Silný tlak při astrálním cestování

Silný tlak při astrálním cestování

“Ohledně astrálního cestování, tam mám trošku problém s tím, že když jsem uvolněný a pozoruji astrální tělo kolem mého těla, tak se začne v těle vyskytovat silný tlak, jako by mě něco svíralo, anebo naopak jako bych měl puknout, a když se snažím udělat jakékoliv cvičení na výstup, nebo si jen představím, že vystupuji, tak tlak zesiluje. Tak jsem si řekl, zesílím to ještě více, a ten tlak byl potom tak silný, že se mi začaly hodně třepat ruce, jak při nějakém záchvatu .

Tak jsem toho vždy nechal, protože si pamatuji, že jsi říkal, že když se začneme třepat, že to není dobré. Ze startu mi u toho velkého tlaku nešlo ani pořádně dýchat, ale teď už jsem se naučil dech trošku zvládat, tak si říkám, že asi budu muset nějak postupně i ten tlak uvolňovat, ale zase když jsem to zkoušel, tak mé tělo začalo padat zpět do těla. Když je ten tlak, tak astrální tělo chce ven, ale přes ten tlak to nejde. Jednou mě z toho tlaku rozbolela i hlava. Takže teď řeším, jak naložit tady s tím, no.

Zvláštní ale je, že ten tlak přijde, kdykoliv jen pomyslím na to, že chci z těla ven. I teď v práci, nemusím se ani uvolňovat, nemusím dělat nic, jen si představím, že jsem mimo tělo,  anebo že letím nahoru, a tlak v těle se začne ihned objevovat. Nevíš náhodou, jak s tím naložit ? ” Petr.

Nejdřív musím říci gratuluji!!! Protože zde máme dokonalé znamení, že opravdu vnímáš své astrální tělo. Ten tlak je průvodní jev krátkodobého vystupování astrálního těla z hmotného těla. Opravdu děláš dobře, že se zastavíš, když se třepe tělo. Tvé fyzické tělo není ještě zcela připraveno Tě propustit na astrální výlet - takže potřebuje více času, uklidňovat a konejšit jako miminko. :) 

Pojďme proto zpomalit - opravdu jdeš velmi daleko v poznání člověka, a proto vše přijměme, jemněji, snadněji.  Tedy, užívej si svou sílu, doslova si užívej svou astrální sílu kdekoliv, využijme toho, že ji cítíš kdykoliv, v práci, venku, doma... . Vždy si ji probuď, chvíli ji vnímej klidně, čistě, až láskyplně, a opět jdi dále... . Pak opět navnímej..., opět pusť..., opět navnímej..., opět pusť... . Pak večer ulehni do co nejhlubšího stavu, opět navnímej svou sílu a pokus se ji udržet co nejdéle. Nyní však nechceš astrálně cestovat, ale poznat, co je ta síla, kdo jsi Ty, co je Tvé astrální tělo. Víš, doslova se s tímto novým poznáním spřátel :) 

1) Po nějaké době 

(někdo za týden, někdo za měsíc, já za devět měsíců, někdo za rok) Tě to již bude krásně nudit. Ten stav bude pro Tebe samozřejmý. A tady je Tvá chvíle pro pokračování - ale ne dříve.

2) Metoda klidné Síly

Buď budeš velmi jemně uvolňovat své astrální tělo, důvěrně, klidně... . A díky tomu vystoupíš samovolně a čistě, klidně.

3) Metoda Síly

A opět po nějaké době... budeš postupně přidávat sílu. Právě svou astrální sílu, kterou vnímáš již nyní. Budeš však pozorovat, že Tvé hmotné tělo je již zcela klidné a že Tvůj astrální výstup je jeden z nejkrásnějších prožitků. Ve chvíli, kdy bude potřeba, můžeš přidat i velké množství síly, což bude sloužit jako rozhodnutí "Vystupuji astrálně!".

Není nic dokonalejšího, neboť tím opravdu poznáš nejniterněji sám sebe, své síly, a zcela přirozeně začneš astrálně cestovat - nyní však velmi jemně. Děláš nejlépe, jak můžeš - toto je totiž přirozená cesta, jdeš proto dokonale.