Bytůstky z okraje lesa

V poúplňkovém ránu, kdy se probouzí čisté síly, jsme vyrazili ve třech za přírodními bytostmi. Po vyšplhání na velký kopec, nás uvítal strážce lesa a ukázal, jakým směrem se mají nést naše kroky k seznámení s místními bytostmi. Vstoupil jsem do lesa a požádal o přesné vedení a pomoc při našem snažení. Při cestě podél lesa probíhala od strážců naše očista pro konečné usazení pod břízkami.

Přišly k nám opatrně dvě bytůstky z okraje lesa

Jedna byla asi 15cm vysoká s klasickým raráškovským vzhledem. Však ani se moc neopejpala a skočila mi do ruky a tak jsem ji mohl předat Janě, která si ji hnedka začala opatrně prohlížet a celkem se k sobě hodily :-D Druhá, trochu ostýchavější, byla jedinečná svým tvarem, protože se nenechala vytvarovat podle naší mysli, ale byla již v podobě zvířátka, které mělo na zádech krunýř jako ze stromové kůry, roztomilý kukuč a vzadu ocásek :-D Však Dáša hnedka byla překvapená, odkaď to na ní vykukne, ale v její ruce se uvelebila jako ve vatičce ;)

Časem se přišly na nás podívat ve skupince ještě menší bytosti

asi 2-3cm malé, to vám bylo veselé, jak roztomile špitaly. Po delší rozpravě plné otázek jsme se rozloučili, s tím, že se můžeme odteď kdykoliv navštívit, stačí jen na ně pomyslet a ony na chvíli přijdou, i když budeme mimo les.

(16. 7. 2011)

Společný nácvik astrálního cestování

Jdeme spolu online do praxe.
Seminář + nácvik astrálního cestování
+ na tebe čeká 🎁 

Rezervace zde

Tvá cesta k úspěšnému
- materiálnímu životu
- harmonickým vztahům
- hlubokým duchovním prožitkům

Vstup do Astrální akademie

První kroky k astrálnímu cestování

2,5 hodinové video, které ti umožní ještě dnes začít s astrálním cestováním.

ZDARMA