Online přednáška o astrálním cestování

Online přednáška o astrálním cestování

Zajímá vás astrální cestování, ale ještě nemáte odvahu si jej prakticky vyzkoušet a poznat tak na vlastní kůži nehmotný svět? Nevíte, proč byste vůbec měli dočasně opustit své hmotné tělo? K čemu je dobré astrální cestování i pro praktický život ve hmotě? Moc chcete astrálně cestovat, ale bojíte se nejrůznějších bytostí a toho, že se již nevrátíte do svého těla?

Ať vás o astrálním cestování zajímá cokoli - my vám vše zodpovíme jako Astrální cestovatelé. Veškeré obavy tak odpadnou a vy budete moci začít objevovat krásy nehmotného světa.

Poznejte jaký je svět nad hmotou. Mimotělní cestování vám otevře nejen oči, ale celé vědomí. Prožijete sami na sobě, kde se nacházíte a kdo jste ve svém nitru. Budete se doslova pohybovat svou duší a poznáte nezávislost na hmotě.

Od té chvíle budete ve sféře za hmotou i ve hmotě samotné Tvořit zcela vědomě. Již nikdy nebudete mít strach z odchodu ze světa, protože vy již víte...

Vy jste Tvůrce světa. Tvořte svůj svět.

Na pohodových přednáškách věnovaných zažíváme nahlédnutí, jaké úžasné probuzení do světa nad hmotou dává astrální cestování!

PROŽIJETE

1) Přednáška o astrálním cestování
2) Jaké je to být astrální cestovatel?
3) První prožitky, pochopení života na Zemi
4) Volné cestování prostorem
5) Zjistíme, jak se dá v astrálních sférách tvořit s přesahem do hmotného světa.
6) Rozdíl mezi astrálním a mentálním cestování
7) Rozdíl mezi astrálním cestování a lucidním snění
8) Vyvrátíme si mýty a pomluvy
9) Zodpovíme veškeré vaše dotazy. 

"Ako to tak silnelo, spomenul som si na Tvoje slová, Sidris ,  “jdi ven! ”  “Já chci jít ven!!!” Zrazu, ako keby cez hrudník, som sa jemne a elegantne vytiahol nad telo, ale až za posteľ na jej koniec, kde som ostal levitovať asi pol metra nad zemou."
Marián

ZÍSKÁTE INFORMACE JAK REÁLNĚ ZAČÍT Z DOMOVA

a) Jak prostřednictvím mysli ovládnout fyzické tělo
aby bylo zcela klidné a poslouchalo nás - nikoli my jeho. Ve chvíli, kdy chceme astrálně vystoupit a při tom se chceme podrbat na nose, nemůžeme očekávat velký úspěch. :)

b) Jak nacítit astrální a mentálního tělo v běžném stavu mysli
Jak působí naše astrální a mentální tělo ve fyzickém světě? Co všechno dokážeme a jak na sebe vzájemně působíme Připravujete se z teorie do reality astrálního cestovatele.

c) Mentální cestování
mnoho lidí cestuje pomocí svého vědomí / ducha a nazývá to astrálním cestováním. Proto nutně musíme poznat rozdíl mezi mentálním a astrálním cestováním.

d) Jak astrálně vycestovat a co dále?
Proč astrálně cestovat, jak se dá prakticky využít, vyvrátíme si mýty a pomluvy. Vysvětlíme si astrální tvoření a hlavně - připravte si všechny otázky, které vás zajímají. :) Jen tak bude mít naše setkání skutečně velký smysl. :)

SEJDEME SE NA 3 HODINY

Přednáškou vás provede Jindřich Sidris, který se tomuto fenoménu věnuje velmi intenzivně od svých 12 let. V 17 letech prvně astrálně vystoupil. Od té doby  nehmotný svět považuje za svůj první domov. A nyní, si přednášku astrálního cestování nádherně užijme! Těšíme se :)

“Od té doby, co prvně astrálně vystoupíte, vám svět kolem vás začne připadat jako sen. Astrální svět je reálnější než ten, který zde známe, a jakmile pochopíme, jak funguje, můžeme ho aktivně využít pro tvoření v tomto hmotném světě.” 
Sidris 

ONLINE PŘEDNÁŠKA

- 3. července od 19 hodin
- Počet míst na přednášce je omezen 50 účastníky, abyste se mohli volně ptát

VSTUPENKA

- Cena vstupenky na přednášku je 90 Kč a zakoupíte ji na konci tohoto článku
- Po zakoupení zde na stránkách vám přijde e-mail s doplňujícími informacemi (prosím zkontrolujte si složku hromadné pošty či spamu, až poté případně piště přímo na email pohodove@astralnicestovani.cz - děkujeme).    

