Workshop: Celodenní astrální cestování, Ostrava, 15. prosince

Poznejte jaký je svět nad hmotou. Mimotělní cestování vám otevře nejen oči, ale celé vědomí. Prožijete sami na sobě, kde se nacházíte a kdo jste ve svém nitru. Budete se doslova pohybovat svou duší a poznáte nezávislost na hmotě.

Od té chvíle budete ve sféře za hmotou i ve hmotě samotné Tvořit zcela vědomě. Již nikdy nebudete mít strach z odchodu ze světa, protože vy již víte… Vy jste Tvůrce světa. Tvořte svůj svět.

  Při celodenních workshopech věnovaných astrálnímu cestování zažíváme úžasné probuzení do světa nad hmotou!

Prožijete:

 1. Na začátku si budeme povídat o astrálním cestování a zodpovíme veškeré vaše dotazy. Navodíme příjemnou a přátelskou atmosféru, která je pro nás velmi důležitá. Zjistíme, jak se dá v astrálních sférách Tvořit.
 2. Ovládneme hmotu skrze sílu naší mysli (základy telekineze) - nutné pro uvědomění si vlastní moci, sebedůvěry a sebevědomí.
 3. Prostřednictvím mysli ovládneme fyzické tělo, aby bylo zcela klidné a poslouchalo nás - nikoli my jeho. Ve chvíli, kdy chceme astrálně vystoupit a při tom se chceme podrbat na nose, nemůžeme očekávat velký úspěch. :)
 4. Pauza na oběd musíme nabrat dostatek mentální síly na zbylá cvičení, a proto je velmi nutná dvouhodinová pauza, během níž si zajdete do města, na oběd, projít se... Žít běžný život. V případě zájmu možnost společného obědu s ostatními účastníky.  Prostory budou bezpečně uzamčeny a setkáme se na odpoledním mimotělním cestování.
 5. Nacítění astrálního a mentálního těla v běžném stavu mysli: Jak působí naše astrální a mentální tělo ve fyzickém světě? Co všechno dokážeme a jak na sebe vzájemně působíme? Nyní budete zcela jasně a reálně cítit energii ostatních lidí, a hlavně své astrální a mentální tělo. Již to nebude teorie, ale realita.
 6. Rozklíčujeme pojem životní síla. Každý z nás má unikátní prožitek své životní síly, toho, co nás pohání a dává smysl životu. Toto je váš klíč k astrálnímu vystoupení. Každý z vás nacítí a identifikuje svou životní sílu, která mu následně pomůže při astrálním cestování.
 7. Metoda Remote View Pro získání schopnosti sledování objektů neomezeně v prostoru.
 8. Krátká přestávka na svačinu a chvilkový oddych před mimotělním cestováním.
 9. Mentální cestování - mnoho lidí cestuje pomocí svého vědomí / ducha a nazývá to astrálním cestováním. Proto se nutně musíme naučit mentálně cestovat, a tak na vlastní kůži zažít rozdíl mezi mentálním a astrálním cestováním.
 10. Astrální cestování - vyvrcholení celodenního snažení. Již jsme zvládli veškeré kroky, které nezbytně potřebujeme znát, abychom se dokázali odpoutat od našeho fyzického těla. Jsme si zcela jisti, že každý se dokáže lehce nadnést nad fyzické tělo (od 5 do 10 centimetrů), byť bude stále spojen se svým fyzickým tělem. Budete již znát ten pocit, který v sobě musíte vyvolat, když chcete astrálně vystoupit. Zda se již odvážíte zcela opustit tělo přímo na místě, nebo až v pohodlí a soukromí vašeho domova, je zcela na vás. My vás naučíme, jak na to, a ukážeme vám pocity, které jsou pro astrální cestování klíčové.
 11. Obrovský zdroj vnitřní síly Při závěrečné meditaci objevíte svůj obrovský zdroj vnitřní síly. Naučíme se, jak se na něj v těžkých životních chvílích napojit a nalézt sami v sobě tu největší moudrost a oporu. Kdo jiný by nám měl být životní rádcem, když ne my sami?

Kdy, kde, kolik? :)

Setkáme se 15. prosince v 10 hodin a pobudeme spolu až do 22. – 24. hodiny  Mimotělně cestovat budeme spolu v Ostravě. Konkrétní místo bude upřesněno po skončení termínu přihlašování - chceme pro vás maximální komfort, a tak zajistíme místo, které bude odpovídat počtu účastníků.  Cena tohoto workshopu je velmi příjemných 2100 Kč (za soukromé astrální cestování jste u nás platili 10 000 Kč). Pokud si s námi workshop opakuje, pak pro vás máme zvýhodněnou cenu 1100 Kč.

Nutné

 • Ovládnout alespoň dva stupně mysli z návodu Tří stupňů k rozvoji mysli (toto cvičení je jednoduché a dokážete ho zvládnout i během několika dní, a přesto nám je jedním z největších pomocníků při astrálním cestování).
 • Připravte se na tento velký den mnohem hlouběji díky audiomeditacím přímo z Láskyplného světa.

