Jak se vyrovnat s astrálními prožitky?

Jak se vyrovnat s astrálními prožitky?

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, už léta upadám do stavu, který nevím, jak popsat. Prostě spím a vím, že spím, ale v tom snu nebo co to je, mě něco nutí sama sebe vzbudit. Jako bych se bála něčeho, tak křičím úplně z plných plic na manžela. A teď už po letech alespoň křičím tak, že křičím doopravdy a manžel mě vzbudí. Vždy cítím, když usínám, že do toho stavu upadám. Mám pocity jako těžké tělo, něco jako upadání do kómatu nebo do hypnózy, něco v tom smyslu, ale vůbec si nejsem jistá, o co jde. 😔 Ale vidím sama sebe, jak spím. Vidím i manžela. Třeba vím, že vstal a šel na WC, a já na něj křičela "počkej", jako strachy, ale nevím, čeho se bojím. A jak vím, že byl opravdu na WC? Nebo v tom snu na něj skáču nebo ho štípu, aby mě vzbudil, ale to moc nefunguje. 🤔 Můžete mi s tím poradit?

Děkuji Anička

Krásný den Aničko,

děkujeme za důvěru s kterou se na nás obracíš 🌷

Podle toho, jak celý proces a stav popisuješ se jedná o krásné astrální cestování. 🙂

Vím, že z toho nyní cítíš strach a prožitky jsou to pro tebe negativní, ale společně to můžeme otočit. Jakmile se toho přestaneš bát, tak nastanou 2 varianty:

1) Tyto stavy sami od sebe odezní
2) Budeš si je naplno užívat a využívat je pro zkvalitnění svého života 

To, co prožíváš zažívá velké množství lidí, jen nevědí o co se jedná a jak s tím pracovat. Právě proto se velmi intenzivně věnujeme osvětě a „normalizaci“ astrálního cestování. Mnoho lidí tyto stavy zažívá a jen je nechápe. 

Co tedy pomůže?

1) Už když nyní víš, o co se jedná a můžeš tomu dát nějaký název, nálepku... tak to samo o sobě velmi pomáhá. 

2) Víš, že to je bezpečné a strach tak můžeme dát pryč. I ze své vlastní zkušenosti vidíš, že vždy se do těla navrátíš. I když tě dřív manžel neprobouzel, tak jsi se stejně do těla vrátila. 

3) Pročti si články a inspiraci třeba na astralnicestovani.cz/blog Tím získáš inspiraci, co můžeš během těchto stavů prožívat a  nadchnout se pro ně.

4) Začni sama od sebe tyto stavy chtít vyvolat za účelem astrálního cestování. Dej si svůj záměr (třeba se podívat za tvou kamarádkou, nebo plavat s delfíny…), který tě bude lákat prožít. Díky tomuto ti v emocích vznikne nové propojení: astrální cestování = příležitost = chci to 

5) Tím pádem až tento stav ti opět samovolně přijde, tak budeš již vědět, co se děje a že tyto stavy chceš prožívat a nebudeš tam mít strach. 

Těchto 5 bodů ti pomůže tvé samovolné astrální cestování ovládnout. Strach, který tam prožíváš je čistě tvůj subjektivní. Není tam nic objektivně nebezpečného. Stejně jako se někdo může bát psů a postupně se strachu zbaví a zjistí, jak jsou psí společníci vlastně báječní, tak ty se postupně zbavíš strachu z astrálního cestování a budeš si naplno užívat jeho potenciál. Nebo… druhá varianta… jakmile se přestaneme něčeho bát, dávat tomu důležitost, tak tyto stavy sami odezní. 

Přeji ti mnoho krásný nocí a pohodu do života. Určitě se ozvi, jak vše zvládáš. Jsme tu s tebou 🫶🏻