 

"Důkaz jsem si dal. Když jsem se vracel, koukl jsem v koupelně na skříňku se zrcadlem z vrchu a přesně vprostřed vedl elektrický kabel k osvětlení. No a když jsem si vzal židli a koukl tam, tak tam byl."
Martin
 

Těšíme se na společně strávený den, během něhož opět poodhalíme oponu hmotného světa - ovládneme jak fyzické tělo, tak naši duši (astrální tělo) i ducha (mentální tělo), a tím se nadneseme nad hmotu samotnou. Jednou provždy změníme své vnímání světa kolem nás i  sama sebe.

Tip: Pokud již teď víte, že chcete reálně astrálně cestovat, tak se přihlaste na celý online kurz Astrální cestování, který vás v průběhu 11 měsíců připraví zcela přirozeně. Ano, budete astrálně cestovat!   

JIŽ JSME SPOLEČNĚ PROŽILI 28x

ROK 2020:
- 15. května, online
- 14. dubna, online
- 27. března, online
- 19. února, online
- 8. února, Brno
- 25. ledna, Praha

ROK 2019:
- 26.října, Brno
- 7. září, Praha,
- 8. června, Hradec Králové,
- 27. dubna, Brno,
- 20. dubna, Praha,
- 6. dubna, Liberec,
- 23. února, Valašské Meziříčí,
- 16. února, České Budějovice,
- 2. února, Praha,
- 19. ledna, Brno,

ROK 2018:
- 15. prosince Ostrava,
- 8. prosince, Praha,
- 27. října v Plzni,
- 20. října v Brně,
- 22. září v Liberci,
- 18. srpna v Praze,
- 9. června v Brně,
- 5. května v Praze,

ROK 2017:
- 14. května v Brně,

ROK 2016:
- 15. - 17. dubna v Janově nad Nisou 

JÁ... KDO JSEM?

Jdu v životě správnou cestou? Následuji svůj osud? Co všechno můžu změnit a jak velkou sílu mám? Ovlivňuji já okolí, nebo okolí ovlivňuje mě? Co je po smrti?

Většinu života provází otázky a nejistoty. Pokud se týkají nás – naší osoby, jsou o to více znepokojující a hodit je jen tak za hlavu, je velice obtížné až nemožné. Tyto otázky k nám většinou přichází, když nejsme se životem spokojeni, když si myslíme, že je vůči nám osud nespravedlivý, když procházíme těžkým obdobím. Něco v nás zoufale touží po odpovědi. Kdo z nás se sám sebe někdy neptal: „Proč JÁ?? Proč zrovna já?“

Neznalost a nevědění jsou ubíjející. Pojďme tedy společnými silami rozhrnout těžkou oponu naši mysli a začněme se seznamovat se svým JÁ a tím pochopit naši osudovou cestu. Objevme v sobě sílu, zvyšme si sebevědomí, přestaňme se bát smrti, zjistěme, kdo vlastně jsme a to vše hravou a příjemnou formou.

Online kurz astrálního cestování je velkým pomocníkem na této cestě sebepoznání. Abychom mohli být se sebou spokojení a poznali se v nejčistší podobě, musíme mít v harmonii celé tělo – jak to fyzické, tak to „nehmatatelné“ (mysl, duch, duše, astrální tělo…).

Získáme tak reálný důkaz, že astrální síla proudí v každém z nás. Ucítíme své astrální tělo, zbavíme se strachu ze smrti. Jak silné budete mít astrální cestování?

 

Mluvíte o nás

"Sidrisi děkuji za perfektní atmosféru, doteď jsem nabytý zvláštní supr energií :-)"
Pavel 

"Ahoiky, já moc děkuji za senzační zážitek! Bylo to příjemné, vtipné, domácí a přátelské a tak to má být :)"
Lucka

"Milé, hluboké a silné.....děkuji rovněž za sdílnost v nádherném prostoru,kde jsem cítila domov....❤ "
Eleni

"Dobrý večer Sidrisi, děkuji za za velmi pěkné sobotní odpoledne s příjemnými lidmi, kteří se zajímají o podobná témata. Bylo to fajn, žádná suchá neosobní přednáška, ale příjemné a poučné povídání s přáteli:)) Děkuji a přeji pohodové dny, plné tvořivé síly."
Zdraví Hana