Vhodné

 • alespoň 1 týden před workshopem (lépe 1 měsíc) vynechat konzumaci masa
 • alespoň tři dny před workshopem vynechat pití kávy a podpůrných doplňků těla.
 • vynechejte alkohol alespoň 1 týden před workshopem

S sebou

 • Karimatku (nebo tlustší deku na ležení)
 • Spacák (nebo teplou přikrývku na zachumlání)
 • Polštářek (pod hlavu)
 • Bavlněný šátek (není nutný, ale vhodný)
 • Pohodlnou obuv
 • Spíše volný oděv
 • Dostatečné množství vody
 • Svačinku
 • Bankovku v co nejlepším stavu, která nám bude sloužit pro nácvik telekineze
 • Opravdu malý hrníček
 • S sebou číslo dokladu o zaplacení, které slouží jako vstupenka.

Fascinující příběh Martina, ihned první den po workshopu.

Těšíme se na společně strávený den, během něhož opět poodhalíme oponu hmotného světa - ovládneme jak fyzické tělo, tak naši duši (astrální tělo) i ducha (mentální tělo), a tím se nadneseme nad hmotu samotnou. Jednou provždy změníme své vnímání světa kolem nás i  sama sebe. Přihlášení je možné pouze do pátku 7.12. 2018.

Účast na workshopu je podmíněna odpovídajícím zdravotním stavem.  Vzhledem k tomu, že astrální cestování může být mentálně náročné, není workshop určen těhotným, dále lidem se závažnější duševní chorobou, nemocí kardiovaskulární, epilepsií, užívající psychofarmarkum, či silné antidepresivum, psychiatrickými diagnózami, apod. Vezměte si s sebou své léky, při astma svůj inhalátor.

A nyní, si workshop astrálního cestování nádherně užijme! Těšíme se :)

Po vyplnění formuláře vám přijde e-mail s doplňujícími informacemi (prosím zkontrolujte si složku hromadné pošty či spamu, až poté případně piště přímo na email muj@laskyplnysvet.cz - děkujeme).  

[contact-form-7 id="7949" title="Workshop: Celodenní astrální cestování, Ostrava, 2018_12_15"]

Již jsme společně prožili:

8. prosince Praha 15. prosince Ostrava 27. října v Plzni 20. října v Brně 22. září 2018 v Liberci 18. srpna 2018 v Praze 9. června 2018 v Brně 5. května 2018 v Praze 15. - 17. dubna 2016 v Janově nad Nisou

JÁ… Kdo jsem?

Jdu v životě správnou cestou? Následuji svůj osud? Co všechno můžu změnit a jak velkou sílu mám? Ovlivňuji já okolí, nebo okolí ovlivňuje mě? Co je po smrti? Většinu života provází otázky a nejistoty. Pokud se týkají nás – naší osoby, jsou o to více znepokojující a hodit je jen tak za hlavu, je velice obtížné až nemožné. Tyto otázky k nám většinou přichází, když nejsme se životem spokojeni, když si myslíme, že je vůči nám osud nespravedlivý, když procházíme těžkým obdobím. Něco v nás zoufale touží po odpovědi. Kdo z nás se sám sebe někdy neptal: „Proč JÁ?? Proč zrovna já?“ Neznalost a nevědění jsou ubíjející. Pojďme tedy společnými silami rozhrnout těžkou oponu naši mysli a začněme se seznamovat se svým JÁ a tím pochopit naši osudovou cestu. Objevme v sobě sílu, zvyšme si sebevědomí, přestaňme se bát smrti, zjistěme, kdo vlastně jsme a to vše hravou a příjemnou formou. Workshop astrálního cestování je velkým pomocníkem na této cestě sebepoznání. Abychom mohli být se sebou spokojení a poznali se v nejčistší podobě, musíme mít v harmonii celé tělo – jak to fyzické, tak to „nehmatatelné“ (mysl, duch, duše, astrální tělo…). Získáme tak reálný důkaz, že astrální síla proudí v každém z nás. Ucítíme své astrální tělo, zbavíme se strachu ze smrti. Jak silné budete mít astrální cestování? PS: Budeme mít s sebou byliny z amazonských pralesů, jenž podporují mimotělní cestování - bude-li zájem na později.  

Šárka: Jak jsem astrálně vycestovala po workshopu!

 

 

Jaká je úspěšnost?

Zažijete mentální cestování (duchem)

což je schopnost, jenž dokážeme s 99 lidmi ze 100 ovládnout, pakliže zvládli výše uvedený návod na Ovládnutí vlastní mysli.

A následně budeme astrálně cestovat

a prožívat mohutné zážitky, které nelze předem nacvičit. Jednoduše průběh je zcela odlišný od všeho co známe. Hmotné tělo uklidníme skrze techniky pro mysl. Budete v bezpečí postupovat stále dále do hlubších stavů uvolnění, až po krátkodobé vycestování a opětovné navrácení zpět do těla. Celou dobu máte vše pod kontrolou.

Astrálně jsme vystupovali na workshopu v Brně!

