Pohled Vládce Síly (studenta Astrální akademie) -1-

Pohled Vládce Síly (studenta Astrální akademie) -1-

Jaké je to být Vládcem Síly (studentem Astrální akademie) 2.stupně? Na této cestě se zcela samovolně probouzejí jedinečné schopnosti každého z nás. Posuďte až neuvěřitelné úspěchy sami, úžasné! ...

Krásný večer Terko, tady Lucka. V příloze posílám vyplněný report a už se moc těším na třetí stupeň Astrální akademie. Tvoje slova mi vždycky dodávají chuť jít dál a věřit tomu, co dělám. Uvnitř sebe vím, že to jde a že si svou realitu mohu tvořit sama, ale nějak jsem to asi potlačila a vymlouvala se na "nespravedlivý" život. Asi jsem nechtěla nést tu zodpovědnost za svá rozhodnutí nebo nevím, kde a proč ten strach vznikl.  Přitom si člověk může tvořit tak krásný život, hrát si a posouvat se dál a dál. Jsem ti moc vděčná za vlídnou podporu a porozumění. :-) V tomto týdnu jsem během ranního cvičení druhého stupně Astrální akademie prožila několik zajímavých situací:

Začínám vnímat astrální charisma

Velmi krátký okamžik před úplným probuzením jsem se vnímala jako dvě osoby. Věděla jsem, že obě jsem já, ale cítila jsem k sobě něco tak krásného. Jako k někomu, koho mám bezpodmínečně ráda a jsem šťastná, že ho mám. Bylo to moc příjemné cítit k sobě tak silnou lásku bez jakékoliv kritiky. Radost, že se mám a že tam jsme spolu.

Další pocity, které jsem pozorovala těsně před úplným probuzením, byly něco jako točení se ve víru nebo jako mírná závrať a točení hlavy a zastavením toho pohybu jsem se probudila. Jako bych dopadla do úplného vědomí. Po ránu první přicházejí neutrální myšlenky a uvědomění si sebe sama (uvědomění si, že se probouzím). Postupně přibývají myšlenky na místo, čas, fyzické pocity atd. Vzápětí se dostaví myšlenky na denní program a povinnosti. Jedna silně negativní myšlena po ránu dokáže člověku znepříjemnit celý den (pokud již není alespoň trochu vědomý).

Mé myšlenky ovlivňují realitu

Myšlenky jsou podle mě obrazy a filmy, které si vytváříme a pomocí nichž dopředu prožíváme situace, které očekáváme. Myšlenky jsou často projekcí našich dřívějších zkušeností a posloucháme je zřejmě proto, že si myslíme, že nás mohou připravit na to, co se může stát. To, jaké filmy a obrazy si člověk ve své hlavě promítá, pak ovlivňuje celé jeho vnímání reality a možná i realitu samotnou. Dříve jsem si představovala ty nejčernější scénáře, co všechno by se mohlo stát. A nezřídka se to stalo.

Vnímala jsem to tak, že jsem se na to naštěstí připravila, vůbec mě nenapadlo, že jsem si to možná celé přivodila. Myslím si, že myšlenky přijímá mentální, fyzické i astrální tělo a každé na ně nějak reaguje. Dokonce bych řekla, že myšlenka může mít mnohem větší přesah a její energii může vnímat i naše okolí. Čím dál tím víc si uvědomuji, jak je důležité věnovat pozornost svým myšlenkám.

Ukončila jsem druhý stupeň Astrální akademie, který byl velmi rozmanitý a pomohl mi dívat se na věci z úplně jiného pohledu. Vymanit se z rutiny a všímat si i těch nejjemnějších vjemů, pocitů a podnětů. Ukázal mi cestu, jak si během chvíle dobít obrovské množství pozitivní energie a připomněl mi, že je kolem nás mnoho drobných radostí, které nám mohou zpříjemnit každý den. Hlouběji jsem poznala sama sebe. Co je pro mě v životě důležité a jak prožívat život s radostí a láskou. Vidět hlouběji a slyšet dál, být více součástí života a nejen pozorovatelem. Astrální akademie mi dává radost a důvěru v sebe sama.

Kdo jsou to Vládci Síly (studenti Astrální akademie)?