Když zvířátko umírá (r.2006)

Když zvířátko umírá (r.2006)

Od malička jsme měli pejska Šmudlu, takový veselý a energický pejsek, spíše můj bratr. Jsem za něj vděčný, mnoho toho pro mě udělal i mnohé naučil. Fyzické tělo mu po 16letech odcházelo a pejsek už toho moc nenaběhal. V té chvíli se vždy u lidí ukáže, jak moc jsou milující a vděční, co v nich je.

Když už jsem si myslel, že se pejsek trápí, tak přes velmi silné napojení, který mezi námi vždy bylo, jsem se otázal, zda ho něco bolí a zda chce na tomto světě být, zda spíše nechce ukončit trápení, nebo podstoupit složité operace. V té chvíli mi velmi jasně řekl, že ho nic nebolí, že jen s tělem už nemůže moc pohybovat, ale že mu to nevadí a sám se chce rozhodnout, kdy umře.

Proto jsem ho vzal k nejlepší veterinářce široko daleko, která mu plně a s láskou pomohla, dala mu spoustu speciální stravy pro dodání vitality. Pejsek ještě ten den až zázračně ožil a radovali jsme se z nabrání sil. (Liberec: Nováková Hana, ul.Langrova 442, 603 226 988).

O tři týdny později se s námi ale už rozloučil, ve spánku a poklidně. Nebyl to šok, protože on sám se tak rozhodl. Když jsem na něj pomyslel, aby se vrátil, tak doopravdy ke mně přišel v astrálním těle a řekl, ať pro něj nejsem smutný, protože ho to stahuje zpátky a to mu nedělá dobře, pověděl, že je teď šťastný, neví co je to omezení, jak fyzické tak psychické, nic nepotřebuje a přitom je tak štastný.

Modlil jsem se za něj a naváděl posmrtnou cestou podle Tibetské knihy mrtvých, která učí, jak se již více nepřevtělovat a zůstat v blaženém stavu, v jednotě. O pár hodin později za mnou Šmudla naposledy přišel s rozloučením, že se již nikdy nepřevtělí a že je moc šťastný. Oba jsme měli dobrou náladu a bylo nám příjemně. Rozloučili jsme se a teď vím, že jsme stále v jednotě, všichni lidi, všechny bytosti, i já a Šmudla. Stále všichni spolu.

Když zvířátko umírá, tak neplačte nad smrtí milované bytosti, jen jí tím ubližujete, stahujete jí.
Poučte jí, že je mrtvá a že má jít za bílým světlem, že je to pro ni dobré, že je v bezpečí.