Všichni dokážeme vnímat naše astrální tělo, dokonce jej uvolnit lehce nad tělo. K úplnému vystoupení však záleží na vaší předešlé praxi s myslí a naší vzájemné důvěře. Podle zkušeností tak víme, že ze 100 lidí u nás 15 ihned vystoupí, díky dokonalému návodu, prožitků a jedinečným zkušenostem zkušenostem z workshopu pak další 20 do týdne, 20 do měsíce, 30 do půl roku, 5 do roka. Tedy polovina do měsíce a další do půl roka!  Zbytek 6 do dvou let a zbytek 4 zájemců neudrží každodenní půlhodinové cvičení, avšak získá zcela nové poznání životní cesty. Získáváme doslova zcela ponoření do Univerza, doslova jiné probuzení a prozření do života. Mnoho zajímavých životních příběhů o prohlubování zkušeností z astrálního cestování můžeme nalézt v komentářích hned pod nejoblíbenějším článkem Astrální cestování v praxi.

 

Časopis Rytmus života - Co je astrální cestování, nás naučí Láskyplný svět

 

Co o workshopu říkají účastníci?

 

"Ahoj Jindro a Terezko, tak šest dnů po workshopu se vám už hlásím, že jsem dnes v noci astrálně vycestovala ! Mám z toho velikou radost ! :-D :-D :-D " Šárka

 

"Zdravim pratele, tak uz jsem asi take zasvedceny 😀 cca 20 min letani od zeme az do stratosfery v ohromnych rychlostech i s pocitem pretizeni. Problem absolutne zadny, jen jsem se nad Josefovem srazil s nejakou stribrnou kouli. Otocil jsem se a ona letela velkou rychlosti dal,  tak jsem to neresil. Ted se tady smeju jako blbecek 😄 Zatim letam prevazne v poloseru, jen na chvilku cisci obrysy. Jeste jeden poznatek, choval jsem se jako ulicnik, jako kdyby mi bylo 15 i stejny pocit, plny energie, zrychleny. Fyzicke telo slyselo letadla red bull teamu a ja se za nimi hned vydal, doletel jsem je. Byla pecka je v te formaci pozorovat, vydel jsem piloty se sluchatky, proste vse. No a taky me napadlo mu zahybat s vejskovkou, proste klukovina 😄 Tak snad nebudou zitra volat technika, ze jim vybroval knipl. 😄  Dukaz jsem si dal. Kdyz jsem se vracel, koukl jsem v koupelne na skrinku se zrcadlem zvrchu a presne v prostred vedl el kabel k osvetleni. No a kdyz jsem si vzal zidli a koukl tam, tak tam byl 😉 Pri vytěleni jsem pouzil misto snazeni se o otoceni, skok ci jinou techniku, techniku fantazie, proste jsem si predstavil, ze jsem mimo telo a ve vterine jsem ve spirale stoupal ke hvezdam. Zrychlene jsem si nacitil ast. telo metodou co jsme se ucili a pak jsem si za pomoci oci navodil toceni   hlavy a pocit, ze stoupam. Ne nad telo, ale nahoru do nebe. Ale jste predtim jsem se snazil obelstit mozek predstavou, ze sedim a ne lezlim. No kdyz uz jsem nevedel jestli lezim, nebo sedim, tak jsem odstartoval. Navlodil jsem si POCIT. Na zkousku jsem se vratil, probudil, zahybal rukama nohama, otevrel oci, zase je zavrel a ve vterine by zase u stropu. Pak jsem sel na pivo, uz tedy ve hmotnem svete. 😁 Vsem preji uspech! PS: Jestli to byla jen fantazie, tak tedy opravdu husta .😉" Martin

 

"S další proměnou mi pomohl váš kurz astrálního cestování, který byl naprosto skvělý! Možná se mi i podařilo vycestovat, ale i přes všechno co jsem cítila si tím nejsem jistá. Zabral na mě fialový vír, který v momentě, kdy se dotkl mého těla, způsobil to, že jsem byla najednou neskutečně lehká, ocitla jsem se v naprosté tmě, která byla taková měkká a příjemná a zjistila jsem, že v ní dokážu udělat krok, cítila jsem neskutečnou euforii. Snažila jsem se přesvědčit, zda se mi to opravdu povedlo, ale v tu chvíli jsem si vzpomněla na své tělo a najednou jsem ho znovu začala vnímat a vidět postranní světlo od lampičky. Takže pokud se mi to opravdu povedlo, můj výlet trval opravdu jen pár vteřin. (Mimochodem, když jste řekli, že je možné, že se ocitneme v naprosté tmě, měla jsem strach a říkala si, že tam určitě nechci :) ale to co jsem zažila nebyla vůbec strašidelná tma, naopak jsem se v ní cítila moc dobře). Od té doby to každý den zkouším, většinou když jsem v klidu odpoledne a pak ještě večer než jdu spát. Zatím se mi povedlo jen rozhýbat své astrální tělo v okolí mého těla a mít úplně volné ruce, ale úplně ven z těla jsem se ještě nedostala. Také trénuji telekinezi a s bankovkou to opravdu funguje skvěle. Takže moc děkuji za tak úžasný den s vámi." Jana
 
"Přátelé včera jsem se zúčastnil workshopu astrálního cestování v Brně s Jindřichem a Terezkou a jsem nadšený, šťastný a ohromený, a to nejen tím, co všechno jsem se tam dozvěděl, mohl si vyzkoušet a naučit se, ale především jejich velice milým přístupem, jsou ÚŽASNÍ, ZLATÍ, no nedá se to slovy popsat. Přeji všem lidem dobré vůle mít tu čest se s nimi OSOBNĚ SETKAT. Terezko, Jindřichu DĚKUJI, děkuji ŽE JSTE" Petr
 
