Udržení jedné myšlenky - Astrální akademie, otázky a odpovědi 12

64) Myšlenka na jednu věc

Na jeden konkrétní předmět se mi daří udržet bez problému. Sice se občas vloudí i jiná myšlenka, ale tu hravě odpinknu. Problém je ale v tom, že se nedostavil žádný pokrok ve vizualizaci, předmět si dokážu vybavit do detailů, ale jen podle paměti, bez obrazu, jestli mi rozumíte. Obraz nevidím ani matně, vidím jen tmu, nebo světlo, nebo příšeří, záleží na světelných podmínkách kolem mě, ale nedaří se mi v mysli vytvořit žádný obraz. Ani ten nejmenší bod...

Tak to jste na tom úplně stejně jako já na začátku (a upřímně - toto se mi zlepšilo až teprve nedávno). Předpokládám, že máte tedy tmu před očima, ale v mysli ten předmět máte, a tak nějak „100% víte, že tam je"... Velmi těžko se to popisuje :-D Je to cítění pomocí intuice. Ať si to lépe přiblížíme, vezmu příklad z mého začátku, kdy jsme si hledala důkazy, že "vidím" dobře.

Se Sidrisem jsme oba mentálně cestovali za jednou bytostí a poté jsme oba na papír napsali, co jsme viděli, jak bytost vypadala a co dělala. Já jsem měla celou dobu před očima naprosté černo a neviděla jsem nic. Ale VĚDĚLA JSEM, že tam je bytost, mužského pohlaví, 180 cm vysoká, dlouhý kabát a klobouk na hlavě. Jaké bylo mé překvapení, že jsme se se Sidrisem stoprocentně shodli.

Tedy tam jsem získala svou sebedůvěru, že nemusím vidět konkrétní obrazce, ale stačí, že to nacítím svou intuicí a vím, že to tak je. Máte doopravdy těžší začátky… velmi špatně se poté hledají důkazy... ale když vytrváte, tak postupem času se jasnovidnost otevře - začne to nejspíše tím, že budete vidět různě barevné proudy energií - to nahradí tu černotu před očima a postupem se tyto proudy energií budou proměňovat v konkrétní obrazce. Ale jak jsem svou praxí zjistila, tak jasnovidnost je jen jakýsi příjemný bonus, každý má svůj styl, kterým dokáže pojmenovat a pochopit nehmotné věci a je jedno, jestli je vidí, slyší, cítí, anebo jednoduše to ví. V Astrální akademii se veškeré tyto schopnosti zcela přirozeně otevírají.

65) Pro jednu myšlenku použít jeden předmět, nebo střídat?

Chtěla bych se zeptat, když si vyberu pro jednu myšlenku předmět, mohu ho používat třeba tři dny a pak vyměnit za něco jiného, nebo je lepší celý týden setrvat u jednoho?

Pro udržení jedné myšlenky si můžete i každý den zvolit jiný předmět - někomu vyhovuje, že je takto cvičení různorodé. Jiní Vládci Síly (studenti Astrální akademie) dají přednost celý týden cvičit na jednom předmětu, že vizualizace je pro ně lehčí. Záleží tedy na vás, co je vám příjemnější.

66) Četnost ovlivnění vody

Pak když ovlivňuji vodu, stačí třeba 2x denně? S vodou napadlo mě takto vypomoci synovi, aby se lépe cítil ve škole, je to možné, nebo jaký na to máte názor?

Ovlivňování vody - určitě nejefektivnější je ovlivňovat každou vodu, kterou se chystáte pít. Líbí se mi výmysl jedné Vládkyně, která ráno ovlivní celý velký džbán s vodou, na kterém je cedulka "vůle" a v průběhu dne si chodí z tohoto džbánku nalévat pevnou vůli. :) Ovlivňujte vodu prozatím jen sama sobě, až získáte větší jistotu sama v sebe a vaše znalosti se prohloubí, pak teprve se vrhněte do léčení a podpory ostatních lidí. Ale můžete syna naučit s vodou pracovat a může si pomoci on sám. ;)

Astrální očista domácnosti

Zjistit více

Nové a moderní audio meditace

Přejít na web

Tvá cesta k úspěšnému
- materiálnímu životu
- harmonickým vztahům
- hlubokým duchovním prožitkům

Vstup do Astrální akademie

První kroky k astrálnímu cestování

2,5 hodinové video, které ti umožní ještě dnes začít s astrálním cestováním.

ZDARMA