Jak jsem astrálně (ne)vystoupila v nemocnici

Jak jsem astrálně (ne)vystoupila v nemocnici

Po zážitcích z prvního týdne v Astrální Akademii jsem se rozhodla, že tohle chci žít dál! Pokud jste nečetli, co jsem zažila první týden, zde je odkaz.

V neděli jsem nastoupila do nemocnice na plánovanou operaci.

Druhý týden v Astrální Akademii mě začínal v pondělí, v den mé operace. Má Průvodkyně mě v sobotu namotivovala informací, že pokud udržím Vědomí při operaci, mohu astrálně vystoupit.

Poznámka redaktora: Přestože naše tělo usne, ač i při narkóze, zkušený praktikující ovládání myšlenek stále svým vědomím existuje nezávisle na okolních podmínkách. Tělo necítíme, i jako při spánku, avšak vnímáme svět nezávisle na něm. Časoprostor prožíváme na zcela nové úrovni Vědomí. Proto se zde bavíme o udržení Vědomí.

No, to bylo něco pro mě! Na nic jiného jsem nemyslela a na operaci se těšila. Ráno jsem si přečetla přes mobil novou lekci a začala si plnil úkoly.

Do lekce jsem si zapsala:

Můj cíl je dnes astrálně vystoupit, být ve Vědomí a co nejvíce si pamatovat!

Od rána jsem tím žila, motivovala se, těšila a byla jsem přesvědčená, že to vyjde!

A je to tu, jsem na sále!

Jsem ve vědomí. Tým lékařského personálu se mne představuje a říká co má na starosti v průběhu mé operace ... je mi to vcelku jedno. Vím, že vše bude v pohodě, teď chci jen klid a chci se soustředit na astrální výstup.

Anestezioložka mi dává masku na obličej a tvrdí, že to je zatím jen kyslík (vím, že lže), cíleně oddaluji usnutí, abych měla čas si uvolnit astrální tělo ... jsem uvolněná, ve vědomí, daří se mi to! Zachytila jsem myšlenky anestezioložky, které vadí, že neusínám. Mám z toho až škodolibou radost a ... A tady jsem udělala chybu! Tady jsem prohrála! Měla jsem odpinknout její myšlenky … měla jsem se soustředit jen na svůj plán astrální cestování.

Probouzím se po operaci

...zklamání, klid, ale i radost z uvědomění si, že přesně vím, kde jsem udělala chybu. Potýkám se s nevolností, zvracením a bolestí, ale zjišťuji, že když jsem ve vědomí je to v pořádku! Těším se na 18 hodinu až se budu moci připojit na Astrální akademii. Teprve po video hovoru se skupinou si uvědomuji, že důvodem nevolností je ohromná migréna, kterou opakovaně neguji přechodem do vědomí.

Uvědomuji si, že migréna (mysl) mne, schválně ruší, když chci na sobě pracovat! Jenže já chci znovu zažít astrální cestování jako minulý týden! Je mi jedno, že to při operaci nevyšlo. Mnohokrát se uvolňuji, medituji, ale výsledek nepřichází. Rozhodla jsem se, že se nebudu zdržovat migrénou a požádala jsem doktora o prášek. Taky jsem si vzpomněla na doporučení Průvodkyně ovlivnit si vodu. Výborně, vodu tu mám v kapačce.

Do každé kapky, která jde z kapačky do mého těla dávám vůli. Cca 2 hodiny dělám vědomě meditační cvičení s cílem opravit své tělo po následcích operace. Bolesti přestaly.

Jdu na to!

Mnohokrát se pokouším. Jsem velmi, velmi uvolněná, stále vědomá ... Přes všechny možné techniky jsem neúspěšná.

Vnímám, jak moje tělo je nabité a odpočinuté. Stále to nevzdávám a jdu si za svým cílem. Mnohokrát vůbec nevnímám tělo, dech, což je dobrá cesta... i si uvědomuji stavy jako tlaky, motání hlavy, pocit na zvracení atd. Až mi přijde informace, že tento nepříjemný stav při vystoupení nechci pociťovat … obzvlášť ne dnes, po operaci.

Chci vyjít v klidu, v pohodě bez nepříjemných pocitů. Jo! Proto mě to tak dlouho trvá! Vím, že jsem na to konečně přišla!  

Přichází mi ještě jedno uvědomění, že nemusím stále strnule ležet v jedné poloze na zádech – mohu do jakékoliv polohy. Spát se mi nechce a tak se přetáčím a vyhledám nejpříjemnější polohu. Nyní se již velice rychle a hluboce uvolňuji.

A jsem venku z těla!

V mžiku jsem nad nějakou starou, rozbitou a prázdnou fabrikou.

Říkám si:

"Aha, tak to jsem asi usnula a jsem ve snu. Nevadí, alespoň zjistím, kde jsem.“

Odněkud přichází odpověď:

"Ne, nejsi ve snu. Jsi v astrálním prostoru.“

Mám námitku:

"A co tady dělá ta fabrika?! "

Odpověď:

"To je tvoje hřiště, tady si můžeš hrát, učit se..."

"Tak to ji mohu rozbít, vymazat... že?"  

Ani nečekám odpověď a hned do toho jdu. Budova okamžitě zmizela. Ocitám se ve tmě, v neomezeném prostoru...

Zase namítám:

"To toho vidím!“

“Tak si rozsviť!"

Všude jsem v pustila světlo. Najednou si uvědomuji, že mohu úplně všechno! Pomyslím, že chci vidět vesmír a planetu Zemi. V mžiku jsem ve vesmíru, vidím naši Zem a hned se zkouším ohromnou rychlostí vzdalovat. Vidím, jak se země zmenšuje a už je maličká jak fotbalový míč.

V tom slyším z velké dálky křik nějakého muže...! Napadá mne, zda nepotřebuje pomoc.

Ocitám se ve svém těle v nemocnici na svém lůžku. Jsou ani ne 4 hodiny ráno a zdálky, skrz otevřené okno, slyším řvát chlapa: "Jo! Jo! Jo! Já jsem táta!!!"

Tečou mi slzy dojetím. Jen nevím, jestli proto, že je táta ... nebo, že už mám "své astrální hřiště"

 

Přestože je Astrální Akademie v současnosti plná, můžeš se zapsat na čekací listinu.

👇🏻👇🏻👇🏻

Zapsat se do pořadníku ke vstupu do Astrální Akademie

Zapsat se do pořadníku ke vstupu do Astrální Akademie

Až bude pro tebe volné místo, tak se ti hned ozveme. V tuto chvíli se jedná o jedinou cestu, jak se do Astrální Akademie dostat. Proto nepropásni svou šanci a zapiš se co nejdříve. 

Členství v Astrální Akademii stojí po týdnu zdarma 4490 Kč / měsíčně. Administrativní poplatek za zápis na čekací listinu zajišťuje individuálního přístupu ke každému zapsanému člověkovi. Osobně voláme, píšeme a jsme s tebou celý týden zdarma, kdy se seznamuješ s atmosférou Astrální Akademie. Až po týdnu zdarma se rozhoduješ, zda budeš dále pokračovat. Proto chceme mít jistotu, že se na čekací listinu zapisují lidé, kteří svůj krok promysleli a o studium v Astrální Akademii vážně uvažují. Aktuální seznam čekatelů nalezneš na stránce Astrální Akademie.

P.S. Neboj se zapsat i když budeš v pořadníku hodně daleko. Usilovně pracujeme na navýšení kapacity Astrální Akademie a pak přijmeme větší skupinku studentů najednou. 🌟