"Celá meditácia bola pre mňa veľmi silná, veľmi som cítil silný pocit, ako sa pohybujem niekedy dole, inokedy hore. Bolo to najsilnejšie ako som kedy zažil. V miestnosti bola tma, ale mohol som astralne vidieť perfektne, lepšie ako cez deň. ... Ako som mohol bojovať so svetlom, ktoré mi otváralo oči, keď žiadne svetlo tam nebolo! :-D Chcem vám poďakovať za veľa užitočných informácií, ktoré som sa od vás naučil." Marek
 
"První seminář nás hodně posunul a jsme za něj moc vděční." Tomáš a Šárka
 
"Můj první astrální zážitek v reálném čase. Po raní meditaci jsem ulehla na záda a snažila se na cítit astrální tělo rušila mě bolest v zádech tak jsem se překulila na bok.Začala jsem relaxovat a soustředit se na pohyby astrálních rukou a nohou.Najednou jsem zjistila že už to přišlo a hladce hýbu končetinami tak jsem začala pomalu přidávat celé tělo,začala jsem se různě převracet a vrtět. Chtěla jsem vstát a podívat se na své ležící tělo.Vstát se mi podařilo, nebylo to snadné vrávorala jsem a stoupla si z velkou námahou jako bych se chtěla odlepit od obří žvýkačky.když jsem se ustálila a myslela si že stojím před lůžkem u svého těla, otevřela jsem své astrální oči.Uviděla jsem na okamžik svůj pokoj.Byl to jenom malý okamžik hodilo mě to rychle zpátky,ale stálo to zato je to úžasný pocit, vím že jsem stála mimo své tělo v reálném čase!" Eva
 
 "Moc se mi líbilo zenové cvičení s hrníčkem na workshopu - posílilo to tak dvojnásobně mou vůli a víru, v její sílu a vše ostatní samozřejmě také :) " Jára
 
"Navíc jsem zjistila, že synchronicita funguje tak rychle jako nikdy předtím (dříve jsem do toho vkládala mnoho energie a výsledky trvaly dlouho), to co potřebuji a chci, mi do života přichází během 14dnů a menší události během pár hodin (dříve to byly měsíce). Netuším, jestli pro takové urychlení stačilo jen to, že se mi na kurzu astrálního cestování podařilo vystoupit do mé vlastní sféry (od té doby se dokážu uvolnit max těsně nad své tělo), ale věci jsou nyní tak v pohybu, že věřím, že se něco muselo stát (ve mě?) aby to tak bylo.”
Jana
"Vcera jsem zkousel astralne vystoupit podle toho, jak jsi mi to popsal. Dokazal jsem se uvolnit asi behem 10ti minut. Uvolnene casti tela jsem opravdu mel nacitene jinak nez ty neuvolnene. Predstavil jsem si fialovy kruh. Jak se roztacel, citil jsem vice a vice sily, ktera mnou prochazi. Predstavil jsem si, jak me kruh pritahuje a citil jsem velmi silne, jak me neco tahne nahoru. Opravdu velmi silne. Zaroven jsem ale citil, jak me to silne drzi v tele. Jako bych se mel roztrhnout. Zkousel jsem si i sednout a zjistil jsem, ze vlastne fyzicke telo moc neovladam a pokud nerozpustim ten stav “hypnozy”, tak jim ani nepohnu. Jsem spravne a ted jiz jen rozhodnout se opravdu vystoupit." Jiří, Vládce Síly

 

"Workshop byl bezva, hezky jsem si to užil. :) " Vráťa

 

Hezký večer přátelé, dnes jsem zažil nové zkušenosti.... Při uvolňování se mi často objevují různé imaginace. Jenže při tomto stavu mám tendenci se spojovat se svým tělem, přičemž mi buší srdce a víčka se mi snaží mrkat. Jako by se oči snažily vidět ty představy. Ale to mi zaručuje, že jedu na fyzické tělo. Začal jsem se soustředit na pocity. Uvolňuji se a zároveň se probouzí nové zkušenosti. Točí se svět kolem mě. A mé tělo začíná být volné. Soustředím se jen na proud a prázdnotu. Začínám si to užívat a určitě brzy dojde k opuštění. Každopádně tahle cesta a tento život který se rozběhl od sobotního workshopu stojí za to. Přichází stavy po kterých jsem toužil. Moc si užívám klidnou mysl. Včera jsem masíroval přítelkyni a užíval jsem si to každou vterinou. Zaposlouchal jsem se do hudby na klavír ludovica einaudiho a nechal vše plynout. Je to k nezaplacení toto žití. Ráno jsem se místo plánované práce pustil do své vášně. Přiznávám nechtělo se mi. Věc kterou bych chtěl dělat celé dny a i na dovolené přemýšlím jak co vytvořím jsem dnes neměl chuť dělat. Ale když jsem se do toho pustil během 10 minut jsem byl “napojen”. Dnes to bylo jiné než obvykle. Honza

