Demo verze smrti

Demo verze smrti

Příběhy lidí, kteří prožili klinickou smrt, jsou na internetu tisíce a fascinují nejen laickou, ale také vědeckou společnost. 

Těm stejným lidem řekněte, že astrálně cestujete a reakce bude… No asi si to všichni dokážeme představit. 

Až takový význam přikládáme slovům, názvům, určitým „nálepkám“ kterými označujeme podobné prožitky. 

Jeden rozdíl tu je

Astrální cestování a klinická smrt mají mezi sebou jeden rozdíl. Při klinické smrti vaše fyzické tělo skutečně začíná umírat a tedy vás vědomě pouští dál - do astrálních sfér. 

Při vědomém astrálním cestování prožíváte ty stejné prožitky, ale vaše fyzické tělo dál funguje a je v hlubokém stavu relaxace a vy se tak do něj můžete bezpečně navrátit. Ale abych byl přesný, spíše než „můžete“ se zde hodí slovíčko „musíte“ navrátit. Fyzické tělo si vás zavolá zpět, ať chcete, nebo nechcete. 

Co tedy prožíváme?

Během astrálního cestování se tedy seznamuje s tím, jaké je opouštět fyzické tělo. Najednou jej přestaneme vnímat, rozšíří se vám vědomí. Někdo se nadnáší, jiní se propadají. Vidíme barevné kruhy či proudy energií, nebo oslňující bílé světlo. V uších nám zvoní, slyšíme hučení vlaku, nebo slyšíme „andělské“ zpěvy. 

Při prvním astrálním cestování se většina z nás dostane do bodu, kdy reálně cítíme, že umíráme. Tak jsme si totiž pojmenovali opuštění fyzického těla. Přes tento strach je složité přejít a uklidňujete sami sebe, že to je bezpečné. Ten moment trvá jen vteřinu, ale prostoupí celou vaší bytostí a vy jdete dál. A najednou zažíváte obrovský klid. Jste to vy, čistá bytost, která není omezená fyzickým tělem. 

Cítíte sami sebe, své nitro, smysl života. 

A než se nadějete, jste zpět ve fyzickém těle. Otevřete oči a víte, že jste uviděli svět z jiného úhlu pohledu a ten pevný, materiální svět už nikdy nebude jako dřív. 

Tváří tvář smrti

Astrální cestování dává mnoho darů a jedním z těch cennějších je, že se člověk přirozeně zbaví strachu ze smrti, protože na vlastní duši prožije, že existuje i mimo své hmotné tělo. 

Další je nalezení smyslu - jelikož mnoho lidí, kteří leží na smrtelné posteli, skutečně cítí svůj smysl života a přemítají, co šlo udělat lépe, nebo jinak. Toto je vlastnost „smrti“ = opouštění fyzického těla. Dostáváme se do kontaktu se svou duší a najednou cítíme, proč jsme se narodili. 

Připravil jsem pro vás audio nahrávku, díky které sice astrálně nevystoupíte, ale reálně prožijete toto velmi cenné uvědomí. Nazval jsem jí: „Tvá smrt ti poví tajemství.“ 

TVÁ SMRT TI POVÍ TAJEMSTVÍ 💛 (29 minut)

TVÁ SMRT TI POVÍ TAJEMSTVÍ 💛 (29 minut)