Procitnutí, pochopení a propojení se vším

V Astrální akademii zažíváme postupné probouzení, již nevěříme, ale víme. Vše zažíváme na vlastní kůži, mysl, realitu… na svém vlastním životě. Dnes si můžete přečíst jedno krásné prozření od Járy, který v té době dokončoval druhý stupeň Astrální akademie.  

“Myšlenky mi přijdou, jako by nebyly moje. Já nepotřebuji přemýšlet. Stačí mi cítit, že všechno je v pořádku. Nic víc, nic míň.

Avšak myšlenky jsou nezbytné pro tento svět. Tím ho kujeme, přetváříme. Na úrovni, ve které žijeme, jsou naším větrem na louce. Bez nich se louka přestane hýbat, zemře, ztratí se v zapomnění času a prostoru. Sny a myšlenky nejsou o nic méně skutečné než “reálný” svět.

Nechat se strhnout tak “reálným” fyzickým světem, který mám každý den na talíři, dávalo občas zabrat. Tyto utrápenější dny ale vyvážilo mé vědomění a prozření, které přicházelo v ty jiné. Pokud chci cítit co nejvíce sebe, svou pravou podstatu, toho, kým chci ve skutečnosti být (totiž Radostným člověkem, který šíří Lásku a Radost mezi lidi nenásilným způsobem, který si je každou vteřinu svého života vědom toho, že to fyzické, to “reálné” a pevné kolem mě je pouze hra a iluze, a který je Vládcem Síly (studentem Astrální akademie), tak je potřeba zapomenout na budoucnost a minulost (samozřejmě mít třeba plán, co budu dělat zítra a pamatovat si svoje jméno – extrém není potřeba) a soustředit se na přítomnost.

V té cítím naplnění, o kterém mi přijde, že se o něm většině lidí ani nesnilo.

Láska k druhému člověku je silná, ale procitnutí, naprosté pochopení a spojení se vším – to nejde ničím nahradit. Mám pocit, že tuto hru můžu hrát z jiné výšiny, na jiné úrovni a tam mě to táhne. Tam cítím, že je mé místo více než tady na zemi – což s ohledem na to, jaký mám úspěch v tom, co dělám na zemi, je silnější, čím  jsem úspěšnější.

Cítím, že teď žiji tak, že si dokážu představit takto strávit celý zbytek života šťastně jako málokdo, přesto mám v sobě skulinu, kterou vyplní, co přijde – co to bude, to se nechám poddat. To vymyslet nejde."

Astrální očista domácnosti

Zjistit více

Nové a moderní audio meditace

Přejít na web

Tvá cesta k úspěšnému
- materiálnímu životu
- harmonickým vztahům
- hlubokým duchovním prožitkům

Vstup do Astrální akademie

První kroky k astrálnímu cestování

2,5 hodinové video, které ti umožní ještě dnes začít s astrálním cestováním.

ZDARMA