Byla Dorothy Eady skutečně egyptskou kněžkou?

Byla Dorothy Eady skutečně egyptskou kněžkou?

Dorothy Eady známější jako Omm Sety se narodila v roce 1904 v Londýně.

Když byly Dorothy tři roky spadla ze schodů a doktoři si mysleli, že to nepřežije. Úraz sice přežila, ale od té chvíle se změnila. Malá Dorothy začala najednou mluvit jinak a dožadovala se od svých rodičů, aby ji vzali domů. Nebyla však schopna říct, kde se tento domov nachází.

Dorothy si na tento domov rovzpomněla na výstavě fotografií o Egyptě. Začala ukazovat na fotografii s artefakty a křičela, že to je její domov.

Dorothy Eady v mládí

Její posedlost starověkým Egyptem přibývajícím věkem narůstala. Ve 14 letech si vzpomněla na detaily údajného milostného vztahu s faraonem Setim I.

Faraon Seti I.

Dívka tvrdila, že v minulém životě se jmenovala Bentreshyt a byla egyptskou kněžkou.

Egyptská kněžka Bentreshyt

Také tvrdila, že v minulém životě spáchala zločin tím, že měla pomeř s faraonem Setim I., se kterým otěhotněla. Dívka uvedla, že kněžka měla být postavena před soud, ale rozhodla se spáchat sebevraždu.

Dorothy Eady 

Dorothy v dospělosti studovala hieroglyfy. Její učitel byl ohromen, protože se učila velmi rychle. Jako kdyby si jen opakovala zapomenutý jazyk. Vedle studia se stala sběratelkou egyptských starožitností a cestovala po Egyptě.

Chceš i ty znát svůj minulý život?

Objednej se u nás v Mujterapeut.cz na regresní terapii. Zjistíme a zapíšeme všechny podrobnosti, které si následně můžeš potvrdit v kronikách.