Jak astrálně pomáháme na dálku

“Dobry den, mohli byste mi prosím napsat, jak dokážete pomoci lidem na dálku?”
Petr 

Možností, jak pomoci lidem na dálku, máme skutečně mnoho. Od cesty Vládce Síly, přes online kurz Astrální cestování až po pomoc od mimotělního cestovatele. Záleží na tom, o jakou pomoc se jedná, vždy ale k pomoci využíváme mimotělní působení, kdy opouštíme naše hmotné tělo a jdeme za daným člověkem. Zde jsou ty nejběžnější problémy, s kterými se na nás obracíte:

 

1) Cesta Vládce Síly

Jde o velice komplexní cestu osobnostního rozvoje - nalezení smyslu života, otevření jasnovidnosti, získání schopnosti mimotělní cestování, telekineze apod. Tuto cestu vedeme také na dálku, a to buď formou e-mailové komunikace, anebo video telefonátů, které se svou kvalitou už hodně přibližují osobnímu setkání.

Cestu Vládce Síly naleznete na našich stránkách VladceSily.cz

2) Kurz Astrální cestování

Poznejte život nezávisle na svém hmotném těle. Po dobu 11 měsíců získáte každý 3. den nové video! Připravíme vás od začátků na život astrálního cestovatele.

Online kurz naleznete na našich stránkách AstralniCestovani.cz

3) Pravidelná astrální očista domácnosti

Všichni chceme mít své domovy harmonické, útulné a cítit zde pocit bezpečí a jistoty. Občas se však stává, že se ve svém domově cítíme zvláštně, unaveně, podrážděně. Máme pocit, jako kdyby nám něco nehmotného bránilo žít doma šťastný život.  

Více o pravidelné astrální očistě domácnosti.

4) Duch v domě

Tento jev řešíme pomocí mimotělního cestování, kdy buď my, nebo náš kolega jdeme do hluboké meditace a následně na dané místo cestujeme naším vědomím / duchem (mentální cestování). Pakliže si to situace žádá, cestujeme i pomocí naší duše - astrální cestování. Na konkrétní místo se dostaneme pomocí fotek, které nám zašlete. Zde již hledáme zemřelého, entitu, či pouze nakupené množství síly, která zapříčiňuje problémy v domácnosti, a vše řešíme podle dané situace.

Pod tímto článkem je možno zakoupit naší službu a my se vám okamžitě ozveme a domluvíme si vše, co je potřeba.

5) Životní trápení

Řešíte životní trápení, nejistoty, či jen máte otázky, s nimiž si na své cestě nevíte rady? Mimotělním působením za vámi bude cestovat mimotělní cestovatel Martin a můžete vyřešit:

Proč se doma cítím špatně?
Proč si teď nerozumím s partnerem / dětmi / rodiči?
Jak se mám v dané situaci rozhodnout? (náhled do budoucnosti na křižovatce života)
Jak se má tatínek v posmrtných sférách? Vzkazuje mi něco?
Proč se náš pejsek chová....
Co máme doma za bytost?
... a podobné ...

Pod tímto článkem je možno zakoupit naší službu a my se vám okamžitě ozveme a domluvíme si vše, co je potřeba. 

6) Léčení na dálku

Tento druh působení již neprovádíme. Léčitelství je komplexní záležitost, kde je potřeba intenzivní práce na obou stranách, byť se dá komplexní péče podpořit i působením na dálku. Připravujeme však spolupráci s Vládci Síly, proto časem se dočkáme dlouhodobého léčitelství při osobním setkání.

Pokud vša nastoupíte na cestu Vládce Síly, pak vás přímo léčitelství naučíme.

7) Komunikace se zemřelými

Někdy není ta správná cesta... Avšak dokonalé řešení po ztrátě blízké osoby naleznete zde.

 

"Velmi Vám děkuji za Vaši zprávu a také bych Vám chtěl poděkovat za to, že děláte takové úžasné věci pro svět. Vaše články mi do života vnáší inspiraci a pomáhají mi nalézat to, na čem mi opravdu záleží, tedy lásku a poznání. Astrální cestování, regrese do minulých životů i prohloubení poznání svého Já, jsou věci, které toužím ve svém životě poznat. Také bych nesmírně rád poznal i Vás. Ještě jednou děkuji a také přeji mnoho sil, lásky a úspěchů!"
Michal z Pardubic :-)

 

Webinář o astrálním cestování

16. ŘÍJNA OD 19 HODIN Ať vás o astrálním cestování zajímá cokoli - my vám vše zodpovíme jako Astrální cestovatelé. Veškeré obavy tak odpadnou a vy budete moci začít objevovat krásy nehmotného světa.

ZDARMA

Online kurz Astrální cestování

poznej život nezávisle na svém hmotném těle

CHCI VĚDĚT VÍCE

Vládce Síly

Řekni nám, po čem toužíš a společně to dokážeme. Vládce Síly propojuje hmotný a nehmotný svět a tak zapadne poslední dílek. Tvoř svůj svět. Buď Vládce své Síly. 

Chci vědět více