Pomůže mi mimotělní cestování u zkoušek na VŠ?

Pomůže mi mimotělní cestování u zkoušek na VŠ?

„Dobrý den, už jsem si s Vámi psal na téma Astrální akademie, určitě se k tomu chci dostat u Vás - mám takový specifický dotaz. Trochu se pokouším astrálně cestovat, zatím nějak „po svém". Ještě než se mi to podaří, tak mě napadla taková myšlenka. Jsem student VŠ, teď mě čeká zkouška z matematiky.  Teď k dotazu: napadlo mě zda je možné se v „astrálu“ podívat na příklady, které bych tam eventuálně mohl dostat při té zkoušce (píšete, že je možné cestovat do minulosti či do budoucnosti). Napadají mě myšlenky, jako že to je "podvod", ale ostatní předměty jsem schopen se naučit, tak by to bylo v tomhle ohledu poprvé a naposledy. Myslíte, že by to šlo nebo bylo by mi to dovoleno? Moc děkuji za odpověď.
Daniel Horák"

Pojďme se předně zaměřit na to, jak funguje mimotělní cestování. Ve vašem psaní jste zkombinoval jak mentální, tak astrální cestování. Jaký je v nich tedy rozdíl?

1) Astrální cestování

Během astrálního cestování se nacházíte pouze v přítomném okamžiku. Nemůžete cestovat ani do budoucnosti, ani do minulosti. Jste pouze v "nyní". Tedy můžete astrálně vystoupit a cestovat pouhou myšlenkou za vaším profesorem, ale musíte doufat, že papíry se zadáním budou u něj doma ležet na stole a vy si je tak budete moci přečíst. Důležité je zmínit, že může několik astrálních cestování trvat, než se naučíte vědomě tento stav ovládat na takové úrovni, abyste se dostal tam, kam potřebujete, a dokázal se v astrální sféře natolik usadit, abyste přečetl text na papíře. Ale při určité praxi toto vše lze skutečně s astrálním cestováním dokázat. Návod na astrální cestování naleznete ZDE. Pokud chcete astrální cestování rychleji ovládnout, doporučím navštívit jeden z našich workshopů, který mohutně probouzí tuto dovednost.   

2) Mentální cestování

Pomocí mentálního cestování se vytělesníte svým vědomím. Zde již můžete cestovat do budoucnosti či minulosti, ale veškeré zjištěné informace jsou pouze pocitové, emoční. Nedokážete si tedy přečíst zadání na papíře, pouze nacítit, jaký z toho papíru máte pocit. Ve vašem konkrétním případě vám tedy nejspíše ani jedno mimotělní cestování nebude moc užitečné. Nyní již situaci budete muset vyřešit svými znalostmi, ale do budoucna by bylo řešení vydat se cestou Astrální akademie. Na této cestě se naučíte vědomě tvořit svůj život. Tedy naučíte se techniky, s jejich pomocí si sám určíte, jak u zkoušek dopadnete. 

Mimotělního cestování lze využít k nejrůznějším účelům

léčení, hledání ztracených věcí a osob, komunikaci se zemřelými ... Ale ke zjišťování konkrétních psaných informací, které navíc mohou být ukryty v nejrůznějších složkách, je zcela nevhodné. Je tedy mnohem jednodušší si vědomě tvořit svůj vlastní život, a kráčet tak tou nejlepší možnou cestou.