Terapie po smrti blízkého člověka

Na téma “smrt” najdete na našich stránkách již mnoho článků, ale přesto se ve chvíli, kdy vám odejde někdo blízký, stále obracíte přímo do naší e-mailové schránky o radu a často žádáte mimotělní působení pro komunikaci se zemřelým.

Co právě teď prožívá?

"Jak se s tím mám smířit? Pohybuje se stále u mě? Slyší mě? Co mám bez něj / bez ní dělat? Počká tam na mě? Já jsem toho tolik neřekl a teď mě to mrzí.”  Mnoho otázek, mnoho slz a beznaděje.

Uvědomili jsme si, že píše stále stejný typ lidí - ti, kteří se bojí smrti, a přestože věří, že smrtí život nekončí, tak potřebují ujištění od svého zemřelého příbuzného, že je vše v pořádku. 

Zde nepomůžou články. Pomůže tedy vzkaz od zemřelého? 

Bohužel ani toto se v naší praxi nepotvrdilo. Když předáme vzkaz, obnoví se pozůstalému veškeré emoce od začátku, znovu začne prožívat ztrátu blízkého, k tomu se v mysli vyrojí další a další otázky a dostáváme se do začarovaného kruhu. 

Jak tedy nejlépe pomoci?

Rozhovorem / terapií. Vysvětlením, co se právě odehrává se zemřelým i s pozůstalým. Co se skrývá za děsivým slovem “smrt” a že to děsivé vůbec není, spíše "Návrat". Pozůstalý se potřebují vypovídat, sdílet své stesky s někým, kdo danému tématu rozumí,  je schopen poskytnout veškeré rady a dát této abstraktní problematice jasnou podobu. Náš terapeut prožil na svůj věk ztrátu již mnoha blízkých lidí a dokáže vás tak niterně pochopit. Proto jsme se rozhodli ještě lépe pomáhat vám, kteří momentálně procházíte zármutkem ze ztráty blízkého člověka, a od této chvíle přeskočíme vše nefunkční a přejdeme k samotnému osobnímu rozhovoru a terapii.  

Terapeut Martin Pacalaj

Terapie po smrti blízkého člověka

Ať jste z jakéhokoli koutu České Republiky či dokonce ze zahraničí, věřte, že je léčivé si vzít den volna a udělat si den je sami pro sebe. Vy si to doopravdy zasloužíte! Jeden den, který bude jen váš a který vám umožní žít doslova klidnější život. Ten den bude jen váš!

S námi se lidé cítí bezpečně, proto za námi běžně jezdí z celého Česka (309 km) , i ze zahraničí (až 1613 km). Terapie bude probíhat v terapeutické ordinaci v Liberci. Jsme hned u vlakového a autobusového nádraží, tedy příjemná dostupnost ze všech měst.

Setkáme se přibližně na 4 hodiny a počítejme prosím s ohodnocením 2.000 Kč. Nedokážeme předem říci, zda po celou dobu setkání budou probíhat niterné rozhovory u čaje, a nebo budeme společně schopni jít do hlubších stavů vědomí pro pochopení života. V některých jedinečných případech se stává, že v tomto hlubokém stavu vědomí se se zemřelým osobně setkáte - je však důležité si uvědomit, že se jedná o mentální cestování, tedy zážitky jsou jemné a niterné, neočekávejte zjevení se zemřelého v místnosti, jako z okultních filmů.  

Útulné prostory

Ocitneme se spolu na čtyři hodiny ve zcela bezpečném, kontrolovaném prožitku přijmutí v nově zrekonstruovaných a útulných libereckých prostorách. Najdete nás přímo u vlakového a autobusového nádraží, nebo deset minut chůze z centra města. Ulice Matoušova 453/21, Liberec

Jak se k nám dostanete? Podívejte se na mapu, cestu, dopravu, ubytování - zde

Co je třeba udělat?

Vyplňte formulář, který se nachází na konci tohoto článku. Do vaší e-mailové schránky obdržíte zprávu (prosím zkontrolujte složku spam / hromadné), kde budete mít veškeré potřebné informace.

Proč přijet k nám?

Od roku 2010 jsme se setkali s mnoha metodami vstupu do hlubinných prožitků. Zkušenosti z více než tisíce terapií nám ukázaly zcela jednoznačnou, bezpečnou a opravdu pomocnou cestu. Vyvinuli jsme tak vlastní metodu právě skrze zkušenosti osobní i klientely. Pokud k nám zavítáte, zapomeňte prosím na své minulé zkušenosti opakující nepříjemné zážitky, nebo dokonce terapie v sedě. Tělo musí být odpočinuté a veškeré prožitky se musí pochopit až do jádra problému. Odchod blízkého člověka je složitá životní situace, ale my ji společně zvládneme. 

Terapie po smrti blízkého člověka - objednávejte se zde.

 

S námi se cítíte bezpečně

proto tvoříme opravdová přátelství a jezdíte za námi do Liberce až 1613km. Jaká jsou setkání?

98% klientů (čti přátel) je plně spokojeno.

80% a více do krátké doby změnilo život. Mají jej vědomý, kvalitní a více si jej užívají.

70% a více z nich je nadšeno a provedlo právě ty důležité kroky v životě vedoucí k opravdovému štěstí.

40% z nich zcela změnilo přístup k životu a stali se velmi úspěšnými a vyrovnanými lidmi. Probudili v sobě opravdové poznání, což si žádá příjemné a dlouhodobé cesty.

Jezdíte k nám nejvíce z Česka, Slovenska, Velké Británie (Londýn a Wales), Francie (Paříž a Marseille), Švýcarska, Rakouska, Německa a Slovinska. 

Nové a moderní audio meditace

Přejít na web

Tvá cesta k úspěšnému
- materiálnímu životu
- harmonickým vztahům
- hlubokým duchovním prožitkům

Vstup do Astrální akademie

První kroky k astrálnímu cestování

2,5 hodinové video, které ti umožní ještě dnes začít s astrálním cestováním.

ZDARMA

Hlubinné terapie

Místo, kde život znovu začíná.

Zažít a začít