 

"Uvolnil jsem celé tělo, šel podle návodu, začaly se mi napínat astrální nohy, samy od sebe se začaly zvedat a cítil jsem brnění po celém těle, nejvíc na rukách a nohách. Byl jsem už jenom kousíček! Pak jsem cítil silnou energii v dlaních, ty se mi svíraly a na obličeji taky, na obou tvářích a pískání se intenzivnělo a mysl pročistila :) Ještě nikdy jsem se nedostal takhle daleko, teď když to píšu si připadám lehoučkej a citlivej a vnímavej. Nebál jsem se, i jsem si to říkal, opravdu jsem měl už pocit, že vystoupím." Tobiáš

 

"Už jsem cítila jako by se mi z obličeje slupovala maska, šlo to od nosu. No a byla jsem venku. Pak jsem ten den ještě několikrát vylezla a zkoušela jsem se podívat kde kdo co dělá. Jenže já věděla, kde kdo je a že pracuje, takže to pro mě nebyl dostatečný důkaz, tohle si vymyslím sama. Napadlo mě se podívat na hodiny a hned se vrátit a opravdu ty hodiny ukazovaly čas přesně na minutu :) Pak si taky pamatuji, že se stačilo jen otočit a byla jsem jinde. A pak že jsem si pokládala různé otázky a najednou jsem věděla všechno, věděla jsem, že ty odpovědi jsou správné, zvláštní pocit :) " Petra, astrální cestovatelka

 

 "Také jsem měla zajímavou zkušenost při meditaci (ještě před astrálním cestováním). Snažila jsem se při večerní meditaci soustředit pouze na svůj dech a uvědomovat si kdo jsem, kde jsem...cítila jsem jak se naplňuji energií, tvořím si okolo sebe ochranný obal...a najednou jsem nebyla jen tělo s ochranným obalem, ale vše včetně ochranného obalu jsem byla já, jedno velké vědomí, které obklopuje tělo, které mám na starost a díky kterému se na tomto světě projevuji, mohu tvořit a žít. Připadalo mi, že v podstatě stojím nad svým tělem, které (když to zjednoduším) ovládám jako loutku. Byla jsem takový nádherný pestrobarevný celek :) Po této konkrétní zkušenosti jsem nabrala opravdu mnoho energie a při kurzu astrálního cestování se mi jen potvrdilo, že ten můj popis opravdu sedí." Jana

 

"Zkoušel jsem i mentální cestování, a to konkrétně toto. Přišel jsem večer ze cvičení domů, manželka byla ve vaně, děti spaly a v kuchyni byl položený vysavač. Tak jsem si říkal, co se tu stalo ? No a napadlo mě mentální cestování. Tak jsem se postavil doprostřed kuchyně, rychle se uvolnil a představil si, že se rozprostírám po celé kuchyni a v duchu jsem se zeptal: "Co se tu stalo ?". A najednou mi v mysli začal jet film, že moje manželka vysává podlahu. Tak jsem se opět zeptal v duchu, proč vysává a najednou se ten film v mysli začal přetáčet dozadu (do minulosti), zastavil se a ukázal se mi film, že shodila tělem skleničku. Pak jsem toho nechal a jak manželka vystoupila z vany, tak jsem se ji ptal, co se stalo a ona, mi řekla, že musela povysávat střepy, že shodila jednu sklenici 🙂 Tak jsem z toho byl úplně nadšený 🙂 Sice místo kde ji shodila bylo o metr jinde než se mi ukázalo v tom filmu v mysli, ale jinak vše sedělo 🙂 Pak jsem si říkal, vždyť je hodně pravděpodobné, že se v kuchyni sklenice rozbíjejí, tak jsem si to mohl vše sám nějak vymyslet, ale pak mi došlo, že to klidně mohlo být jedno z mých 3 dětí, mohli vysypat nějaké věci, nemuselo se nic rozbít, pekli buchtu, tak mohli hodně nadrobit apod., tak pak jsem si říkal, že jsem fakt mentálně cestoval 🙂" Petr

 

"Byla jsem naprosto nadšená...už od příchodu byli všichni přátelští a vstřícní..někdy se v novém prostředí a kolektivu uzavírám, ale tady jsem se cítila skvěle a sama sebou od začátku až do konce, dokonce i poté..Sidris má takové nadšení, že ho na mě hned přenesl, a již mě neopustilo..Bylo to úžasné, ta energie.. díky Terce nebyl problém, že jsem o astrálním cestování ani tolik nevěděla, protože mi nádherně pomohla." Petra

 

"Ahoj, zkoušela jsem hned jak jsem přijela domů a pak ráno v 6 když jsem vstávala do práce a nic,ale určitě to nevzdám. Musím absolutně vychválit AYenergy, celý den jsem byla svěží a spánkový deficit vůbec nepocítila. Mojí klientce, která byla taky pěkně unavená,tak hned zázračné tobolky zabraly, objednám si další." Markéta

 

"Jednotlivé astrální části těla se mi zvedají, hýbou, ale celé tělo nezvednu. Přitom když jsem jednou meditovala, tak mě dokonce tělo vyzvalo, ať to zkusím. Od semináře to zkouším každý den." Míša

 

