Jak vypadá návrat do minulých životů?

Jak vypadá návrat do minulých životů?

Pří regresní terapii se nalézáte v klidném stavu těla i mysli, celé sezení máte plně pod kontrolou. Procházíte svými vzpomínkami, které se událi před rokem, pěti, v dětství, až se přehoupnete do minulých životů a pokračujete hlouběji a hlouběji...

Průběh regresní terapie paní J.T.

Dětství 

Je mi 5 let, jsem u babičky na zahradě, lezu na strom, běhám po zahradě a jdu k babičce do domu. Teď jdu zpátky ven, mám na sobě letní bílé šatičky s červenými kytičkami. V té době jsem již chtěla, aby zde běhala Eliška, byla jsem z toho šťastná. U našich jsme s dětmi hráli fotbal. V této době mě nic netrápí.

V lůně maminky

Necítím se moc dobře, vím, že přede mnou byla maminka na potratu a že se hádá s tatínkem.

Porod

Brečím, odnáší mě. Po chvíli mě vrací k mamince, stále brečím pro objetí, ale nedostává se mi, protože maminka je vyčerpaná z těžkého porodu. Je to velice silná žena, že mě zvládla porodit a dobře vychovávat.
Táta je na vojně, v kasárnách, dostává telegram, že se mu narodila dcera, je plný radosti, okamžitě si jde pro opušťák a jede za námi.

Návrat do minulých životů, život roku 1580

Jsem na tržišti ve středověku roku 1580 v Arábii. Jdu po ulici a vedu koně. Boty mám kožené, zahnuté do špičky nahoru. Na sobě mám hnědé plátěné oblečení. Jsem muž. Kůň je tmavý, vysoký, má jen ohlávku a vodítko. Na stánkaře působím zvláštním dojmem, dobře, ale ohlížejí se. Jsem pan někdo a i kůň jde hrdě. Došli jsme k trhu s koňmi, ale nabídky za mého koně jsou malé. Oslovuje mě někdo od panovníka, abych pracovala u něj. Cítím se dobře, našel jsem svoje místo. 

Ve stájích jsem nejprve jako štolba, postupně výš. Mám na starosti lokaje. Můj kůň se jmenuje Frisko.
Lidé mě mají rádi a mají ze mě respekt. Cítím se dobře, silně, zároveň mám obavy, aby mě nepodrazili, i když vidím, že mě mají rádi.

Našel jsem si ženu, manželku. Vypadá jako já nyní, dlouhé vlasy, jméno zní Elizabetha. Mé jméno je Zoro. Děti máme později. Má tehdejší dcera Karol je nyní má sestra Karolína. A můj tehdejší syn Ahmed je nynější bratr Míra.

Cítím se dobře, vše klape. Bydlíme v paláci, máme služební komnatu pro bydlení. Finančně jsme na tom dobře, máme perské koberce a v truhle peníze od panovníka, nestrádáme. V rodině je klid, když já něco řeknu, tak to dělají, ne hned, ale v klidu.

Elizabeth je má šťastná manželka a dvorní dáma panovnice. Karol se učí o zvířatech, aby si uměla uvařit a ušít. Ahmed se učí bojovat a stavět, má velmi dobré povolání. Elizabeth v minulém životě manželka je v nynějším aktuálním životě má dcera Eliška.

Poučení pro aktuální život:

„Když budu pro někoho pracovat, budu to dělat s úctou a hledat to dobré.“ 

Život roku 500 před Kristem

Jsem v Egyptě, je to jistě doba do 500let před Kristem.
Jsem 20 letá žena, jedináček, bosá, na sobě mám egyptskou sukni s třásněmi, vypadám jak královna Nefertity.
Jdu podél vody, u zavlažovacího systému Nilu, cítím se osaměle, je mi dobře, ale prázdno.
Zajali mě a odvlekli do harému pro Tutanchamona, vypadá zle a despoticky. Dělám vše, co se ode mě žádá, abych měla klid. Ale nelíbí se mi tam a nevím co mám dělat. Je mi špatně, probodla jsem se dýkou.

Poučení pro aktuální život

„Jsem vděčná, že nejsem sama, mám dceru, manžela a rodiče“. 

Setkání s ochrannou bytostí

Sedí u postele, má useknuté ruce a vzkazuje mi:
„Neboj se, pomůžu Ti v životě, aby ses neztrácela, aby Tě to netahalo k pochmurným myšlenkám“

Poučení pro aktuální život

„Jsem ráda, že se mi to povedlo, mám místo v životě, mám pro co žít“. 

Poznání minulých životů skrze regresní terapii

Zaujala vás možnost poznat svůj život zcela do hloubky? Jak by probíhalo poznání minulých životů u vás? Poznejte více o regresní terapie pro návrat do minulých životů a příběhy, které můžete zažít zcela bezpečně v nově rekonstruovaných prostorách.