Chlapec si ze svého minulého života vzpomíná na vraždu arcibiskupa z Canterbury

Chlapec si ze svého minulého života vzpomíná na vraždu arcibiskupa z Canterbury

Chlapec Philip Harding jel na výlet s tetou Rosemary do Oxfordu v Anglii. Po příjezdu na místo začal Philip popisovat hodiny se zvláštními znaky na ciferníku a trval na tom, že je své tetě ukáže. Prováděl ji zadními a bočními uličkami až nakonec skutečně narazili na hodiny, které Philip popisoval. Chlapec také začal vyprávět, že kdysi žil v Oxfordu a jmenoval se Andrew. Tvrdil také, že byl svědkem vraždy Thomase Becketta před 800 lety, který byl arcibiskupem z Canterbury a byl 29. prosince 1170 zavražděn čtyřmi rytíři v Canterburské katedrále. 

Potrét arcibiskupa Thomase Becketta 

Biskup Thomas Becket byl zavražděn čtyřmi rytíři v Canterburské katedrále 29. prosince 1170 kvůli politickým a náboženským sporům s anglickým králem Jindřichem II. Becket a Jindřich byli kdysi blízcí spojenci, ale jejich vztah se zhoršil, když Becket bránil církevní nezávislost na královské moci. To vyvolalo konflikt mezi církví a státem, který vyvrcholil Becketovou smrtí. Jeho zavraždění způsobilo šok a odpor, a Becket byl brzy kanonizován jako svatý katolickou církví.

Canterburská katedrála

Teta Rosemary se rozhodla vyhledat historika, který potvrdil, že všechno co chlapec říkal o vraždě se skutečně stalo. Navzdory počáteční skepsi začala Rosemary věřit, že chlapec byl svědkem atentátu v minulém životě a rozhodla se ho vzít na návštěvu této katedrály.  Philip při návštěvě katedrály okamžitě poznal, že jde o toto místo a dokázal podrobně popsat uspořádání katedrály. Dokonce ukázal i na místo, kde byl zavražděn Beckett.

Chceš i ty znát svůj minulý život? 

Objednej se u nás v Mujterapeut.cz na regresní terapii a zjisti svůj minulý život. Získáš tak velmi silné pochopení svého aktuálního života a jako milý bonus zjistíme a zapíšeme všechny podrobnosti, které si následně můžeš potvrdit v kronikách.