"Díky za krásný sobotní den. Přesto že se mi nepovedlo večer přímo vystoupit z těla byl pro mě tento den úžasný a nyní přesně vím jak pokračovat. Potkala jsem krásné  lidičky, poznala nové možnosti a vím že se mi začnou rozšiřovat mé obzory." Eva

 

"Probuzení vládnoucích sil bylo překvapivé,cože to v nás dřímá...plné smíchu (Sidris umí být nakažlivý a Terka no comment! :-) Ještě při usínání jsem vibrovala :-)" Lucie

 

"Mě se osobně vystoupit ještě nepodařilo. Nicméně během soboty se něco stalo. Funguji nějak jinak. Ohledně vycestováni už zvládám lépe uvolňování a přišly chvíle kdy se zatočila hlava a taky pocit užívání si toho momentu dokonce prostor okolo mě jako by se natáhl spolu se mnou. Nohy jsem měl mnoho metru dlouhé stejně jako ruce. Ještě když jdu po ulici častěji cítím astrální tělo. Hýbu rukama s pocitem ze astrální dohání tu fyzickou. I při včerejší prohlídce voskových figurin jsem se zastavil u golema a nacitil jsem tu sílu a velikost z něj. Líbí se mi že mám chuť to zkoušet znova a znova. Ještě k tomu bodu že je něco jinak. Cítím jak mám na prostředí a lidi nějaký větší vliv. Když se dotýkam budov. Slyším zvuky vidím útržky a cítím teplotu. Nebo jen pocit. Nevadí mi to a líbí se mi to. A v minulosti jsem se bal když budu mít na někoho vliv budu ho ovládat a to se mi příčilo. Teď už si to nemyslím. Jen na tohle všechno nejsem plně připraven. Včera když jsem seděl v cukrárně tak mi cukrářka řekla že jsem úžasně pozitivní a že to ze mě úplně září. Což bylo úžasný, takové potvrzení něco se děje. Jen po chvilce přišla nervozita a jak jsem nad tím začal přemýšlet odpadlo to. Ale když si to uvědomím rychleji se zpět nahodím. A brzo přijde moment kdy mě to neshodí, ale podpoří. Tohle jen vím a cítím.” Honza

 

"Ahoj Terezko a Side! Ještě jednou vám moc děkuji za úžasný den plný opravdu inspirativních a praktických cvičení k posílení schopnosti astralního cestování :).. Jste velmi milí, příjemní a empatičtí lektoři - neúnavně vysvětlující vše náročným tazatelům. Skvěle se doplňujete. Chováte se naprosto přirozeně a vše jsem vám věřil :). Emoce, které srší ze Sida jsou autentické a odzbrojující (dnes jsem si něco v mysli říkal úplně jak on;) a na "zážitek klidu" od Terezky se stála fronta, kterou pak musel Sid zrušit ;). Cítil jsem z vás po celou dobu vzájemnou lásku, respekt jeden k druhému a podporu, kterou jeden druhému poskytujete.  Seminář jste vedli velmi profesionálně, se zaměřením na praktická cvičení koncentrace mysli i navnímání astrálního prostoru a těla. Upřímně jsem si odnesl praktické "návody", které jsem si jistý, že mě posunou a podaří se mi cestovat tam kam chci :) ne kam mě to táhne.. Bylo mi opravdu ctí s vámi strávit - pro mě a mé tělo poměrně náročný den :) Jste fakt borci a těším se na další setkání! Není třeba vám nic říkat - vy moc dobře víte, že jste na správné cestě, o čemž svědčil i velký počet účastníků vaše kurzu! Gratuluji - přitáhnout pozornost tolika lidí je skvělý výsledek! Jen vy víte kolik energie a VŮLE ;) a  je nutno koncentrovat a kolik "zkušeností" nabýt aby se vše tak krásně manifestovalo ve hmotě.. S respektem a úctou" Luk.

 

"Ono to nacítění jde rychleji, trochu mi to připomíná jakoby nafouknutí těla, kdy ten okolní cca 10 cm prostor kolem je propojen s pokožkou a tělem něčím jako takovým mírným mravenčením, „něco“ tam prostě je, nedokážu přesně říct jak to cítím. Pak také se mi podařilo více procítit i ten větší prostor. Ten jsem velice dobře a silně cítil na workshopu, tady doma se mi ze začátku nedařilo tak silně to opět procítit, ale díky zkušenosti z workshopu jsem se postupně dokázal dostat na podobnou úroveň a opravdu jsem si užíval nacítění tohoto prostoru. Je to jemně, ale „skutečně“ cítit. A dokonce jsem pak pociťoval jakoby „Mě“ to nějak tlačilo do strany, k otočení. Napadlo mě pak proč pouze do jedné strany – doleva, tak jsem zkusil zda-li to nejde i vpravo, a ano zareagovalo „to“ a cítil jsem jakoby to „astrální“ nacítění, ten prostor kolem mě se chce natáčet dle mého uvážení, i do druhé strany a pak dle mých pokynů – úžasné, zvláštní." Petr

 

