Setkání se svými blízkými i ochrannou bytostí

Setkání se svými blízkými i ochrannou bytostí

Někdy si dokážeme ve vzpomínkách na minulé životy uvědomit, jak jsme po celé generace propleteni a tvoříme nádherné vztahy. Je to léčivé poznání, které nám pomáhá si v nynějším životě uvědomit jedinečnost láskyplného chování. Přesně tak, jak popsala Giri svůj příběh z minulého života, za což jí děkujeme.

Vidět svůj minulý život? Dříve mě to nějak nelákalo

Ale postupem času jsem si uvědomila, že konečně dostanu odpovědi na otázky jako, kdo jsem byla, co jsem dělala, proč jsem zde… Možná mi to dá ‘něco’, co mi pomůže v tomto životě. V přítomnosti.

Pak se objevila možnost zažít regresní terapii, tedy návrat do minulých životů u Sidris rodiny, za což jsem nyní vděčná a moc mu za to děkuji. Nikdy jsem netušila, že se jednou podívám zpět na své životy. A najednou jsme začali s regresní terapií a to pomalu a od začátku…

Pohodlně ulehám, zavírám oči a pokládám se do svých vzpomínek. Nejprve vzpomínky na nejchutnější jídlo z poslední doby, které mě záhy zaskočily. Pár dní před sezením jsem totiž jedla jablko. Obyčejné jablko. V navozeném klidném stavu přemýšlím, jak jablko chutná, ještě před tím, než jsem se do něj zakousla. A právě teď jej koušu a vychutnávám. Nic podobného jsem nejedla. Bylo výborné! Chutě se valily. Jablko chutnalo jako duha. Tolik zajímavých chutí… Při každém kousnutí jsem děkovala za něco tak vynikajícího. I teď cítím tu jeho jedinečnou chuť v ústech.

Následují vzpomínky z dětství

Cítím jak miluji své prarodiče z otcovi strany. Ocitám se ve vzpomínce s tátou, dědou, babičkou a strýcem. Domlouváme se na společném hraní videoher Playstation. Opět plně vnímám, jak jsem natěšená, jak mají všichni okolo mě skvělou náladu. Být tam znovu bylo pro mě něco úžasného. Ani jsem se nedivila, když mi ukápla slza štěstí.

Pak začala ta o něco těžší část. Můj vlastní porod, který se mi plně nelíbil a tak jdu dál a dostávám se k minulému životu.

Nejprve vidím jen tmu, jako bych se vznášela

Nořím se hlouběji do zážitků a vše se začíná vybarvovat. Vnímám středověkou ulici, vím dokonce přesný rok. Již se nad scénou nevznáším, ale normálně stojím na zemi. Cítím na sobě pevné boty - jsem muž. Některak mě to nepřekvapuje, jako bych to tušila už před terapií. Okolo prošla stařena dívajíc se na mě žárlivým pohledem. Pokračuji ve vzpomínkách asi o deset let dopředu, kde mi mohlo být tak 40 let. Byl/a jsem v hospodě. Někdo za stolem nadával a snažil se prosadit svůj názor. Nevím jaký, ale jsem si 100 % jistý, že to byla lež.

Posunula jsem se v čase dál a vidím můj domov, manželku a mé dva malé kluky
Vím, že jsem měl spokojený a poklidný život. Ani chudý ani bohatý. Prostě akorát. Co mě překvapilo, že moje tehdejší manželka je nyní má sestřenice. V tomto životě právě ona pro mě znamená všechno – náplň života, ale mě nikdy nenapadlo, že jsme spolu byly i dříve.

Ke konci svého života jsem ležel na smrtelné posteli a vedle mě byla milující manželka. Oba jsme smíření s mou smrtí a víme, že se opět shledáme.

Setkání se svými blízkými i ochrannou bytostí, andělem chceme-li. Pro mě nic zvláštního, protože když se bojím nebo ve chvílích potřeby svou ochrannou bytost jednoduše zavolám a nechám jí či jeho (oni se nedělí) obejmout jejími křídly. I tentokrát jsem se nechala obejmout, ale už to nebylo křídly, ale energií. Cítila jsem to mnohokrát silněji, než kdy jindy. Slyšela jsme, jak řekla „TY“ … nevím co to znamenalo, ale jak mi pak Sidris řekl, že se jí mohu zeptat na cokoliv chci .. tak jsme se zeptala. Otázka zněla, co tady dělám a odpověď byla velmi prostá… „UVIDÍŠ“. Nevím, zda to bylo takto, ale v tom smyslu ano, ach ta paměť.

Pocity mám smíšené. Jsem hodně zmatená, ale zároveň vím, oč tu jde. Jde o nás. My tu jsme, protože zde chceme být a sami jsme si dali nějaký úkol, který bychom chtěli splnit. I když se člověku může zdát, že je ztracený, vždycky tu pro něho bude jeho ochranná bytost nebo i jiný člověk. Není tu těžké žít, ale těžké je všechno prožívat. 

Jak nad tím přemýšlím, tak zjišťuji, že mě teď velmi láká život na plný plyn. Dříve jsem byla v klidu a všechno na pohodu. Teď toužím po zážitcích a plno smíchu. A taky proč ne?

Přeji štěstí nám všem.
Giri

Prožitek minulých životů skrze regresní terapii

Zaujala vás možnost poznat svůj život zcela do hloubky? Jak by probíhalo poznání minulých životů u vás? Poznejte více o regresní terapie pro návrat do minulých životů a příběhy, které můžete zažít zcela bezpečně v nově rekonstruovaných prostorách. Více u nás na www.MujTerapeut.cz