Reinkarnovaný herec z Hollywoodu?!

Reinkarnovaný herec z Hollywoodu?!

Malý Ryan Hammons se narodil v Oklahomě v roce 2004 a už od útlého dětství měl děsivé noční můry. Když Ryanovi byly čtyři roky, přišel za svou mámou a řekl jí:

„Jsem z Hollywoodu.“

Chlapec začal dále povídat o svém velkém domě s bazénem, ​​zeleném autě a své přítelkyni. Když jednoho dne chlapec v televizi zahlédl Hollywood Hills vykřikl:

„To je můj domov!“

Tato událost v něm vyvolala smutek a začal chtít zpět do svého minulého domova. 

           Ryan Hammons

Když bylo Ryanovi pět let, svěřil se mámě i s tím, že byl hollywoodským hercem, cestoval po světě, tancoval na Broadway a zemřel v roce 1964.

Máma Cyndi se se po těchto událostech rozhodla pátrat v knihovně, až s Ryan narazili na obrázek z filmu Night after Night z roku 1932 a v tom okamžiku Ryan vykřikl:

„To jsem byl já!“

A ukázal na herce Marty Martina.

Hollywoodský herec Marty Martin

Máma Cyndi se po všech těchto událostech obrátila na dětského psychologa Dr. Jima Tuckera, který se specializuje na minulé životy. Doktor zjištoval od Ryana další podrobnosti a definitivně tak potvrdil totožnost Marty Martina. Filmové herce a tanečníka na Broadway. 

Ryan Hammons se svou současnou rodinou

Chceš i ty znát svůj minulý život?

Objednej se u nás v Mujterapeut.cz na regresní terapii a zjisti svůj minulý život. Získáš tak velmi silné pochopení svého aktuálního života a jako milý bonus zjistíme a zapíšeme všechny podrobnosti, které si následně můžeš potvrdit v kronikách.