"Byla to skvělé, bylo tolik energie! Místo abych byla unavená, jsem byla nabytá čím dál více! Do toho meditace a práce s energiemi, což jsem se chtěla vždy naučit. Předávání si a přijímání energií... bylo to úžasné, slovy nepopsatelné.. působení energie na sebevědomí.. Nevěřila bych, že to udělá tolik! Jsem teď mnohem sebevědomější a otevřenější. A jsem za to moc ráda :)  Byl to něco úžasného, slovy nepopsatelného.. změnil a stále ještě mi mění život.. jsem moc vděčná, že jsem se ho mohla zúčastnit. Byl naplněn láskou, nadšením, sdílením, podporou, přijetím, smíchem a poznáváním něčeho nového.. nastartoval novou etapu mého života.. pomohl mi získat více sebedůvěry a podpory v tom být více sama sebou.. Dal mi přijetí a lásku.. a vše co jsem potřebovala k tomu se konečně rozhoupat a začít. Přestat oddalovat a čekat, ale činit. Zároveň přijímat a více uvědomění si, že si mohu vybrat, zda se chci rozčilovat a strachovat či radovat a milovat..." Ilona

 

"Ahoj prvý krát som VEDOME astrálne cestoval. A to ze sna do astrálního cestování. Ležel jsem v posteli tam kde spím normálne a počul som rozhovor že už aj suseda astrálne cestovali. Tak mňa to naštvalo že aj ja CHCEM. Ihned se mi začala krútiť hlava, stratila vedomie a cestovala v tom pozitívnom hneve. Hlava v bezvedomi a vyšiel som s tela. To už nebol sen, dokale som sa prebehol po izbe, viděl som svoje telo a po piatich sekundách mňa to stáhlo do tela. Potom nazpět do toho sna. Bolo to úžasné! Z odstupom času sa mi zdá, že moje podvedome mi pripravil tento sen aby som vystúpil s tela. Pripravil mi takú psychickú atmosféru ktorá má donútila a pozitívne naladila aby som vystúpil. Ten výstup bol behom sekundy točenie hlavy bezvedomia a zrazu sa moje telo vznieslo nad moje fyzické. Hneď ako som vystúpil začal som sa pohybovať ako had po vzduchu doslova som sa plazil vznášal vzduchom. Rozbehol som sa po izbe a keď som chcel prejst cez stenu tak ma to hodilo do snového tela kde som pokračoval v sne ďalej v ktorom mňa budil brat. Ked som bol mimo tela tak som si pripadal ako keby som bol nejaká tekutina bolo to velmi zaujimave. " Martin

 

"Dobře cítím astrální tělo, které jakoby se vlní a pohupuje. Denně opakuji pro vykulení."
Astrální cestovatelka
 
"Keby ste sa ma tam spýtali, čo som zažil, tak asi poviem, že nič mimoriadne. Postupne sa mi však uležalo všetko v hlave a po dvoch dňoch mám pocit, že som pravdepodobne astrálne vystúpil z tela. Posúďte sami. Celá meditácia bola pre mňa veľmi silná, veľmi ma škubalo v hlave a cítil som silný pocit, ako sa pohybujem niekedy dole,inokedy hore. Bolo to najsilnejšie ako som kedy zažil. Najviac na mňa pôsobil padajúci kruh, alebo odpočítavanie. Napriek tomu som to nepociťoval, že cestujem. Avšak stalo sa niečo, čo som najskôr nepovažoval, za nič dôležité. Mal som pocit, že sa mi otvárajú oči a ja zrazu vidím strop a svetlá. Periferne aj celú miestnosť. Strop sa mi zdal, že vidím blízko a Sidrisov hlas počujem, akoby z iného uhla. Nerozumel som tomu, prečo sa mi odrazu otvárajú oči. Stále som s tým bojoval a snažil sa ich zavrieť. Nechcel som pokaziť svoj pokus o astrálne cestovanie. Vždy, ako som privieral oči, tak sa mi akosi samé začali otvárať a ja som videl strop a miestnosť. Dlho som si myslel, že to bola moja chyba. Až zrazu včera mi niečo docvaklo. No počkaj. Veď v tej miestnosti bola tma, ako som mohol vidieť perfektne, lepšie ako cez deň. Ako som mohol bojovať so svetlom, ktoré mi otváralo oči, keď žiadne svetlo tam nebolo! Navyše, pri vracaní sa do tela, ma dosť silno boleli ruky a vrch tela. Tomu som tiež nerozumel a nevedol som si to vysvetliť. Pri ceste domov mi bolo na vracanie, čo sa mi predtým tiež nikdy nestalo. Navyše som mal pocit, že celá 2 hodinová meditácia trvala tak 30 minút, pričom doma sa mi zdá 40 minút ako celá večnosť!! Keď si to všetko zrátam, tak mám pocit, že to muselo byť viac, ako len meditácia." Marek
 
