si chvilku pobudu, než usnu.

Nemohla vůbec zabrat a cítila jsem se pořád čile, ač jsem chtěla spát, ale asi jsem se do polospánku dostala. Najednou jsem ucítila nebo uslyšela takové vrčení uvnitř, u hrudi, zesilovalo a zeslabovalo, pak jsem zřetelně slyšela v místě, kde spí můj syn nad ním mluvit nahlas ženský hlas, říkala jsem si,  jak tu někdo může být, kde se bere ten hlas, a v tu chvíli jsem se chtěla otočit na bok a jakoby jsem se vyloupla z těla a byla u stropu.

Nedivila jsem se, napadlo mě mlhavě vytělesnění, obletěla jsem místnost a řekla si, že se podívám ven přes balkonové dveře, prý to jde... Napoprvé mě ty dveře nepustili, pak ano a já byla nad balkonem, bála jsem se trochu se pustit dál, pode mnou byla černá tma, jen vpravo jsem zahlédla listy od stromu,pak byla kolem mě tma a já si řekla, že když můžu lítat, tak někam poletím, napadla mě babička, ale hned, že to je daleko 80km :) (Poznámka Láskyplného Světa - prostorová vzdálenost v atrálním cestování nehraje roli, během mžiku jste kdekoliv)

Měla jsem radost, nedávno jsem se bavila o vytělesnění s přítelkyní, které se to povedlo, řekla jsem si, že poletím za ní jí to říct, ocitla jsem se v nějakém domě a byla tam dost tma a hned jsem si řekla, že přece nebudu někoho strašit v noci, že to je hloupost a byla jsem zpět u našeho paneláku.

Pomyslela na tělo, maličkou vteřinu jsem zůstala kousek nad tělem,jakoby to nešlo,ale pak si řekla, jsem v pořádku ve svém těle a bylo to dobrý, byla jsem zpátky a probudila jsem se zpět.. Bylo mi trochu nevolno a nemohla jsem usnout, dokud jsem nesnědla kousek banánu.

Ráno jsem o tom přemýšlela. Z hlasu ženy si nic nepamatuji, mluvila monotónně, jako nějaké vysílání,jakoby asi ne ke mně, nevím, proč tam byla?, svoje tělo jsem neviděla, nějak mě nenapadlo se po něm podívat, strom měl listy a je leden.., všude byla tma a já nevěděla, co dál..měla jsem představu, že budu lítat a uvidím daleké kraje..:-) , pokud to bylo vytělesnění, ráda bych v tom pokračovala, jen nevím, jak na to, bylo to neplánovaně, určitě budu číst vaše články, věřím ,že najdu spoustu informací, děkuji, že tady jsou.

Také mě zaujala Astrální akademie, vidím v tom svobodu a spoustu nového učení a objevování, jen jsem nepochopila platba je za měsíc nebo za stupeň?

Děkuji za odpověď a přeji krásné dny."
Lenka

Krásný den Leni, 

to, co popisujete doopravdy vypadá na astrální cestování - pakliže jste všechno vnímala velmi reálně, snad i reálněji než ve vašem fyzickém těle.

Temnota vs světlo

Temnota kolem vás ukazuje, že jste se dostala do vyšší astrální sféry, nebo někam na přechod mezi nízkou (svět, který sebe momentálně vnímáte) a vyšší (sféra, která je jenom vaše a tvoříte si v ní vše dle své libosti a je buď černá nebo bílá).

Navrácení do těla

I to, že stačilo jen  pomyslet a byla jste okamžitě u těla a po návratu vám bylo lehce nevolno od žaludku, jsou dostatečné důkazy o tom, že jste prožila astrální cestování. Tedy jen, zda to bylo velmi reálné a nebo lehce jako ve snu.

Mentální cestování

Pakliže vše bylo mlhavé a nejasné, jednalo se o mentální cestování, které ve své podstatě mnohem cennější nežli astrální cestování. Díky mentálnímu cestování (cestování našim duchem / vědomí) se dostaneme i za hranice našeho univerza, což pomocí astrálního cestování nelze.

Dále se dá mentální cestování využít při nacítění ostatních lidí, jaké mají nemoc, na léčení těchto nemocí a celkově na jakékoli láskyplné působení.

Ovšem díky mentálnímu cestování nevidí detaily hmotného světa, vše je jakoby v mlze, kterou prostupuje světlo slunce. Tedy vidíte obrysy, ale přesně definovat, o jaký předmět se jedná, je velmi náročné.

Astrální cestování

můžete trénovat pomocí jednoduchého návodu. Stačí se této činnosti věnovat 15 minut denně, není nutné více - tedy zcela uvolnit své fyzické tělo, pokusit se vystoupit a pakliže se nepovede do 5 minut, opět postupně ulehnout do fyzického těla a zkusit další den. Každý, kdo vytrval a trénoval každý den, dříve či později vystoupil.
Důležitá je zde důslednost a pevná vůle. Zde přikládám návod, který zvládnete sama,
Astrální cestování je úžasně a sami jej učíme přímo na našem online kurzu Astrální cestování.

Astrální akademie

se platí za jednou měsíčně, kolik stupňů projdete je už však na vás.  :)

První stupeň je minimum k tomu, abychom žili lepší život, oprostili se od okolních vlivů a začali tvořit. Další stupně vedou již do hlubšího poznání.

Až postupně si budete zcela tvořit svůj život, podle toho, jaký ho chcete mít vy sama. A celé vaše okolí se spojí v tom, aby vám pomohlo, jelikož i oni vnitřně ucítí, že tím budou žít lepší život. Budete tvořit váš svět a pakliže bude láskyplný, tak vám budou všichni a všechno ku pomoci a půjdete mílovými kroky.

Je toho doopravdy hodně, co poznávat, ale to, co bych doporučila úplně každému a praktikujeme to už i u našich dětí s obrovskými úspěchy je první stupeň Astrální akademie. Mělo by se to učit na základních školách :)

 

Korekturu nám dělá Jaroslav Hála, velmi Ti děkujeme příteli.

Astrální očista domácnosti

Zjistit více

Nové a moderní audio meditace

Přejít na web

Tvá cesta k úspěšnému
- materiálnímu životu
- harmonickým vztahům
- hlubokým duchovním prožitkům

Vstup do Astrální akademie

První kroky k astrálnímu cestování

2,5 hodinové video, které ti umožní ještě dnes začít s astrálním cestováním.

ZDARMA