"Ahoj Sidrisi a Terí, tak šest dnů po workshopu se vám už hlásím, že jsem dnes v noci astrálně vycestovala ! Mám z toho velikou radost ! :-D :-D :-D "
Šárka 

"Zdravim pratele, tak uz jsem asi take zasveceny. cca 20 min letani od zeme az do stratosfery v ohromnych rychlostech i s pocitem pretizeni. Problem absolutne zadny, jen jsem se nad Josefovem srazil s nejakou stribrnou kouli. Otocil jsem se a ona letela velkou rychlosti dal,  tak jsem to neresil. Ted se tady smeju jako blbecek. Zatim letam prevazne v poloseru, jen na chvilku cisci obrysy. Jeste jeden poznatek, choval jsem se jako ulicnik, jako kdyby mi bylo 15 i stejny pocit, plny energie, zrychleny. Fyzicke telo slyselo letadla red bull teamu a ja se za nimi hned vydal, doletel jsem je. Byla pecka je v te formaci pozorovat, vydel jsem piloty se sluchatky, proste vse. No a taky me napadlo mu zahybat s vejskovkou, proste klukovina. Tak snad nebudou zitra volat technika, ze jim vybroval knipl. Dukaz jsem si dal. Kdyz jsem se vracel, koukl jsem v koupelne na skrinku se zrcadlem zvrchu a presne v prostred vedl el kabel k osvetleni. No a kdyz jsem si vzal zidli a koukl tam, tak tam byl. Pri vytěleni jsem pouzil misto snazeni se o otoceni, skok ci jinou techniku, techniku fantazie, proste jsem si predstavil, ze jsem mimo telo a ve vterine jsem ve spirale stoupal ke hvezdam. Zrychlene jsem si nacitil ast. telo metodou co jsme se ucili a pak jsem si za pomoci oci navodil toceni hlavy a pocit, ze stoupam. Ne nad telo, ale nahoru do nebe. Ale jste predtim jsem se snazil obelstit mozek predstavou, ze sedim a ne lezlim. No kdyz uz jsem nevedel jestli lezim, nebo sedim, tak jsem odstartoval. Navlodil jsem si POCIT. Na zkousku jsem se vratil, probudil, zahybal rukama nohama, otevrel oci, zase je zavrel a ve vterine by zase u stropu. Pak jsem sel na pivo, uz tedy ve hmotnem svete. Vsem preji uspech! PS: Jestli to byla jen fantazie, tak tedy opravdu husta."
Martin

"S další proměnou mi pomohl váš kurz astrálního cestování, který byl naprosto skvělý! Možná se mi i podařilo vycestovat, ale i přes všechno co jsem cítila si tím nejsem jistá. Zabral na mě fialový vír, který v momentě, kdy se dotkl mého těla, způsobil to, že jsem byla najednou neskutečně lehká, ocitla jsem se v naprosté tmě, která byla taková měkká a příjemná a zjistila jsem, že v ní dokážu udělat krok, cítila jsem neskutečnou euforii. Snažila jsem se přesvědčit, zda se mi to opravdu povedlo, ale v tu chvíli jsem si vzpomněla na své tělo a najednou jsem ho znovu začala vnímat a vidět postranní světlo od lampičky. Takže pokud se mi to opravdu povedlo, můj výlet trval opravdu jen pár vteřin. (Mimochodem, když jste řekli, že je možné, že se ocitneme v naprosté tmě, měla jsem strach a říkala si, že tam určitě nechci :) ale to co jsem zažila nebyla vůbec strašidelná tma, naopak jsem se v ní cítila moc dobře). Od té doby to každý den zkouším, většinou když jsem v klidu odpoledne a pak ještě večer než jdu spát. Zatím se mi povedlo jen rozhýbat své astrální tělo v okolí mého těla a mít úplně volné ruce, ale úplně ven z těla jsem se ještě nedostala. Také trénuji telekinezi a s bankovkou to opravdu funguje skvěle. Takže moc děkuji za tak úžasný den s vámi."
Jana

"Přátelé včera jsem se zúčastnil přednášky astrálního cestování v Brně s Jindřichem a Terezkou a jsem nadšený, šťastný a ohromený, a to nejen tím, co všechno jsem se tam dozvěděl, mohl si vyzkoušet a naučit se, ale především jejich velice milým přístupem, jsou ÚŽASNÍ, ZLATÍ, no nedá se to slovy popsat. Přeji všem lidem dobré vůle mít tu čest se s nimi OSOBNĚ SETKAT. Terezko, Jindřichu DĚKUJI, děkuji ŽE JSTE
Petr

 

Vstupenka na webinář