Astrálně vám pomáháme na dálku

“Dobry den, mohli byste mi prosím napsat, jak dokážete pomoci lidem na dálku?”
Petr 

Možností, jak pomoci lidem na dálku, máme skutečně mnoho. Vždy ale k pomoci využíváme mimotělní působení, kdy opouštíme naše hmotné tělo a jdeme za daným člověkem. Vždy k pomoci využíváme mimotělní působení, kdy naši kolegové opouštějí hmotná těla a jdou za daným člověkem.  Předně vám bude pomáhat náš mimotělní cestovatel Amoris.

Pokud chcete využít Pravidelnou astrální očistu domácnosti, pokračujte zde. Pokud máte potíže s nevýtanými bytostmi, jste tu správně:

Mimotělní cestovatel s vámi řeší: Duch v domě

Tento jev řešíme pomocí mimotělního cestování, kdy buď my, nebo náš kolega jdeme do hluboké meditace a následně na dané místo cestujeme naším vědomím / duchem (mentální cestování). Pakliže si to situace žádá, cestujeme i pomocí naší duše - astrální cestování. Na konkrétní místo se dostaneme pomocí fotek, které nám zašlete. Zde již hledáme zemřelého, entitu, či pouze nakupené množství síly, která zapříčiňuje problémy v domácnosti, a vše řešíme podle dané situace.

👉 Pod tímto článkem je možno zakoupit naší službu a my se vám okamžitě ozveme a domluvíme si vše, co je potřeba.

"Velmi Vám děkuji za Vaši zprávu a také bych Vám chtěl poděkovat za to, že děláte takové úžasné věci pro svět. Vaše články mi do života vnáší inspiraci a pomáhají mi nalézat to, na čem mi opravdu záleží, tedy lásku a poznání. Astrální cestování, regrese do minulých životů i prohloubení poznání svého Já, jsou věci, které toužím ve svém životě poznat. Také bych nesmírně rád poznal i Vás. Ještě jednou děkuji a také přeji mnoho sil, lásky a úspěchů!"
Michal z Pardubic :-)

 

Astrální očista domácnosti

Zjistit více

Nové a moderní audio meditace

Přejít na web

Tvá cesta k úspěšnému
- materiálnímu životu
- harmonickým vztahům
- hlubokým duchovním prožitkům

Vstup do Astrální akademie

První kroky k astrálnímu cestování

2,5 hodinové video, které ti umožní ještě dnes začít s astrálním cestováním.

ZDARMA