Překážka při astrálním cestování? Využij ji ve svůj prospěch!

Překážka při astrálním cestování? Využij ji ve svůj prospěch!

“Dobry den, jsem Veronika  a už dva roky zkoušim a zajímám se o magii, ale žádná z nenormálních věci se nedostavila... Je mi 17 a jediné, co dokážu, je pomoct, když někomu není dobře, tak se mi zdá, že to zmírním tu bolest i na sobě... třeba řezná rána se mi rychleji zahojila než někomu jinému, ale chtěla jsem vždy zkusit astrálně vycestovat, jenže nejde to... jediné, co dostanu je tlak, a to je vše, pak otevřu oči, ale i když nechci... pomůžete mi?"

Správné pojmenování je důležité

První, na co bych se u tebe zaměřila, je tvé vnímání všech těchto jevů, které chceš ovládnout. Píšeš o nich, že jsou “nenormální” - dokud o nich budeš takto smýšlet, tak sama sobě bráníš v jejich poznání. Je třeba přijmout, že tyto věci jsou zcela běžné a samozřejmé a můžou je ovládat všichni, kdo budou na sobě v tomto směru pracovat.  To, že ovládáš základy léčení, je skvělá dovednost a buď na ni právem hrdá - rozvíjej ji dále. 

Pevná koncentrace je základ

Píšeš, že tě zajímá astrální cestování, ale k tomu je potřeba hlavně ovládnout svou mysl (základní návod zde). V tvém věku není kam spěchat, a proto začni telekinezí a následně sledováním aury.

Díky tomuto se naučíš pevně koncentrovat, což je jedna z klíčových vlastností pro vědomé opuštění těla. Můžeš také přijít na náš online kurz Astrální cestování, kde se naučíš vše potřebné pro astrální cestování. Nebo aspoň přijď na přednášku, která je napěchovaná všemi informacemi a můžeš se ptát na to, co tě zajímá a s čím konkrétně potřebuješ pomoci. 

Vše co se děje, ti pomáhá

Když se ti samovolně otevírají oči, tak nejjednodušší řešení je si oči zavázat, aby i po otevření jsi měla před očima stále tmu. Dá se takto vystoupit i s otevřenýma očima - jsou lidé, kteří to i preferují, jelikož je to udržuje více koncentrované a myšlenky jim neutíkají. Ze všeho, co se nám děje, můžeme udělat naši výhodu, a to je třeba si uvědomit. Nemůžeme hledat problémy a obviňovat okolnosti, že právě kvůli něčemu máme špatný život, či se nám nedaří vystoupit. Ne…

Všechny jevy, které prožíváme, všechny věci, které se nám dějí, jsou tu pro nás a snaží se nám dopomoci k našemu cíli - jen my je občas nepochopíme a dáváme jim označení “problému”, “nepřítele”, “celý svět se proti mě spikl” apod. Všechno ve svém životě využij ve svůj prospěch. Často při astrálním cestování je "problém" dechu - ve chvíli, kdy začneme opouštět tělo, může nás myšlenka na náš vlastní dech stahovat zpět do těla.

Nejednodušší je dech opět využít ve svůj prospěch. S výdechem se nořit do hlubších stavů vědomí a s nádechem posouvat ven své astrální tělo. Toto ti určitě pomůže se posunout zase o kousek dále a případně se těším na viděnou v kurzu Astrální cestování.