Magie Síly Slova "Mír s váma, vy kousavý sviňky"

Užitečný návod od Hani, jak využít magii slova pro tvořivé a pozitivní jednání.

Všechno co vyřkneme je velké ovlivňování: "Jsi tlustá" = když tohle řekneme dítěti, tak si to bude myslet a dokonce se přetvoří k tomuto obrazu, protože tomu bude věřit = to je černá (ničivá) magie. Ale bílá (tvořivá) magie se použije jednoduše takto: "Jsi krásná". Dítě si tak nyní začne si vážit svého těla, začne si užívat světa a když to vezme za své, tak prožije nádherný život. Proto je tolik důležité volit slova v každodenním životě.

Volme slova pozorně, každé slovo je magické.  Tak jednoduché a přitom tak účinné! Děkujeme ;)

A teď už Hani nám poví více o: Magie Slova I. "Mír s váma, vy kousavý sviňky"

Technika na zlobivý lidi a zvířátka :)))

Spočívá jednoduše v tom, že když tě někdo začne štvát, řekni si v duchu "Mír s tebou!" a začni ho mít prostě dětsky a bezstarostně rád. Funguje to geniálně! Sice to ze začátku občas je "Mír s tebou, ty hajzlíku!" nebo "Mír s tebou, ty namyšlenej blbče!", ale jde to a ne těžce, formulka je vskutku kouzelná.

A co se stane pak?

Mám dva krásný případy ze dneška, co jsme byli s kamarádem na Valdštejně. Tak jsme si sedli v lese na zem a najednou se na nás slítlo hejno komárů. Tak jsem se hned začala plácat a pak si řikám... co já to vlastně dělám? "Mír s váma, vy kousavý sviňky!" nene... vždyť vy jste jenom zvířátka, co chtějí papat... "Mír s váma!" Člověče, nemám ani jeden štípanec a kamarád je dokousanej až na zadnici :)

Pak jsme si tam šli dát do hospůdky langoše. No co ten člověk nepřinesl. Mastnou placku jak dvě dlaně, kápnutou kečupem a sýr snad nebyl vidět. No za ty prachy mě to fakt namíchlo a pak se na toho týpka koukám a řikám si... "Ale chlape, dyť seš fakt unavenej... Mír s tebou!". Potom odcházíme a on nese stejně hnusnýho langoše někomu jinýmu. V půlce cesty se zastaví, kouká na něj... pak se obrátí a jde zpátky. Tak se dívám, co se bude dít... No jasně že nese langoše vrchovatě naloženýho sýrem! :)))

Je to fakt sranda a je neuvěřitelný, jak tři slova dokáží zvyšovat vibrace . Někdo by si mohl pomyslet, že je to jenom náhoda, ale stačí jenom připustit, že by se to mohlo stát ;)

Převezměte konečně svou životní cestu v Astrální akademii

Astrální očista domácnosti

Zjistit více

Nové a moderní audio meditace

Přejít na web

Tvá cesta k úspěšnému
- materiálnímu životu
- harmonickým vztahům
- hlubokým duchovním prožitkům

Vstup do Astrální akademie

První kroky k astrálnímu cestování

2,5 hodinové video, které ti umožní ještě dnes začít s astrálním cestováním.

ZDARMA