Vyřešila jsem hádky s dětmi

S každým ve svém životě dokážeme najít klidné řešení, ale jakmile přijdeme do interakce s našimi dětmi, stačí malinko a hned vybuchneme. Zrcadlí nám naše největší slabiny a dávají nám tak možnost růstu. Jsou to naši největší a nejpřísnější učitelé, odhalí i naši nejmenší nejistotu. 

Jak najít sama sebe v každodenním shonu událostí a úkolů a ještě se stát dokonalým psychologem pro děti a manžela? Společně na to přijdeme. Stejně jako s Vládkyní Martinkou, která již po několika týdnech na cestě Vládce Síly docílila prvních velkých úspěchů:

“ Do Vládců Síly jsem šla hlavně kvůli narušenému vztahu s manželovým synem.

Nebyla jsem schopná najít sama sebe a odhalit všechny ty hry, ustát ho a prostě si to užívat. Mám stále pocit, že je co zlepšovat. Ale zažít týden bez hádek, obviňování nebo zloby je pro mě ohromný bonus a splnění toho, co jsem chtěla. A dál?

Zažít pár chvil v přítomnosti, spojit se s věcmi okolo a tento stav prodlužovat. Potkávat lidi, kterým mohu zlepšit náladu. Mám možnost se rozhodnout, jaký den chci mít a jak ho chci prožít. Dostala jsem úžasný nástroj jak změnit své negativní vlastnosti, a učím se ho používat každý den. Potkala jsem fantastické lidi, s kterými můžu sdílet nejen své nadšení a úspěchy, ale i to, co se nedaří.

Naučila jsem se mluvit před lidmi beze studu. Znám najednou opravdové Vládce Síly, co mě nejen podrží, pomůžou, ale jsou úspěšní a šťastní ve svém životě a ještě jako bonus tvoří Láskyplný Svět.

Život mě začal bavit. To objevování, že nejsem jen kus masa, že nejsem tím, co mi říkají od mala, nebo že něco nemohu či neumím. Cítím velkou naději, že objevím opravdu sebe samu, budu tvořit a podílet se na Láskyplném Světě, ať jsem kdekoli a s kýmkoli.”

Vládce Síly je tu pro tebe v každé situaci a společně dokážeme vytvořit i tvůj dokonalý svět.

👉 www.VladceSily.cz 👈

Webinář o astrálním cestování

13. března OD 17 HODIN Ať vás o astrálním cestování zajímá cokoli - my vám vše zodpovíme jako Astrální cestovatelé. Veškeré obavy tak odpadnou a vy budete moci začít objevovat krásy nehmotného světa.

Vstupenka