Zemřelé kontaktujeme jen v nutných případech

Zemřelé kontaktujeme jen v nutných případech

Dobrý večer, shodou okolností jsem se dnes večer dostala na vaše stránky a pročítám si je.. Už to bude deset let, co jsem začala hledat odpovědi, za tu dlouhou dobu se změnilo už hrozně moc v mém životě. Jedno však zůstává nezodpovězené. Tehdy odešla navždy moje dcera a já celou dobu toužila slyšet od ní nějaká slova. Ne, už netruchlím, přestože mi chybí, smířila jsem se a snad jí pustila dál. Jen chci vědět, kde je, jak se má, jestli se ještě sejdeme na zemi... Zkoušela jsem s ní komunikovat, ale nejde mi to, nesmím, nevím.  Je možné zprostředkovat mi od ní jakoukoliv zprávu? Něco, co mě přesvědčí, že je to opravdu od ní. 

Dobrý den, odchod blízkého člověka je složitá životní situace, ale my ji společně zvládneme. Přesměruji na článek zde.

Terapie po smrti blízkého člověka

kdy se spolu ocitneme na čtyři hodiny ve zcela bezpečném, kontrolovaném prožitku přijmutí v nově zrekonstruovaných a útulných libereckých prostorách. Pokud bychom však uvažovali o komunikaci se zemřelými na dálku, pak bohužel pro vás nebudu mít dobré zprávy, jelikož komunikaci se zemřelými již zprostředkováváme jen ve zvláště důležitých či neobvyklých situacích - třeba je potřeba dohledat číslo sejfu, nejsou jasné okolnosti úmrtí apod.

V takových chvílích je důležité se se zemřelým spojit a vše dořešit ke klidu všech (v takovýchto chvílích ani zemřelí většinou nemůžou dojít klidu a stále se snaží pozůstalým říci vše potřebné). Ale i zde velmi důkladně vybíráme, zda se se zemřelým spojíme, či nikoli.

V ostatních případech již zemřelé nekontaktujeme, není to dobré pro žádnou stranu. Dříve jsme to dělali, ale jakmile dostala rodina zprávu, o kterou žádala, tak se vyrojily další a další otázky, obnovil se smutek a vzpomínky a zemřelého opět začali myšlenkami tahat k sobě a nejednou se stalo, že si doma rodina vytvořila i bytost, která vypadala stejně jako zemřelý, ale byl to jenom jejich vytvořený fantom z velkého přání a smutku.

Vám dcera odešla již před mnoha lety a sama píšete, že již máte v sobě vše uzavřené, a to je velmi obdivuhodné a důležité. Mohlo by vám pomoci prožití hlubokého stavu vědomí, kde se dostanete do stejné sféry (do světla) a prožijete klid a lásku, ten stav, kdy nikoho a nic nepotřebujete a jste šťastná sama o sobě.

Toto je pro nás velmi nepochopitelné a neuchopitelné, dokud se tam skrze hlubokou meditaci sami nedostaneme. Poté pochopíme a najdeme sami klid na duši, protože již víme, kde naši blízcí jsou a že je to tak vše zcela v pořádku. Pakliže byste chtěla tento hluboký stav prožít, přijďte za námi ZDE a na všem se dohodneme. Přejeme opravdu klidné a láskyplné dny.