"Zdravím všechny cestovatele. Musím říct, že chvíle od workshopu jsou úžasné. Sice se mi ještě zcela nedaří vystoupit, ale i tak si to užívám. Musím se přiznat, že trénuji i vícekrát než 1x denně. Včera třeba 3x, ale taky jsem poznala, že je to docela můj strop - bolí mě záda, ruce, sotva jsem pak chodila a když jsem jedla, jakobych se znova musela učit kousat. Jako bych se musela znovu učit použít tělo. Zkoušeli jsme se vytělesnit další den po workshopu 3 v místnosti (já, mamka a teta). Teta mě prý hodně vnímala, že moje astrální tělo jí podává ruku (řekli jsme si, že si pomůžeme a kdyby se to některé z nás povedlo, zkusíme se vytáhnout), já si toho jsem vědoma ale pouze mentálně, cítila jsem jen kmitání celého těla a ne že bych byla mimo tělo úplně. Ale daří se mi čím dál víc - nejdřív na workshopu jsem cítila ty otočené ruce, pak točení v hlavě. O den později jsme měla vibrace jen v hlavě, pak v celém těle. Dneska mi trvalo asi půl hodinky, než jsem byla schopna se pořádně koukat (nikdy dřív se mi to nestalo) a při uvolňování těla jsem cítila jako bych byla jen malinká smějící se hlavička nebo něco kulatého, zbytek těla jsem necítila. Takže velmi zajímavé. I když tělo je zřejmě hodně unavené, hrozně mě to baví. Takže nevzdávat se a všichni máme nakročeno." Ludmila

 

"Workshop i mimo samotného astrální cestování, lektoři i ostatní účastníci mi dodali spoustu energie. Během následujících dnů jsem přehodnotila své životní priority, odstranila "zbytečnosti" a s přehledem složila dvě zkoušky na vysoké škole. Terka a Jindřich jsou úžasní průvodci do nového života." Aneta

 

"Dobrá zpráva! Dnes se mi po ránu podařilo si trošku zalítat i projít zdí."
Vráťa
 
"Snažila jsem se  rozhýbat astrální tělo. Po delším soustředění jsem se uvolnila a náhle se ocitla ve tmavém šedivém prostoru. Po chvilce mě začalo tělo couvat prostorem jakoby mne chtěl vysát obří vysavač . Ocitla jsem se v nějaké místnosti kterou jsem si ani nestačila prohlédnout jak mě to rychle unášelo.Náhle se prostředí změnilo a ocitla jsem se venku, byla tma jako za svítání takové pološero.Zůstala jsem vyset v prostoru a rozhlížela jsem se, v dálce stál dům, letěla jsem ho prozkoumat zaujal mě veliký kamenný sud před domem chtěla jsem se podívat dovnitř.Vzpomněla jsem si že v astrálním světě můžu procházet hmotou tak jsem prostrčila hlavu skrz stěnu sudu( byl to opravdu zvláštní pocit) a začala se rozhlížet.Čekala jsem pavučiny a prach avšak k mému úžasu jsem uviděla stěny pomalované barevnými slony. Začala jsem je počítat  vtom jsem uslyšela krásný zpěv, vytáhla jsem hlavu a pídila se kdo to zpívá.Byl to chlapec asi sedmiletý.Nechtěla jsem ho potkat tak jsem zaletěla za dům a vtom mě to vtáhlo zpátky do těla."
Eva
 
"Po workshopu se mi doma rychle podařilo uvolnit a nacítit astrální tělo. U toho uvolňování mi hodně pomáhá poslech meditační hudby. Po asi 10 minutách mi odstartovalo poměrně silné točení, ale ne hlavy, ale celého těla. Jako bych ležela na velké plošině, která se se mnou roztáčí. Točení zrychlovalo. Trvalo to celkem dlouhou dobu. Pak jsem uprostřed hrudi ucítila menší tlak. Jako bych byla napojená na nějakou trubici co vede nahoru. Následoval silný pocit, že stoupám vzhůru. Srdce mi tlouklo jako o závod :D, páč je to stav z kterého jsem stejně pořád trochu poprděná. Cítila jsem, že už je to blízko, ale po chvilce mě to zase vrátilo zpět. Tak snad si to příště, už sama sobě dovolím :). Nicméně to bylo doposud to nejsilnější co se mi podařilo. A myslím, že na základě této zkušenosti mohu říct, že kdo má rád kávičku - vzdávat se jí nutně nemusí, protože jsem si jí dala. ;) krásný večer všem." Martina
 
"Byli jsme nadšený a unešený. Jste skvělý, opravdoví, upřímní... Na nic si nehrajete a jste prostě lidi, na které se těší rádo :)" Dáša
 
 

Korektura Jaroslav Hála foto pixabayflickr, flickr, foto

NOVÝ ŽIVOT NA ZKOUŠKU

14. září začíná Tvůj 4 týdenní nový život na zkoušku. Budu ti společně s našim týmem k dispozici každý den! Maximálně osobní přístup, žádný automatický kurz. A jen za 499 Kč... Uděláme společně velký skok ve tvém životě. Těším se na tebe. S úctou k Tvému životu. Jindřich Sidris

CHCI VĚDĚT VÍCE

SETKÁNÍ: LÁSKYPLNÝ SVĚT V PRAZE, 19.9.

Na setkání se mimo jiné potkáte s velkou částí týmu Láskyplného světa - Terí a Sidris, z Průvodců Vládce Síly zde bude Akaratura, Miloš Kováč, Vivianna, náš terapeut Martin, reální astrální cestovatelé, business tvůrci a další. Toto složení zaručuje skutečně milé a vysoké rozhovory. 

REZERVACE